Kuyumcu Desi Alarm

kuyumcu alarm sistemleri tavsiye edilir kuyumcular sürekli para ile işleri olduğundan daha tehlikeli yerleridir kuyumcu alarmı daha özel bir alarmdır gündüz alarm da devrede gecede farkli devrede olmalıdır gündüz panik butonları polise haber verebilen Sistemler olmalıdır gece ise duvarlar dahil korumalı olmalıdır darbe dedektörleri ile korunmalıdır telefon hatları ve ilave olarak GSM olmalıdır alarm haber almaya bağlanmalıdır 7/24 takip edilmelidir kuyumcular alarm sistemleri biraz daha önemlidir

Finansal işlemlerin yoğun olduğu mekânlarda Desi alarm sistemlerinin önemi büyüktür. Büyük bir para akışı sağlandığından hırsızların ve kötü niyetli kişilerin gözdesidir bu mekânlar. Bu arz mekânların başında kuyumcular gelmektedir. Kuyumcu alarm sistemleri oldukça iyi montaj edilmeli ve ip kameralar ile desteklenmelidir. Zaten alarm ve kamera sistemi olmayan kuyumcu bulmanız imkânsızdır. Bu tarz bir kuyumcu bulunur ise zaten hırsızlar ne yapıp edip öyle bir yere girer ve altınları çalmaya kalkışır. Özellikle geceleri mağaza kapandıktan sonra hem kamera hem de darbe ve haraket sensörleri devreye girer ve ufacık harekette alarmın devreye girmesini sağlar. Siren sesinin yüksekliği etraftaki herkesi alarma geçirir.

Kuyumcu alarm sistemleri için GSM modülleri oldukça önemlidir. GSM modülleri alarmların birçoğuna kurulabilmektedir ve ya paket halinde direk alarmlar ile satılmaktadır. Bu tarz bir modül hayat kurtarıcı olabilir. Alarm sistemi devreye girdiğinde ve siren ötmeye başladığında anında cep telefonunuza bildirim gelir ve en kısa zamanda müdahale etmenizi sağlar. Ayrıca sisteme birden fazla cep telefonu kayıt edebiliyorsunuz. Böylelikle kayıtlı olan bütün cep telefonlarına alarm çaldığında bildirim gider. Ayrıca kameralarda IP özelliği var ise cep telefonunuzdan hemen bağlanarak ortamı canlı bir şekilde izleyip ne olduğuna bakabilirsiniz.

DESİ Alarm Sistemleri Ötmeye 

Desi Alarm sistemlerinin bir paneli bulunmaktadır. Bu panelde size özgü bir şifre bulunur ve bu şifre ile alarmı kurup ve öter ise susturabilirsiniz. Bu nedenle bir hırsız alarm sistemini öttürür ise size verilen şifreyi girmeden sireni kapatamaz. Kapatamayacağı içinde kısa zaman içerisinde mekândan uzaklaşmak zorunda kalır. Zaten siren sesinin yüksekliği 110 desibel o kadar fazladır ki insanı telaşa sokar ve hemen uzaklaşmasını sağlar.

Kuyumcu alarm sistemleri için ekstra güvenliklerde bulunmaktadır. Mesela bir firma için güvenlik sistemi ile anlaştınız ve alarm sistemi kurduracaksınız. Bu firmadan dilerseniz takip etmeleri ve olası güvenlik sorunlarında müdahale etmelerini size ayrıca bildirmelerini isteyebilirsiniz. Firmalarda çalışanlar bu özelliği satın alan müşteriler için sürekli kontrolleri sağlamaktadırlar. Dediğimiz gibi olası tehdit ve güvenlik sorunlarında önce yetkili yerlere daha sonra size bilgi verilir. Oldukça yararlı ve iyi uygulamadır.

Desi Alarm sistemleri alırken işyerlerinizde ve finansal işlemlerin çok fazla olduğu yerlerde kullanacaksanız biraz daha titiz olmalısınız. Kuyumcu desi alarm sistemleri için kullanılan malzemelerin ve dedektörlerin kalitelerini oldukça yüksek tutmalı satın aldığınız firmanın da kalitesinin en az bunlar kadar yüksek olması gerekmektedir. Olursa alarm sistemi arıza verirse aynı gün içerisinde ekip arkadaşları gelip sorunu çözmelidir. Desi Alarm sisteminizin çalışmadığı bir günde bile oldukça kötü şeyler başınıza gelebilir. İnternet üzerinden iyi bir araştırma yaparak alarm sistemi markaları ve firmalar hakkında çok detaylı bilgilere ulaşmanız mümkündür. Böylelikle oldukça kaliteli ve güvenilir tercihler yaparak işletmenizi güvenle koruyabilirsiniz.

Özet
Makale adı
Kuyumcu desi alarm
Yazar
Yayıncı Adı
Desi Alarm Ve Güvenlik
Yayıncı Logosu
,
Önceki yazı
Desi Alarm Hırsızların Korkulu Rüyası
Sonraki yazı
Eczane Alarm Desi Alarm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü