Kamera Sistemlerinin Gerekliliği

Desi Alarm ve Güvenlik olarak; tüm alarm sistemlerinde mutlaka ve mutlaka kameralı sistemlerin de tatbik edilmesinden yanayız. Sahte kameralar ya da sahte siren gibi uygulamaların caydırıcı olmadığını ve güvenliği sağlayamadığını bildiğimizden dolayı Desi alarm olarak mutlak suretle; güvenlik kameralarının her alana yerleştirilmesi gerektiğini önemle vurguluyoruz. Bugün; hırsızlık ya da korunma amacı fark etmeksizin Full Hd bir kamera hem hayatınızı hem de malınızı koruyabilir. Eski analog kameralarında yüz netleştirilememesi, yakınlaştırınca görüntülerin bozulması, kayıt esnasında problemler gibi bir dizi sorun yüzünden güvenlik tam olarak sağlanamamaktaydı. Ancak Desi alarmın yeni ahd kamera sistemleri ile %100 güvenlik sağlayabilmeniz mümkün olacak. 720p ve 1080p aralığında görüntü kalitesi sunan Ahd kamera sistemleri ile görüntüdeki her şey net bir şekilde okunabilmekte veya görülebilmektedir. Böylece; hırsızlık veya plaka alma gibi durumlarda AHD kameraların varlığı çok önemlidir.

Koreli şirket NEXTCHIP isimli firmanın geliştirdiği HD görüntü alınabilinen Ahd kamera sistemleri günümüzde en çok tercih edilen kamera sistemlerinden birisidir. HDCVI kamera sistemlerinden sonra ön plana çıkmayı başaran AHD kamera sistemleri ile net görüntü ve hızlı kayıt almak artık mümkün. CCTV ya da koaksiyel kabloları üzerinden bağlanan kamera sistemlerinde görüntüde en ufak bir pürüz bulunmamakla birlikte, HD veya Full HD görüntüyü gecikme veya donma olmadan artık alabiliyoruz. 720p ve 1080p çözünürlükte HD görüntü kalitesi alınabilen kamera sistemlerimiz ile; en uzak noktadaki bile materyali net bir şekilde görüntüleyebilmekteyiz.

Neden Desi Alarm Güvenliği Tercih Etmelisiniz?

Ev alarmı veya işyeri alarmı konusunda birbirinden farklı kriterlere sahip ürünleri olan Desi alarm; uzun yıllardır müşteri memnuniyetini sağlamış bir güvenlik firmasıdır. Satış öncesi ücretsiz keşif gibi konularda müşteri memnuniyetine önem veren Desi alarm, satış sonrasında da her zaman sizin yanınızdadır. Kablolu alarm veya kablosuz alarm seçenekleri arasından seçeceğiniz alarm sistemlerinde Desi alarm güvencesi ile siz de yaşam alanlarınızda artık güvende olacaksınız. %100 Türk malı olarak üretilen bu alarm sistemlerimiz ile; alternatif güvenlik tedbirleri almanıza gerek kalmayacak. Desi alarm ile alarm sistemlerine ödediğiniz ücretlerin yarılarını ödeyerek, gereksiz alarm fiyatlarına maruz kalmayacaksınız. Desi alarm ile; ihtiyacınıza göre seçeceğiniz ürüne fazla ücret ödemeyecek, hem cebiniz hem de içiniz rahat olacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.