desi-alarm-durbun

Desi Alarm Kapı Dürbünü

Bildiğiniz gibi eski dürbünleriniz açıkta durmaktadır ve arkasından kim var diye baktığınızda dışarıdan içeride olup olmadığınız görülmektedir. Bu da büyük güvenlik problemlerine yol açmaktadır. Oysaki bu ürün sayesinde sadece düğmesine basarak dışarıdaki kişiyi görebilmekte ve dışarıdaki kişinin sizin orada olduğunuzdan haberi dahi olmamaktadır. Desi Dijital Kapı Dürbünleri ile istenmeyen misafirlere karşı evinizin güvenliğini arttırın. Kapınızda yapacağınız basit bir değişimle mevcut optik kapı dürbününüzü LCD ekranlı hale dönüştürebilirsiniz. Yaşlı ve çocukların kullanımı için ideal olan Dijital Kapı Dürbünü kapınıza gelenlerin görüntülerini geniş açılı bir ekranda gösterebilir, hatta gün içerisinde kapınızı çalanların görüntülerini kendi hafızasına kaydeder. Gün sonunda kimlerin kapınızı çaldığını görebilirsiniz.

Desi LCD Ekranlı Dijital Kapı Dürbünleri, evinize şıklığı ve güvenliği birlikte getirir. Kolay montaj özelliği sayesinde kendi imkânlarınızla mevcut kapı dürbününüzün yerine takabileceğiniz bir üründür.

Desi LCD Ekranlı Dijital Kapı Dürbünleri’ni kullanarak dışarıdaki kişinin kim olduğunu canlı olarak görebilirsiniz. Desi LCD Ekranlı Dijital Kapı Dürbünleri’ni kullandığınızda dışarıdaki kişi sizin içeride olduğunu anlamaz.

Ziyaretçiler kapı görüntüleme kamerası üzerindeki kapı zili düğmesine bastıklarında, kapı zili evin içinde çalacaktır. Aynı zamanda kapının iç kısmında bulunan LCD ekran dışarıdaki görüntüleri göstermek için otomatik olarak açılır.

Kapı ziline basıldığı zaman kamera otomatik olarak ziyaretçilerin bir fotoğrafını çeker ve bu bilgiler kendi hafızasında saklanır. Böylece, siz evde yokken gelen misafirlerinizi daha sonra görme imkânı bulursunuz.

Karanlık alanda dış görüntüleri görüntülemesine olanak sağlayan kızıl ötesi gece görüş özelliğine sahiptir. Resim oluşturma prensibinden dolayı bütün resimler karanlıkta siyah beyaz olarak kayıt altına alınır.

İçinden çıkan kullanım kılavuzuyla kendi başınıza eski dürbününüzü kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Lütfen kapınızdaki dürbün için açılan delik çapına ve kapınızın kalınlığına dikkat ederek sipariş veriniz.

Bütün Desi ürünleri asgari 2 yıl garantilidir.

Desi Alarm ve Güvenlik
Desi UTopic2 Parmak İzli Kapı Kilidi
Desi LCD Elektronik Kapı Dürbünü

Özet
Makale adı
Desi alarm kapı dürbünü
Açıklama
Desi alarm kapı dürbünü Desi Alarm ve Güvenlik Desi UTopic2 Parmak İzli Kapı Kilidi Desi LCD Elektronik Kapı Dürbünü
Yazar
Yayıncı Adı
Desi Alarm Ve Güvenlik
Yayıncı Logosu
, ,
Önceki yazı
İp Kamera Nedir
Sonraki yazı
Desi Alarmla Evde Güvendesiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü