Desi Alarm Ardahan

Yaşanılan evler ve çalışma ortamları için güvenlik sağlayan, yoğun şekilde kullanım alanı olan alarm-kamera sistemi hizmetlerini güvenle sunan bir firmayız. Kurduğumuz kamera sistemleriyle güvenlik amaçlı görüntüleme yapma imkanını sağlarken, konumlandırılan alarm sistemleriyle ise uyarıcı elemanları hizmetinize sunuyoruz.

Kaliteli Hizmetimiz

Kişiler ve kurumlar için mekansal açıdan güvenlik sağlayan firmamız, elektronik güvenlik sistemleri üzerinde kalite merkezli faaliyet gösteriyor. Yüksek ölçekli ürün ve hizmet kalitesiyle Ardahan alarm kamera sitemlerini de bu anlayış içerisinde güvenilir olarak kuruyoruz. Firma ölçeğimiz açısından, bizden hizmet talep eden her noktaya ulaşabilir yetkinliğe sahip bir işletmeyiz. Bu kapsamda ülke çapında güvenlik sistemlerinin kurulumlarını yapıyoruz.

Her Alanda Hizmet

Firma olarak, alarm kamera sistemlerinin kurulumu işlemlerinde özenle çalışıyoruz. Teknik açıdan uzmanlaşmış personelimiz sayesinde her türlü güvenlik ihtiyacına cevap verebilecek şekilde bu elektronik sistemleri mekanlara yerleştiriyoruz. Profesyonel yaklaşımımızla yağma ya da hırsızlık tarzı güvenlik sorunlarına, yangın ve gaz kaçakları şeklindeki olumsuz durumlara, sağlık alanında uyarı işlemlerine yönelik çözümlerimizle yanınızda yer alıyoruz.

Hizmet Aşamalarımız

Alarm ve Kamera sistemlerinin kurulumlarına yönelik çalışma metodumuz ise çeşitli aşama ve süreçlerden oluşuyor;

  • Kurulum yapılacak alan ve mekanlarda ön inceleme ile sistemlere ilişkin tüm ihtiyaç durumlarını eksiksiz biçimde saptıyoruz.
  • Bu ihtiyaçlarla sizin isteklerinizi birleştirerek, kurulum projesini çiziyor, kameraların ve alarmların koyulacağı noktaları tespit ediyoruz.
  • Yüksek verimli, kaliteli, ihtiyaçları tam karşılar, ekonomik ürünleri de kurulum öncesi temin ediyoruz.
  • Çizilen projeye göre kurulum ekiplerimizle güvenlik sistemlerini yerleştiriyor, testlerini yapıyor ve kontrollerini tamamlıyoruz.
  • Kurulumu biten alarm-kamera sistemlerinin nasıl kullanılacağı konusunda gereken bilgilendirmeyi müşterilerimize brief ediyoruz.
  • Kurulumdan sonrada her türlü gereksinim anında, teknik desteğimizi devam ettiriyoruz.

 

Firma olarak bütün bu süreçlerde oldukça özenli çalışarak, herhangi bir mağduriyete ya da hatalı işleme katiyen imkan tanımıyoruz.

Mükemmel Güvenlik

Sunduğumuz kaliteli hizmetle firma olarak yaşadığınız konutlarda ve iş alanlarında mükemmel bir şekilde alarm-kamera sistemlerini kuruyoruz. Müşterilerimizin bizden isteklerini tam anlamıyla karşılayarak, konforlu ve güvenli mekanlarda yaşam sürdürmelerine ve çalışmalarına olanak sağlıyoruz.