Midline Alarm Keypedli Şifreli Alarm

Desi Alarm

Midline Keypadli Alarm Sistemi

Alarm sistemleri sayesinde gerek ev, gerek iş yeri ve gerekse de sevdiklerinizin güvenliklerini üst seviyede sağlama imkanına sahip oluyorsunuz. Bu kapsamda tamamen yerli üretime sahip Desi Midline Keypadli Alarm sistemleri ulusal standartları tamamen karşılayan ve TSE belgeli bir ürün olarak dikkat çekiyor.

Ev ve İş Yerleri İçin İdeal Sistem

Midline tuş takımlı sunulan bu alarm sistemleri ev ve iş yerlerinde kolay ve etkili şekilde kullanılabilir bir modeldir.

Daha çok küçük işletmeler ile evlerin ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış ve kablosuz özellikli bu alarm sistemi;

  • Kablosuz dedektör
  • Kablosuz kapı kontağı
  • Kablosuz duman dedektörü

Gibi sistem parçaları ile son derece güvenli yaşam ve çalışma alanlarına ulaşmanıza olanak tanıyor. Bu sayede güvenlik sağlamak istediğiniz tüm alanları gönül rahatlığı ile koruyabiliyorsunuz.

Kolay Kurulum ve Kullanım Avantajları

İster ev ve isterse iş yeri kapı ve pencerelerine kolaylıkla uygulanarak kullanıma hazır hale gelen dedektör ve kontaklar ile tam güvenlik sağlanırken, hızlı kurulum avantajları ile alarm sistemini en kısa sürede kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Alarm Sistemi Bileşenleri

Alarm sistemi, kolay şekilde montaj edilebilir ABS gövde yanında kopyalanma imkanı bulunmayan uzaktan kumanda, kablosuz sisteme uygun sensör haberleşme sistemi, istenilmeyen elektrik kesintilerine karşı koruma sağlayan dahili akü, merkez üniteye bağlı siren, manyetik kontak, darbe sensörü, hareket dedektörü, duman dedektörü gibi bileşenlerden oluşuyor. Ayrıca sistem üzerinde sabotaj koruması yanında sekiz adete kadar kablosuz sensör öğrenebilme, altı adete kadar uzaktan kumanda öğrenebilme ve kumandayla panik alarmı verme imkanlarına da kavuşabiliyorsunuz.

Ekonomik Alarm Sistemi

Midline keypadli alarm sistemi ile evlerinizde, ofislerinizde ve iş yerlerinizde dilediğiniz şekilde kullanım imkanı veren ve güvenlik imkanı sunan alarm sistemlerine sahip olabiliyorsunuz. Garantili şekilde sunulan ve içinde ayrıntılı kullanım kılavuzu da bulunan bu ürün oldukça uygun fiyatlar dahilinde yüzde yüz yerli üretim avantajı ile sunuluyor. Ürün hakkında sağlanan devamlı teknik destek yanında oldukça kolay şekilde montaj edilme ve rahat kullanma gibi tüm avantajlar da sistem ile birlikte kullanıcılara sağlanıyor.

 

Önceki yazı
Ucuz Alarm Sistemleri
Sonraki yazı
Desi Alarm Evinizin Gözü !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü