İstanbul’un başlangıç noktası ve karayolu ulaşımından, denizyolu ulaşımına kadar önemli bir merkez olan Tuzla’ nın yüksek hareketliliğinde hem işyerleri hem de yaşam alanları için aktif güvenlik oluşturmak artık daha kolay. Tuzla alarm sistemleri ile tüm kapalı mekanlarda orada olmasanız da güvenliğinden endişe duymazsınız. İzinsiz giriş söz konusu olduğunda ileri nesil hassasiyete sahip Desi alarm sistemleri devreye girerek, kontrol ve yönlendirmeleri otomatik şekilde sağlayabiliyor. Yüksek kalitesiyle en hassas titreşimleri dahi hissederek, devreye girer. Hassas titreşim sensörü sayesinde kapının zorlanmasını, açılmasını ve tıklatılmasını ayırt edebilme özelliğine sahiptir.

Kullanım ihtiyaçlarınıza göre “proif” ayarlarını yapabilmeniz mümkündür. Tuzla alarm sistemleri her alandaki kullanım gerekliliklerine en uygun standartlarda alarm sistemi kullanımı sağlıyor. Örneğin belirleyeceğiniz proif ayarları ile kapıya vurulduğunda akıllı telefona bildirim gelmesini sağlayabileceğiniz gibi kapının zorlanması durumunda ise otomatik şekilde alarmın aktif konuma gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde önemli veya gerekli olmayan durumlarda da alarm sisteminin devreye girerek, sıklıkla hatalı/yanlış alarm durumlarıyla karşı karşıya kalmanızı da önler.

Desi Alarm Tuzla Güvenlik

Harici ve dahili siren sesinin yüksek gücüyle çevreyi uyarırken, alarm takip sistemiyle de size haber verir. Aynı zamanda da üzerinde yer alan alarm alternatifler dahilinde “acil” sınıfındaki alarmlara ilişkin olarak polis, itfaiye ve ambulans gibi ilgili birimlere dair yönlendirmeleri de aktif bir şekilde yerine getirir. Tuzla alarm sistemleri hizmetleri kapsamında alarm takip sistemini kullanmak istemeyen kullanıcılar için ise alarmın otomatik olarak devreye girmesi durumunda merkezdeki “santral” tarafından alarm ve alarmın niteliklerine ilişkin olarak anında haberdar edilirsiniz. Alarmın devreye girmesinden sonra durdurulabilmesi için yalnızca 15 saniye içerisinde müşteri tarafından belirlenen şifrenin girişinin yapılması gerekir. Söz konusu zaman dilimini kendi kullanım alışkanlıklarınıza da göre de düzenleyebilmeniz mümkündür. Her koşulda en hassas çalışmayla gerekli ve gereksiz durumları ayırt ederek eviniz veya iş yeriniz için orada olmadığınız zaman dilimlerinde duyduğunuz endişeleri ortadan kaldırır. Sanki siz ordaymışçasına mekanının güvenliği güçlü teknolojisiyle etkin bir şekilde sağlayabiliyor. Teknik destek ve Alarm İzleme Merkezi ile her an aktif şekilde kullanımını gerçekleştirebilirsiniz.

KENDİ ALARMINIZI, KENDİNİZ TASARLAYIN.

Alarm sistemini kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir ve anında ortalama bir maliyet hesabı yapabilen bir form doldurmaktasınız. Formda gördüğünüz fiyat ortalama bir fiyattır siz yine bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlayalım

0$

Teşekkürler, yakında sizinle iletişim kuracağız

Alarm Sistemi

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Kurulum İstiyor Musunuz?
Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Sistem Tercihiniz

Tercihinize göre Kablolu veya Kablolsuz dedektör seçimi yapabilirsiniz.

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar Kablosuz

Kablosuz Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar Kablolu

Kablolu Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Ekstra Kumanda İster Misiniz?Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Nihai maliyet

Nihai tahmini fiyat:


Teklif Listesi

AçıklamaBilgiMiktarFiyat
İndirim :
Toplam :

Sipariş Ver