Poe İp Kamera

Neden POE kullanıyorsunuz?

Power over Ethernet’u belirtmek bir yüklemeye birçok avantaj getirir:

Zaman ve maliyet tasarrufu – elektrik kablolarının takılı olması zamanını ve masrafını azaltarak. Ağ kabloları, bunlara uyması için nitelikli bir elektrikçi gerektirmez ve herhangi bir yere yerleştirilebilir.

Esneklik – Bir elektrik prizine bağlı olmadan, IP kameralar ve kablosuz erişim noktaları gibi cihazlar en çok ihtiyaç duyulan yere yerleştirilebilir ve gerektiğinde kolayca yerleştirilebilir.

Güvenlik – POE dağıtımı akıllıdır ve ağ donanımını aşırı yük, az güç veya yanlış kurulumdan korumak için tasarlanmıştır.

Güvenilirlik- POE gücü, dağıtılmış duvar adaptörlerinin toplanması yerine, merkezi ve evrensel olarak uyumlu bir kaynaktan gelir. Kesintisiz bir güç kaynağı tarafından yedeklenebilir veya aygıtları kolayca devre dışı bırakmak veya sıfırlamak için kontrol edilebilir.

Kamera Artıları, Ethernet orta mesafeli enjektörler, masaüstü PoE ağ anahtarları ve rafa monte PoE anahtarları gibi bireysel güç dahil IP kameralar için PoE sağlayan cihazların doğrudan tedarikçisidir. CCTV Kamera Pros, IP kameraların doğrudan bir tedarikçisi olarak, tedarik ettiğimiz IP kameraların yanı sıra piyasadaki diğer ağ kameraları ile çalışmak için taşıdıkları tüm PoE güç kaynaklarını test eder. Ürünlerimiz, video gözetim ekipmanı ile kullanım için tamamen test edilmiştir. Güvenlik başvurunuz için hangi PoE güç kaynağıyla ilgili sorularınız varsa, lütfen bizimle e-posta, sohbet veya telefon yoluyla iletişime geçin. PoE ürünlerimizin 802.3af ve / veya 802.3at uyumlu olduğunu ve video olmayan gözetim ürünleriyle çalışabileceğini lütfen unutmayın. Lütfen anlamanıza yardımcı olması için lütfen bu ağ şemalarına bakınız. PoE’yi bir IP kameraya nasıl bağlayacağınızı . bir güvenlik yükleyicisi veya gözetim ekipmanı satıcısı mısınız? Web sitemizden satıcı fiyatlaması talep edebilirsiniz .

IP Kameralar için PoE Nasıl Bağlanır

Aşağıdaki ağ diyagramları PoE uyumlu IP kameraları PoE enjektörlerine ve anahtarlarına nasıl bağlayacağınızı gösterir. Bu konuda herhangi bir soru veya güvenlik kameraları ve video gözetimi ilgili diğer bir konu varsa, e-posta

Amcrest PoE IP kamera teknolojisi, ethernet üzerinden güçle 4 megapiksel çözünürlüğe kadar video çözünürlüğü iletir ve uzun mesafeli ve düşük maliyetli HD video aktarımı sağlar. PoE IP Kameraları, aynı ethernet kablosu üzerinden gücü ve interneti birbirine aktarır ve güç aralığını genişletme esnekliği sağlar. Amcrest PoE IP kameralar, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde sevdiğiniz şeyle iletişim halinde kalmanıza yardımcı olabilir. Hızlı mobil kurulum süreciyle kameranızın video akışına kısa sürede güvenli bir şekilde erişebilirsiniz. Amcrest Görünümü uygulamasıyla hareket halindeyken evinizin, çocuklarınızın, evcil hayvanlarınızın veya işletmenizin canlı ve oynatma video kaydını canlı olarak izleyin.

Önceki yazı
Apartman Kamera Sistemleri
Sonraki yazı
Desi Ev Güvenlik Sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü