Desi Alarm Esenler güvenlik kamera

Desi Alarm Esenler Güvenlik Sistemi

GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

Alarm uygulamaları gerçekten uzman personeller tarafından titizlikle yapılmalıdır. Acemice yapılmış bir alarm sisteminde karşılaşabileceğiniz pek çok sorun vardır. Bunlardan en can sıkıcı ve en sık karşılaşılanı yanlış alarmların meydana gelmesidir. İstatistik araştırmalarına göre hırsızlık oranlarında çok büyük bir artış gözlenmekte her yıl yüz binlerce ev ve iş yeri soyulmaktadır. Karşı karşıya kalınan durum bununla da kalmıyor. Gece evlere giren bir hırsız ev sahibinin uyanması ve hırsız ile ev sahibini karşı karşıya getirmekte ve yaşanan panik çoğu zaman istenmeyen olaylara sebebiyet vermektedir.Bütün bunların ışığında insanlar yaşam alanlarını daha güvenli olması için çeşitli yöntemlere başvurmaktadır. Bunlardan bir tanesi ev alarm sistemleridir. Ev alarm sistemleri evinizi ve ailenizi korumak için önemli bir yatırımdır.

Hırsız Güvenlik alarm sistemleri kurdurmayan bir çok ev yada işyeri sahipleri  hırsızlık yüzünden milyarlarca lira kaybetmektedirler. Kurulacak bir yerin  işyeri alarm sistemi ile bu önlenebilmektedir. Üstelik bu kayıp mal ve teçhizat kaybı ile sınırlı değildir. Pek çok müşterinize ait özel ve gizli tutulması gereken bilgilerde aynı tehlike altındadır.

İşyerinize kurulacak bir Hırsız Alarm sistemi ile hırsızlara,yangın ve su baskını gibi durumlara karşı engelleyici önlem almış olursunuz. Günümüzde ileri teknoloji ürünleri olan Desi alarm sistemleri ve  ( Alarm Haber Alma Merkezi ) sayesinde iş yerinizi bir banka gibi korunmasını sağlayabilirsiniz.tehlikeli karşı kumandadan panik butonu ile 24 saat alarm sisteminiz kurulu olsun olmasın bir düğmeye bastığınızda polisten yardım alabilir yada istenmeyen bir kaza olduğunda tek bir düğmeyle ambulans çağırabilirsiniz. İş yeri Hırsız Alarm Sistemleri uygulamasında iş yerinizin risk bölgelerinin tespiti sistemin kurulum aşamalarında profesyonel çözümler gerektirir.

Kablolu alarm sistemleri Esenler ‘de daha güvenli ve sabotaj ihtimali daha zor olan alarm sistemleridir. 6 Bölgeye kadar destekleyebilir ve Profesyonel sistemlerde kullanılır.Yapılacak olan temiz işçilik ile mekanınızda kurulan alarm sisteminin kabloları,saklanabilir ve dekorunuza zarar vermez..

Esenler de Tüketicilerimizde en çok karşılaşılan soru şudur; “kötü amaçlı gelen bir şahsın,kabloyu kesmesi halinde,alarmım devre dışı kalır mı”. Bu sorunun cevabı,kesinlikle hayırdır.Çünkü tam tersi sisteminiz devreye girer ve bağlıysa merkeze,değilse kullanıcı gsmini arayarak bilgi aktarır.Bu durum dış tarafta duran siren içinde çoğu kez sorulmaktadır.Aynı şekilde sistemin herhangi bir cihazına bir müdahele olduğu an alarm sabotaj durumuna geçer ve alarm verir. Şöyle bir durumda vardır ki siren kablosu kesilse yerinden sökülse yine ses çıkarmaya devam eder.

KENDİ ALARMINIZI, KENDİNİZ TASARLAYIN.

Alarm sistemini kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir ve anında ortalama bir maliyet hesabı yapabilen bir form doldurmaktasınız. Formda gördüğünüz fiyat ortalama bir fiyattır siz yine bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlayalım

0$

Teşekkürler, yakında sizinle iletişim kuracağız

Alarm Sistemi

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Kurulum İstiyor Musunuz?
Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Sistem Tercihiniz

Tercihinize göre Kablolu veya Kablolsuz dedektör seçimi yapabilirsiniz.

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar Kablosuz

Kablosuz Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar Kablolu

Kablolu Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Ekstra Kumanda İster Misiniz?Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Nihai maliyet

Nihai tahmini fiyat:


Teklif Listesi

AçıklamaBilgiMiktarFiyat
İndirim :
Toplam :

Sipariş Ver