desi alarm denizli - Desi Alarm Denizli

Desi Alarm Denizli

İlk önce evimizi ve işyerinizi güvence altına almaya karar verdiğimizde birçok şirketle görüşmüş olabilirsiniz. Birçoğu adlarını satmaya çalışıyor. Sorularımıza cevap veremediler. Diğer şirketler istediklerini umursamıyor gibiydi … sadece istediklerini. Desi  temsilcisi evimize geldiğinde, aslında söyleyeceklerimizi dinledi. Oldukça Güvenli  konuştu. Bize en iyi hizmeti vaat etti. Ve en iyi fiyata. Sözünü tuttu.Bir gece, saat 03.45’de sistemimizle ilgili bir sorun yaşadık. 4:30 AM sorun bakımı bizim evde bir servis temsilcisi oldu …. Söylememek için dışarı çıkmak için hiçbir masraf  yoktu. Desi alarm   insanlar gerçekten evimizin güvenliği ile ilgileniyor. En iyi sistem, en iyi fiyat, en iyi müşteri hizmeti … Bu hepimizin istediği değil mi!desi en iyisini isteyen herkese tavsiye ederiz.

kamera sistemleri profesyonel ekip arkadaşları ile kurulumu sağlamaktadır. Tüm Türkiye ürün satışlarımız da vardır.

 alarm güvenlik sistemlerinde en uygun fiyat burada, üstelik 2 yıl garantili, Desi alarm yetkili bayi satış, servis, montaj, kurulum Desi alarm Denizli sistemini bir kez satın alın, ömür boyu güvenle kullanın. Desi alarm ve güvenlik sistemleri ile canınız, malınız, sevdikleriniz güvende olsun.

 alarm Denizli uzmanlık alanımız güvenlik sistemleri ve kamera sistemleri 1991 yılında kuruldu. 1991 yılından beri siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya en iyi şekilde gayret gösteriyoruz. Desi ev, işyeri alarm sistemlerinin satışı, montajı ve satış sonrası servis hizmeti tüm semt ve ilçelerine bakan Desi alarm sistemleri tüm semtlerinde Desi alarm kurmuştur. Desi alarm 600 den fazla bayisi bulunan bir firmadır.

  • Yangın alarm Sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları
  • Kamera Sistemleri
  • İp Kamera Sistemleri
  • Villa Alarm Kamera sistemleri

Desi alarm Türkiye üretim yapılmaktadır. Hiçbir ürünü yurt dışından getirilmemektedir. Türk mühendislerinin ARGE çalışmalarıyla desi alarm ve güvenlik ürünleri geliştirilmektedir

alarm sistemimizin birçok özelliğinden biri, Desi sistemlerimizle uyumlu Sanal Tuş Takımı mobil uygulamalarımızdır. Bu kullanıcı dostu uygulama, güvenlik sistemi işlevinizi basit ve kullanışlı hale getirir. Gitmeden önce sisteminizi gerçekten kursanıza kaç kez evden ayrıldınız? Artık sisteminizin nerede olursanız olun silahlı olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Çok ihtiyaç duyulan bir tatilden ayrıldığınızda bir ev bakıcısı için geçici bir kullanıcı kodu da ekleyebilirsiniz, ancak döndüğünüzde ana kullanıcı kodunuzu vermek ve silmek istemiyorsanız.

Ayrılmadan önce sistemi kurmamaktan kötüye çalışan bir çalışan veya aile üyeniz var mı? Sensiz okula gidip gelen bir çocuk. Sanal Tuş Takımı uygulaması ile, uygulama kullanıcıları için bir çevre belirleyebilir ve kişi, belirlenen konumdan yaklaşık yarım mil uzaktayken sizi uyarır. Bir ebeveyn olarak ev için bir Geofence çevreyi ve çocuğunuzun okulu için bir tane  çevre belirleyebilirsiniz, böylece ne zaman ayrılır ve belirlenen varış yerlerine varırsınız. Bu, sistemin düzgün bir şekilde silahlandırıldığından ve silahsızlandırıldığından emin olmak için çalışanlar veya temizlik personeli binaya girip çıkarken ne zaman haberdar edilmek isteyen işletme sahipleri için çok yararlı olabilir. Herhangi bir endişeniz varsa, doğrudan uygulamanızdan kurabilir ve bir sonraki sefer için hatırlatıcı olarak çalışana bildirebilirsiniz.  444 22 74

Özet
Makale adı
Desi Alarm Denizli
Yazar
Yayıncı Adı
Desi Alarm Ve Güvenlik
Yayıncı Logosu
,
Önceki yazı
Desi Alarm Zonguldak
Sonraki yazı
Desi Alarm Yozgat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Bu site spamı azaltmak için Akismet kullanır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.

Menü