Ev ve işyeri alarm çözümleri için Desi alarm firması imkanlarından yararlanın! İstanbul Şişli’de bulunan ofis veya dükkanlarınızın hırsızlardan korunmasına yönelik alınacak en iyi tedbirler arasında alarm sistemleri vardır. Bu sistemler sayesinde hırsızlık riskinden kurtulmak mümkündür. Desi alarm, hırsızlık girişiminin daha ilk anlarında devreye girerek, malınıza zarar gelmeden hırsızları panikleten alarm sistemini devreye sokar ve size haber verir. Kamera sistemlerinden çok daha iyi alarm sistemleriyle dükkanınız Desi’ye emanet!

Kamera mı, alarm sistemi mi?

Ev ve işyeriniz için hangisinin iyi olacağına karar veremiyorsanız, size şu şekilde bir bakış açısı sunabiliriz. Alarm sistemleri, kamera sistemlerinden daha caydırıcıdır. Ancak kamera sistemlerinin gereksizliğinden bahsetmiyoruz. Bu sistemler suç işleyenlerin suçlarına bir delildir. Alarm sistemleri ise suçta büyük bir caydırıcılık sağlar. Hırsızların kamera sistemlerini atlatması mümkündür. Bunu da en çok yüzlerini saklayarak yaparlar. Alarm sistemlerinden kaçma gibi bir fırsatları yoktur. Hırsızlık girişim esnasında devreye girerek, yükse ses çıkartması hırsızların paniklemesi için yeterlidir.

Bu nedenle Desi alarm firması tarafından yüksek caydırıcılığa sahip alarm sistemleri Şişli’de bulunan dükkan veya eviniz için tavsiye edilmektedir. Desi tarafından geliştirilen alarm sistemleri, birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Ev ve işyerlerinize en uygun alarm sisteminin hangisi olacağını öğrenmek için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

hirsizlar-ailenizin-huzurunu-kacirmasin-desi-alarm

Desi alarmların özellikleri nelerdir?

Desi tarafından geliştirilen ürünlerin hepsi, Türk malıdır. Bu bakımdan ülkemizin kaynakları kullanılarak geliştirilmiş ilk ve tek alarm sistemleri olmaktadır. Üstelik Avrupa standartları sertifikası olan CE kalite belgesine de sahiptir. Almış olduğu sertifikalarla kalitesi birçok kurum tarafından da tescil edilmiştir. Ancak önemli olan müşterilerin ne dediğidir. Bu açından da mutlu bir müşteri kitlesine sahip olması, her şeyi açıklamaktadır.

Yüksek performans sunan Desi alarmlar caydırıcı özellikleri bakımından ithal edilen alarm sistemlerine göre çok daha gelişmiştir. Üstelik fiyat açısından da çok daha iyi bir avantaj sağlar. Servis, montaj ve satış gibi tüm işlemler Desi tarafından gerçekleştirilir. Dolayısıyla ürünle ilgili yaşanacak her türlü problem için muhatap Desi firmasıdır. Gelişmiş alarm sistemleri sayesinde ev ve işyeriniz için eşsiz bir çözüm Desi alarm sistemlerini satın alarak, mallarınızı koruyabilirsiniz.

Yerli tasarım alarm sistemleri uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sizlere sunuluyor. Şişli’de buluna her türlü yapınız için birbirinden farklı avantajlar suna Desi alarm sistemlerini temin ederek, mal güvenliğinizi alabilirsiniz.

İstanbul un en işlek semtlerinden biri olan şişli bölgesinde mecidiyeköy bölgesinde desi güvenlik sistemleri faaliyetlerini en iyi şekilde sunmaya devam ediyor rekabetçi fiyatlarla desi alarm sistemlerini sunan firmamız kiralama alarmlardan sizleri kurtarıyor.

En Uygun Fiyatlar İle Evinizi İşinizi Kontrol Altına Alın ?

Uzman müşteri temsilcilerimiz, tercih ettiğiniz Alarm sistemi  türüne göre sadece üç dakika içinde  farklı alarm sistemlerinden sizin için teklif vermektedir. Bu sayede, tek seferde onlarca teklifi seçebilmeniz ve %10 ’a varan fiyat avantajı elde etmeniz mümkün olmaktadır. Bazı özel alarm çeşitlerimizin tüm işlemlerini online şekilde ve saniyeler içinde tamamlayıp, teklifinizi çıktı olarak almanız mümkündür. Bu sayede, kulaktan dolma bilgilerle seçim yapmanıza gerek kalmayacak işlemleriniz için saatlerinizi harcamanız gerekmeyecektir. Uzman kadromuz, alarm fiyatı işlemleriniz tamamlandıktan sonra da size hizmet etmeye devam etmekte ve gerek kurulum ve servis zamanlarınızı hatırlatmakta, gerekse de bakım zamanı yardım sunmaktadır. Taksit ile ödeme seçeneğimiz, hangi Alarm türünü seçerseniz seçin bütçenizin üzerine çıkmanızı engellemekte ve ulaşılabilir fiyatlara alarm sistemi sahibi olmanızı sağlamaktadır. Sağlığınızı, hayatınızı, malvarlığınızı ve sevdiklerinizin geleceğini gelin birlikte koruyalım – Desi Alarm Güvenlik Sistemleri, hayatın tüm olumsuz sürprizlerine karşı hazırız.

Kendi Alarmınızı, Kendiniz Tasarlayın.

Formu doldurarak fiyat öğrenebilirsiniz. Alarm sistemini kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir ve anında ortalama bir maliyet hesabı yapabilen bir form doldurmaktasınız. Formda gördüğünüz fiyat ortalama bir fiyattır tekrar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlayalım

0$

Teşekkürler, yakında sizinle iletişim kuracağız

Panel Tipini Seçiniz

Aramasız Ekonomik

Aramasız Profesyonel

Sabit Hattan Aramalı

Gsm Hattından Aramalı

Akıllı Alarm Sistemi

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Kurulum İstiyor Musunuz?
Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Alarm Sistemi

Evime Alarm istiyorum

İşyerimize alarm istiyorum

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Sistem Tercihiniz

Tercihinize göre Kablolu veya Kablolsuz dedektör seçimi yapabilirsiniz.

Kablolu Sistem

Kablosuz Sistem

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablosuz Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablolu Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Ekstra Kumanda İster Misiniz?Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Nihai maliyet

Nihai tahmini fiyat:


Teklif Listesi

Açıklama Bilgi Miktar Fiyat
İndirim :
Toplam :

Sipariş Ver

Menü