Desi Alarm Bilecik

Desi Akıllı Güvenlik Çözümleriyle Çıtayı Yükseltiyor

Her şeyin mobil hale geldiği dünyada neden güvenliği de mobil hale getirip cebinizde taşımıyorsunuz? Günümüzde artık tüm firmalar cep telefonları için uygulamalar yazıp indirmenizi istiyor. Böylece bir tuşla anında istediğiniz her şeye ulaşıyorsunuz. İnsanlar bu kolaylığa alışmışken bu konforu ve pratikliği neden güvenlik alanında yaşamayasınız? İşte DESİ akıllı güvenlik çözümleriyle size bu alanda bu kolaylığı ve rahatlığı sunuyor.

Akıllı Güvenlik Çözümleri Ne Demek?

Temel olarak akıllı güvenlik çözümleri denilen şey tüm güvenlik sisteminizi akıllı cep telefonundan kontrol edebiliyor, yönetebiliyor olmanızdır. Elbette ki bu uygulamaları App-Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirebiliyorsunuz. Daha sonra size tanımlanan kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapıyorsunuz. Sonrasında ise sizi yeni ve çok rahat bir dünya bekliyor olacak.

İlk olarak tasarruftan başlarsak, evinizde seçtiğiniz enerji türlerinin (elektrik, doğal gaz gibi) tüketimini görecek ve bunlar için nasıl tasarruf edebileceğinizi bileceksiniz.

Yakında evinizin aydınlatma gibi özelliklerini uzaktan görebilecek ve istediğiniz an ışıklarınızı kapatıp açabileceksiniz.

Örneğin kışın istediğiniz saatte uzaktan evinizin ısısını kontrol edeceksiniz. Böylece siz ya da çocuklarınız okuldan, işten geldiğinde eviniz sıcacık olacak. Bu sistem aynı zamanda kombinizin de kontrolünü size sunuyor.

Diyelim ki evde yoksunuz ve misafiriniz ya da çocuğunuz eve geldi uzaktan kilit kontrolü sayesinde kapıyı onlara açabilirsiniz. Ya da temizlik için gelen yardımcınıza tek kullanımlık ve sınırlı süreliğine geçerli bir şifre gönderebilir ve o şifreyle kapıyı açabilirsiniz.

Ya da kapıda kaldığınızda anahtar sistemiyle telefonunuzdan kapınızı açabilirsiniz.

Herhangi bir risk durumunda kameralar anında kayıt yapmaya başlar ve siz bunları anında görebilirsiniz.

DESİ akıllı güvenlik çözümleri ile bunları ve daha fazlasını da sizlere sunuyor. Sadece bu özelliklerle bile güvenlik sistemleri sektöründe çıtayı oldukça yükselten DESİ, bunların yanında bir de hızlı ve etkili bir çağrı merkezi sistemi kurarak sizlere en hızlı ve etkili bicimde cevap veriyor. Bu çağrı merkezi aynı zamanda teknik servis olarak da hizmet veriyor. Böylece bir sorun durumunda sürekli başka yerlere yönlendirilmek zorunda kalmıyorsunuz.

Özet
Makale adı
Desi Alarm Bilecik
Yazar
Yayıncı Adı
Desi Alarm Ve Güvenlik
Yayıncı Logosu