Kiralamadan satın alabileceğiniz, her ay para ödemek zorunda kalmayacağınız sistemdir Desi Alarm.

YERLİ TASARIM VE ÜRETİM
Desi Alarm sistemleri,ürün ve elektronik ve mekanik tasarımlarını ve üretimini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.bu sayede desi alarm sistemleri Türkiyeyi standart ürünleri zorlamak yerine Türkiye’nin ihtiyaçlarına göre alarm sistemleri ve savunma sistemleri üretmektedir.

Ev ve işyerlerine en uygun fiyat ve en kaliteli malzeme ile sizlere hizmet vermektedir.

GÜVENİLİR KALİTE
Güvenilir kalitesi ile desi alarm sistemleri desi markası altında 1998 yaptığı çalışmalar sonucu aynı yıl ISO9001 almış ve var olan yönetim sistemi kalitesini belgelendirmiştir.desi alarm üretim kalitesi ve sürekliliği sayesinde başta FORD, ISUZU, KALE olmak üzere bir çok firma için üretim yapmaktadır.

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ
Ev ve iş yeri güvenlik sistemleri ve aksesuarlarının yanı sıra yapı otomasyonu kullanılan geçiş kontrol sistemleri, otopark yönetim sistemleri ile geniş bir yelpazede ürün sunan desi alarm projelere özel ürünler ile bu projelere çözümler üretmektedir.

ALARM SİSTEMİ ÜRÜNLERİ KALİTELİ Mİ?

desi alarm internet sitesinde güvencesini şu sözlerle anlatıyor…

Desi Alarm kalite çemberi, satışa sunulan ürünlerin satın almadan müşteri tarafından tüketilene kadar geçen tüm aşamalarda, müşteri memnuniyetine ve ürün güvenliğine odaklanarak hareket edilmesini amaçlamaktadır.
“desi kalite çemberi” sürdürebilir kalite anlayışı içinde Avrupa Birliği’nin  (Hızlı Alarm Sistemi), izlenebilirlik, şeffaflık, risk analizi, sürekli araştırma ve bilimsel işbirliği ve tüketicinin bilinçlendirilmesi gibi entegre bir “Kalite ve Ürün Güvenliği yaklaşımı” üzerine kurulmuştur.

Kalite ve Ürün güvenliği sistemindeki elektronik ürünleri “fabrikadan Halka, yurt içi dışı ürünleri ise risk yönetimi ve izlenebilirliğe dayalı Ürün Güvenliği” prensibine dayalı olarak kontrol edilmektedir.

Sürekli eğitimlerle artan çalışan bilinci sayesinde, Türkiye’nin her noktasındaki mağazalarımızda hizmet standardizasyonu sağlanırken, yüksek kaliteli ürünler, uygun koşullarla siz müşterilerimize sunulmaktadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.