Depolar hırsızlar için mükemmel yerdir çünkü malın depolandığı yer ve boş mekandır güvenliği olmayan yerlerdir Deponıza Desi Alarm sistemi ile koruma altına alabilirsiniz depo alarm sistemi kumandalı olmalıdır süreli olmadan alarmı devreye sokmalı ve yükses sesli olmalıdır gsm li olması daha da güvenli

Dağıtım Merkezleri ve Depolar, çalışanların çalınmasına diğer herhangi bir işten daha sorumludur. Suçluları deponuzdan uzak tutmaya odaklanabilirsiniz, ancak şirket çalışanlarının ve müteahhitlerinin iç hırsızlığı da göz önüne alınmalıdır.

Birçok farklı depo ve dağıtım merkezi hırsızlığı görmüştüm ve depo ortamında hırsızlığın en yaygın yöntemlerinden biri iki çalışan arasındaki bir ortaklığı, genellikle bir teslimat kamyon sürücüsü ile çalışan bir depo çalışanı içermektedir.

Bazen hırsızlık, şüpheli olamayacağınız bir çalışan tarafından gerçekleştirilir, çünkü çalışanlar az takdir edildiyse ya da düşük ücretli hissediyorsa envanterin kaybolması için ortak bir yer olabilir veya belki de ara sıra ürünün Dağıtım’da çalışmanın bir yan parası olduğunu hissedebilirsiniz Merkez.

Bildiğiniz gibi, bazı dağıtım merkezleri çok büyüktür ve izlenmesi çok zor olabilir, bu nedenle aşağıdaki koruyucu önlemleri uygulayarak tesisinizi dahili hırsızlıktan korumak, dahili hırsızlık riskini azaltmak için iyi bir başlangıçtır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir