Ticaret Merkezinde Türk Malı Hırsız Alarm Sistemleri

Güvenlik Alarm Sistemleri Hareket Algılayıcı Dedektör veya Manyetik Kontaklı Algılama ve İhbar Sistemleri genellikle işyeri ve ofislerde, evlerde, villalarda kullanılmakla birlikte apartman ve rezidanslarda doğalgaz dedektörü, ısı dedektörü, su basma dedektörü, duman dedektörü, panik buton gibi cihazlarla entegre olarak çalışabilmektedir,kolluk kuvvetleri polis, jandarma, itfaiye, ambulans gibi birimlere anında mesaj iletmek için Alarm haber alma merkezleri tarafından 7/24 takip edilmektedir. Telefon hattı olmayan veya kullanmak istemeyen müşterilerde sisteme GPRS / GSM modem entegre edilerek tüm seçenekler aktif edilebilmektedir.

Hırsız Alarm sistemi aşağıdaki ürünlerin kurulumu ile fiyatlandırılır. Alarm fiyatları kablolu ve kablosuz olmasına ve pencere ve oda sayısına göre değişmektedir. Alarm fiyatları almak için tıklayınız. Alarm Paneli • Hareket Dedektörü ( PIR ) • Manyetik Kontak ( Kapı Kontağı ) Duman veya Isı Dedektörü • Dahili ve Harici Sirenler • GPRS / GSM backup modemler • 12 Volt 4.5 Amper Akü (Alarm paneli içerisinde elektrik kesintilerine karşı kullanılır.

TOPTAN DESİ ALARM İÇİN BİZİ ARAYIN

Perpa tontancılar ve ağırlıklı olarak elektrik ve elektronik ekipmanları satışı yapılan ticaret kompleksi olarak bilinen yerde türk malı alarm sisteminin toptan ve toptan dağıtıcı firması olarak Hizmet vermekten Gurur Duyuyoruz. Güvenlik işi yapıyor ve müşterileriniz ucuz ve uygun bir alarm istiyorsa biz arayın güvenlik işi yaptığınızı belirtin biz size en uygun fiyat seçenekleri ile yardımcı olalım.İstanbul da üretim yaptığımız kablolu ve kablosuz ürünleri siz değerli meslektaş ve müşterilerimize satış yapmaktan memnun oluyoruz.

Desi En Büyük Toptan Alışveriş Toptan En Ucuz ve Kaliteli Ürünler, En İyi Fiyat Garantisi ve Ücretsiz Kargo Avantajı ile.

KENDİ ALARMINIZI, KENDİNİZ TASARLAYIN.

Formu doldurarak fiyat öğrenebilirsiniz. Alarm sistemini kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir ve anında ortalama bir maliyet hesabı yapabilen bir form doldurmaktasınız. Formda gördüğünüz fiyat ortalama bir fiyattır tekrar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlayalım

0$

Teşekkürler, yakında sizinle iletişim kuracağız

Panel Tipini Seçiniz

Aramasız Ekonomik

Aramasız Profesyonel

Sabit Hattan Aramalı

Gsm Hattından Aramalı

Akıllı Alarm Sistemi

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Kurulum İstiyor Musunuz?
Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Alarm Sistemi

Evime Alarm istiyorum

İşyerimize alarm istiyorum

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Sistem Tercihiniz

Tercihinize göre Kablolu veya Kablolsuz dedektör seçimi yapabilirsiniz.

Kablolu Sistem

Kablosuz Sistem

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablosuz Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablolu Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Ekstra Kumanda İster Misiniz?Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Nihai maliyet

Nihai tahmini fiyat:


Teklif Listesi

Açıklama Bilgi Miktar Fiyat
İndirim :
Toplam :

Sipariş Ver

Menü