Yoksa Siz Hala Evinize Alarm Taktırmadınız Mı?

Yıllarca çalışıp onlarca zorlukla aldığınız evinizi korumaya yarayan Desi alarm sistemleri almaya karar verdiğinizi düşünün. Öncelikle evinizi potansiyel hırsızın girmeye çalışacağı yerleri iyi bilmeniz gerekiyor ki evinize alarm sistemi kurmak isteyen birini bulabilesiniz. alarm sektörünün çok geliştiği ve sürekli yeni akıllı alarm satışa sunulduğu İstanbul’da 2018 yılında yaklaşık olarak 68 bin ev alarm sistemi yapımı tamamlanarak ilk sahiplerini buldu. Bu sayı 2018’yılında satılan alarmların yaklaşık %30’unun yeni olduğunu, ikinci el ev alarm piyasasında satışın daha zor olduğunu gösteriyor. Bu kadar çok alınacak desi ev alarm sistemi olan İstanbul’da bu nedenle evinizi potansiyel kurulum yapacak kişilere güvenebilmemiz çok önemli.

Bir gün geldiniz ve evinize hırsız girmiş ve alarm sistemi almaya karar verdiniz fakat doğru satıcıyı ve alarm bir türlü bulamadınız. Bu durumda bazı hatalar yapıyor olabileceğinizi kabul etmeniz gerekiyor olabilir. Evinize alarm henüz almamış olmanızın olası nedenlerini gelin bu yazıda inceleyelim.

Alarm Sisteminde Doğru Fiyatı Belirlediğinize Emin Olun

Öncelikle ev alarm fiyatı alırken kaç dedektör manyetik kontak doğru belirlemiş olmanız gerekiyor. Eğer çok yüksek fiyat çıkmamasını istiyorsanız desi midline almanız kurulum için uzun zaman süreci sürmeyecek ve hatta belki de hiç alarm sistemi aramanıza gerek kalmayacaktır. Günümüzde alarm sistemi evlerin büyük bir çoğunluğunun sebebi yanlış fiyatlandırma çıkması . Bunun olmaması için ne yapmanız gerekiyor? Öncelikle etrafınızdaki alarmların markalarını ve fiyatlarını araştırın. Benzer özellikte olan ev alarm fiyatları hemen hemen aynı olmalıdır.

Unutmayın sizin kullanıcı olarak hem kullanımı kolay olması lazım. İyi bir ev alarmında alacağın malın görseline önem verir.

Evinizin korumasız, olanaklarını ayrıntılı anlatın

Evinizin korumasız cam kapı pencere gibi açık olan yerleri belirtmeyi unutmayın. hırsızın Ulaşım noktalarına yakınlığı sizleri diğer girilebilecek bir yer olmadığından bir adım öteye götürecektir. Günümüzün en büyük sorunu hırsız eve veya işyerine girdikten sonra alarm ve kamera sistemi taktırmasıdır. Hırsızlık konusunda en sorunlu en problemli şehir ise İstanbul. Nüfusun kalabalık olması alarm sistemi kolaylık sağlayacak konumda evinizin olması ve sizin bundan bahsetmiş olmanız evinizi kısa zamanda güvenlik alarm kurulumu yapmamız anlamına gelecektir.

Evinizin İşyerinizin Bilgilerini Bir Form Doldurun Gönderin

Peki size hiç bu kadar uğraşmanıza gerek kalmadan sadece birkaç tuşa basarak evinizi güvenlik altına almanıza kısa sürede ve değerinde alarm sistemi söylesek ne derdiniz? Olmaz öyle şey diyenlerdenseniz, henüz Desi alarm güvenlik sistemleri ile tanışmamışsınız demektir.

Sadece İstanbul’da hizmet veren firmamız 1 hafta sürebilecek bu süreci sadece bir günde tamamlamanızı sağlıyor. desialarmi.com  web sitesindeki başvuru formunu doldurmanızın akabinde size telefonla ulaşıp evinizle ilgili gerekli bilgileri tamamlıyor ve 24 saat içerisinde ev veya işyeri alarmına göre bir fiyat teklifi gönderiyor. Mail adresinize gelen teklifi kabul etmeniz durumunda sadece bir günde evinizi desi alarm takıyor, bedelini peşin veya kredi kartı olarak almış oluyorsunuz. Desi evinize işyerinize verdiği ürünü iki yerinde garantili, sizi kiralık alarm sistemi zahmetinden kurtarıyor. Üstelik sözleşme ya da dolar kuru yükselme derdi de yok.

Önceki yazı
Desi Alarm Hırsızlık Karşı Caydırıcı mı!
Sonraki yazı
Akıllı Kilit Sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü