Desi Alarm Balıkesir

İŞYERİ ve konut güvenliği için seçiminiz Eğer makul fiyatlarla ürün  hizmet arıyorsanız, Güvenlik olarak Alarm’dan başka bir yere bakmayın. Evinize veya işyerinize güvenlik ve koruma sağlamak için ihtiyacınız olan her ürünü sunuyoruz. 30 yılı aşkın bir süredir güvenilen kaliteli güvenlik ve hırsız alarm sistemleri ile evinizi veya ticari alanınızı korumanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi göstermek istiyoruz.

Balıkesir hizmet eden en büyük güvenlik şirketi olarak desi sakinlerinin güvende tutmak için güvendiği en iyi yerel ev güvenliği sunuyoruz . Ev güvenlik alarmı, mülkünüzü izleyen insanlar kadar iyidir. ev güvenlik ihtiyaçlarınız için bir ev güvenlik sağlayıcısı seçmeden önce araştırmanızı yaptığınızdan ve yerel kontrol ettiğinizden emin olun.

Diğer Ev Güvenlik Şirketlerinden Nasıl Ayrıldığımıza Bakın

Burada birçok ev güvenlik şirketi arasından ne kadar stresli olduğunu biliyoruz. Koruma bir ülkenin önde gelen ev güvenlik şirketi olma konusunda gurur duyuyoruz, bu yüzden daha fazla kendinizi yormayın!

Bir Koruma bir müşterisi olarak, dünyaca ünlü müşteri hizmetlerine, gözlemlenen izleme servislerine ve kurulumunuzun ve bakımınızın eğitimli profesyoneller tarafından yapılacağına dair huzuruna benzersiz bir erişim elde edersiniz.

Bekletilmekten sıkıldınız mı? Teknisyenlerin gelmesini hayal kırıklığına uğrattı mı? derecelendirmesi ve% 97 müşteri memnuniyeti skoru kazandık, çünkü müşterilere aynı gün hizmet ve hiçbir otomatik telefon sistemi ile bakıyoruz. Müşteri hizmetini aradığınızda, gerçek bir kişi bunu cevaplar-başka bir şirketle deneyin!

Ev Alarm İzleme Hizmetleri

Koruma bir evde izleme hizmetleri, siz ve ailenin yanınızda her zaman dikkatli bir göz ve yıldırımdan etkilenmeyen bir tepki birimi bulundurmasını sağlar. Güvenlik sistemi alarmı kapatıldığında sinyal bir Koruma bir izleme merkezine yönlendirilir. Buradan, eğitimli bir Koruma bir çalışanı, yanlış bir alarm olması durumunda sizi rahatsızlıktan haberdar etmek için derhal aramaya çalışır.

İzlemeyi ciddiye alıyoruz ve ev alarm sistemleri için her zaman üçlü artıklık denetimi uyguluyoruz. Şiddetli hava nedeniyle bir izleme merkezi çökerse, diğer sistemler otomatik olarak korumaya devam etmek için devralır. Yeteneklerimize çok saygı gösteriliyor, izleme hizmetlerimizi kullanmak için  fazla bağımsız güvenlik şirketi sözleşmeli.

Koruma bir olmadan bir gün daha gitmeyin; evinizi ve sevdiklerinizi izleyin. Evde izleme hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin .

Kurulum ve Bakım

Pek çok ev güvenlik şirketi, hizmet verme taahhüdüne ilişkin büyük taahhütlerde bulunacak ve daha sonra kısa olacaktır. Koruma 1’de rakipsiz kurulum ve bakım içeren tüm süreç için orada bulunuyoruz.

Koruma 1 güvenlik teknisyeni, evinizi saygı ile ilgilendiren lisanslı profesyonellerdir. Teknisyenlerimiz kapsamlı sertifikasyon ve eğitim alıyor ve bir güvenlik sistemi kurduklarında müşteriler profesyonel kurulum ve temizleme bekleyebilir. Evdeki en iyi korumayı sağlamak için güvenlik sensörlerini tam olarak nasıl bulacaklarını biliyorlar.

Ayrıca, güvenlik teknisyenleri, mülkünüze adım atmadan önce sıkı geçmiş denetimleri gerçekleştirmektedir. Kişisel güvenliğiniz ciddiye alınır ve kurulum, servis ya da danışma için olsun, çalışanlarınız evinize gönderilen her çalışanı dikkatlice tararız. Kurulumunuzdan sonra, bakım ekibimiz herhangi bir soruna yardımcı olmak için orada olacaktır. Hizmet için çağırdığınızda, gerçek bir canlı kişi telefona cevap verir ve işleri en kısa sürede hareket ettirir! Sizi otomatik cevaplama sistemine asla sokmayacağız.