Desi Alarm Sancaktepe

Desi alarm sancaktepe kurulumu montajı, elektronik otomasyon, alarm sistemleri, bina için soygun önleme tesisatları, elektronik güvenlik sistemleri ve ekipmanları, ev için hırsız alarmı kiti, evler ve bürolar için güvenlik sistemleri ve kurulması, giriş kontrol ve kişi tanıma sistemleri, güvenlik sistemleri, harici siren, hırsız alarm sistemleri, kablosuz alarm tesisatları, parmak izleri, taşıt alarmları, uzaktan izleme donanımları, merkezi alarm sistemi kurma, teknik destek, video kayıtları yapılmaktadır.

Desi, kuruluşundan itibaren stratejilerini “kaliteyi ucuza üretebilme” ilkesini göz önünde tutarak belirlemiş ve sektöre farklı bir bakış açısı getirmiştir. İnsanların en temel ihtiyaçlarından biri olan güvenlik gereksinimlerini karşılayan ürünlerin lüks tüketim ürünü olarak sunulmasına karşı olan anlayışla yürüyüşüne devam eden Desi, bu sayede sektöründe yeni bir pazar oluşturmuş ve Türkiye’de “ismiyle istenen” ilk ve tek alarm sistemi haline gelmiştir ve markalaşmıştır.

Sancaktepe iş yeri alarm hizmetleri!

Son 10 yıldır aktif sanayinin bir kısmının İstanbul içerisinde sancaktepe ve sarıgazi semtlerine taşınması, bu semtler de güvenlik sistemlerinin de talep görmesine sebep olmuştur. Özellikle atölyeler İstanbul’un diğer semtlerinden anadolu yakası ve civarına taşındıkları dönemler de alarm hizmetleri satın almadıkları için bir çok hırsızlık vakasına maruz kalmışlardır. Bu sebeple Sancaktepe alarm sistemleri konusunda mutlak hizmet alması gereken semtler arasına girmiştir. Örneğin siz sancaktepe içerisinde tekstil atölyeniz için bir alarm sistemi ve kamera sistemi kurmak istiyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda doğru adreste olduğunuzu söylemeliyim.

Son dönemlerde teknolojinin de hızlı bir şekilde gelişmesi, kameralı güvenlik sistemlerinin yoğun talep görmesine sebep olmuştur. Özellikle hırsızlık vakalarında çok değerli olan kamera sistemleri caydırıcı bir özelliğe de sahipler. Ayrıca sizler bu kamera sistemlerini çok komik rakamlara bizlerden satın alabilirsiniz. Sitemizi ziyaret edip kampanyalı sistemlerimizi de kontrol edebilirsiniz. Bu alarm sistemleri her zaman bir takım oyunu içerisinde çalışmaktadır. Sizlerin en güvenli şekilde başınızı yastığa koymanız için vardır. Peki Sancaktepe alarm sistemi satın aldığımda kameraya istediğim zaman bağlanabilir miyim? Sorusu çok sık gelmektedir. Bizler, istediğiniz her yerden internet üzerinde 7/24 bağlantı kurabilin diye bu hizmeti veriyoruz. Ayrıca sadece anlık görüntü değil 24 saat kayıt altına alınan görüntüleri de rahatlıkla istediğiniz şekilde izleyebilirsiniz. Ayrıca sizlere sunduğumuz hizmetler sadece kurum sırasında değil, kurulumdan sonra da devam etmektedir. Şöyle ki kurduğumuz her sistem 2 yıl boyunca ücretsiz bir şekilde bizlerin güvenliği altındadır. Yani sizlere 2 yıl garanti veriyoruz.

Kameralar seçtiğiniz paketlere göre kalite farklılığı göstermektedir. Daha kaliteli görüntü kaydeden, daha uzun süre görüntü kaydı tutan paketlerimiz de mevcuttur. Genellikle Sancaktepe alarm sistemlerinde tercih edilen alarmlar da kameralı paketler dikkat çekmektedir. Bizlerin de mutlak tavsiyesi kameralı ve ses kaydı alan alarm sistemlerini tercih etmeniz oluyor. Hırsızlık ve benzeri vakalar da sadece görüntü değil ses kaydının da büyük önemli var. Güvenliğiniz için her zaman en doğru şeyi tercih etmeniz konusunda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

KENDİ ALARMINIZI, KENDİNİZ TASARLAYIN.

Alarm sistemini kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir ve anında ortalama bir maliyet hesabı yapabilen bir form doldurmaktasınız. Formda gördüğünüz fiyat ortalama bir fiyattır siz yine bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlayalım

0$

Teşekkürler, yakında sizinle iletişim kuracağız

Alarm Sistemi

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Kurulum İstiyor Musunuz?
Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Sistem Tercihiniz

Tercihinize göre Kablolu veya Kablolsuz dedektör seçimi yapabilirsiniz.

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar Kablosuz

Kablosuz Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar Kablolu

Kablolu Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Ekstra Kumanda İster Misiniz?Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Nihai maliyet

Nihai tahmini fiyat:


Teklif Listesi

AçıklamaBilgiMiktarFiyat
İndirim :
Toplam :

Sipariş Ver