Evinizde erken sızıntıları tespit etmek ve uzakta olduğunuzda borularınız patlaması durumunda binlerce dolarlık taşkın hasarını önlemek için su dedektörleri de kurabiliriz. Evinizin sıcaklığını izleyerek ve bir riskin ne zaman olduğunu bildiren borularınız patlamaya çok yakınsa, alarm sistemimiz sizi bilgilendirecektir .

alarm sistemleri & kamera sistemleri profesyonel ekip arkadaşları ile kurulumu sağlamaktadır. Tüm Türkiye ürün satışlarımız da vardır.

desi alarm firması birçok kurulum yapmış olup siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Desi Alarm İletişim 0850 304 46 16 / 0212 619 11 11 / 0216 572 5510Desi alarm güvenlik sistemlerinde en uygun fiyat burada, üstelik 2 yıl garantili, Desi alarm yetkili bayi satış, servis, montaj, kurulum Desi alarm Bartın sistemini bir kez satın alın, ömür boyu güvenle kullanın. Desi alarm ve güvenlik sistemleri ile canınız, malınız, sevdikleriniz güvende olsun.

Desi alarm Bartın uzmanlık alanımız güvenlik sistemleri ve kamera sistemleri 1991 yılında kuruldu. 1991 yılından beri siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya en iyi şekilde gayret gösteriyoruz. Desi ev, işyeri alarm sistemlerinin satışı, montajı ve satış sonrası servis hizmeti İstanbul tüm semt ve ilçelerine bakan Desi alarm sistemleri tüm İstanbul semtlerinde Desi alarm kurmuştur. Desi alarm 600 den fazla bayisi bulunan bir firmadır.

Türkiye üretim yapılmaktadır. Hiçbir ürünü yurt dışından getirilmemektedir. Türk mühendislerinin ARGE çalışmalarıyla desi alarm ve güvenlik ürünleri geliştirilmektedir.

Çevresel Tehlikelerden Güvenlik
Davetsiz misafirler, sizin, ailenizin veya mülkünüzün tek tehdidi değildir ve bu yüzden en iyi ev güvenlik sistemleri aynı zamanda çevresel tehlikelere karşı da koruma sağlamaktadır. Çevresel tehlikelerin oluşmasını engelleyemezsiniz, ancak onlara hazır olduğunuzdan emin olabilirsiniz .

Ev güvenlik sistemimiz, fırtınalar, kasırgalar, yangınlar veya kasırgalar gibi aşırı koşullar yaklaştığında sizi uyarabilir ve mülkünüzün etkilenmesi muhtemel olduğunda uyarı verir. Gerekli güvenlik önlemlerini almamanız için, hem aileniz hem de mülkünüz için tüm uyarılar bol miktarda verilir .

Buna ek olarak, duman alarm sistemlerimiz, çift yangın algılaması için ısıya duyarlıdır ve karbon monoksit dedektörleri sizi bu sessiz katil üzerinde hızla uyaracaktır. Her iki dedektör de merkezi olarak izlenir ve bir alarm sönerse , evde uyurken veya uykusuzken bile, ilk müdahale memurları durumla başa çıkabilmek için evinize çabucak gönderilir ve emniyeti garanti eder .

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site spamı azaltmak için Akismet kullanır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.