Desi Alarm Perpa Yetkili Servisi

Günümüzde güvenlik sistemlerinin önemi giderek artmakta ve her türlü işletmelerde alarm sistemleri kullanılmaya başlanmıştır. Hırsızlık olaylarının giderek artıyor olması, işyerleri ve evler için alarm sistemlerine olan gereksinimi artırmaktadır.

Desi alarm sistemleri günümüzde, ev, iş yeri, kamu binaları, hastane, okul gibi birçok yerde güvenliğin 7/24 oluşturulmasını sağlıyor. Alarm sistemleri daha çok kapılara takılmakta ve kapıların açılması için zorlama uygulandığında, alarm sistemi devreye girerek, siren sesi ile uyarı vermektedir.

Yetkili Servis Hizmeti

Desi alarm perpa yetkili servisi, ürün temini ve kurulumu konusunda profesyonel hizmetler veriyor. Alarm sistemlerinin kurulumu garantili olarak yapılır ve sorunsuz olarak kullanılması sağlanır. Ev ya da iş yerlerine kurulacak olan alarm sistemlerinin yetkili ve uzman teknik personeller tarafından yapılmasına dikkat edilmelidir. Yapılacak küçük hatalar, kapılara darbe uygulansa bile alarm sisteminin çalışmamasına neden olabilecektir. Perpa yetkili servis hizmetlerinde, kurulum, bakım ve onarım işlemlerinin tamamı 1 yıl garantili olarak yapılıyor.

Alarm Sistemi Kurulumu

Güvenlik için alarm sistemi kurulumu yaptırmaya ve hangi desi alarm sistemi modelinin kurulmasına karar verildikten sonra aynı gün servis hizmeti veriliyor. Alarm sistemi kurulum talebi oluşturulduğunda, profesyonel kurulum elemanları, aynı gün içerisinde gerekli kurulumları yaparak, ev ya da işyerlerinin daha güvenli hale gelmesini sağlıyorlar. Desi alarm sistemleri, dış giriş kapılarına kurulmakta ve kilit sistemi ile bağlantılı olarak yapılmaktadır. Kapılara, alarm sisteminin takılması, kilit değiştirir gibi oldukça kolay yöntemlerle yapılmaktadır.

Desi Alarm Sistemleri Çeşitleri

Binalarda yaşanacak güvenlik riskleri sadece hırsızlık olayları ile sınırlı değildir. Desi alarm sistemleri, can ve mal güvenliği riski oluşturabilecek her türlü olay için farklı çeşit ve özelliklere sahiptir.

Desi alarm çeşitleri şunlardır;

  • Desi hırsız alarm sistemleri,
  • Desi yangın alarm sistemleri,
  • Desi gaz kaçağı alarm sistemleri,
  • Desi su baskını alarm sistemleri,

Binalarda meydana gelebilecek her türlü riskin oluşmadan haber verilmesini sağlayan desi alarm sistemleri yetkili servis tarafından kurulduğunda, güvenlik üst seviyede sağlanabilecektir.

desi-alarm-perpa
desi-alarm-perpa

Hırsızlık Alarmı Kurulumu

Hırsızlık alarm sistemleri, zorlama ve darbelere karşı hassas olarak ayarlanmaktadır. Alarm sistemi kurulumları, hırsızların giriş yapabileceği tüm kapı ve pencere sistemlerine yapılabiliyor. Desi alarm sistemi türlerine göre kurulum işlemleri değişebiliyor. Kablosuz alarm sistemlerinin kurulumu daha kolaydır ve daha güvenlidir. Yetkili servis hizmetleri ile hırsız alarmı, güvenlik kamera sistemi gibi tüm kurulumlar aynı anda yapılabiliyor.

Alarm Sisteminin Kesintisiz Çalışması

Desi alarm sistemlerinde, kendi batarya sistemi vardır ve elektrikler kesilse bile alarm sistemi çalışmaya devam edecektir. Hırsızlar, güvenlik sistemini devre dışı bırakabilmek için bazen elektrik bağlantılarını koparmaktadır. Desi alarm sistemleri elektrik olmasa bile içerisinde bulunan akü sayesinde kesintisiz çalışmaya devam edecektir. Yetkili servis elektrik kesilince alarm sisteminin çalışmaya devam edebilmesi için 3 yılda bir akülerinin değiştirilmesi gerektiğini bildirmektedir.