Kadıköy ev ve dükkanlar için alarm sistemleri geliştiren Desi alarm firması ile daha güvende olacak! Birbirinden farklı ürün yelpazesi sayesinde her ihtiyaca uygun çözümler sunan Desi Alarm, sadece Kadıköy için değil, tüm Türkiye için gelişmiş alarm sistemleri üretimi yapmaktadır. Hırsızlar için caydırıcılık imkanı sunan alarm sistemleri, duyarlı tasarımları sayesinde hırsızlık gibi girişimlerde yüksek desibel ses, mesaj ve ikaz sistemiyle hırsızların kabusu olmaktadır.

Yüzde yüz yerli firma

Alarm sistemleri firmalarının birçoğu dışarıdan ithal ettikleri ürünleri müşterilerine sunarlar. Bu bakımdan Desi alarm firmasının farkı vardır. Yüzde yüz yerli imkanlarla ürettiği alarm sistemlerini müşterilerine sunar. Firma ayrıca, montaj işlemlerinden, teknik servis ve satışına kadar operasyonları kendi ağı içerisinde yapıyor. Müşterilerine sunduğu uygun fiyat ve kolay ödeme avantajları sayesinde hırsızlar için caydırıcı özelliği yüksek alarm sistemlerine herkesin sahip olmasına imkan veriyor. Kadıköy ev ve işyeri alarm ihtiyacı olan herkes için önemli bir çözüm adresi olarak, Desi firmasını tavsiye ederiz.

Alarm sistemine ihtiyacınız var mı?

En temel ihtiyaçlardan birisinin güvenlik olduğu söylenir. İnsan kendisini güvende hissedemediği zaman mutlu olmaz denir. Bu durum mal güvenliği, can güvenliği gibi sınıflara ayrılsa da, hepsi birbirinin tamamlayıcısıdır. Bundan dolayı emniyet amirlikleri tarafından da bilgiler yayınlanarak, kişilerin can ve mallarını nasıl koruyacaklarına dair bilgiler verilir. Kuşkusuz, emniyeti sağlama vazifesi sadece devletin görevi değildir. İnsan, kendi güvenliği önce kendi sağlamalıdır.

Bu bakımdan alarm sistemlerinin hırsızlıklarla ilgili caydırıcılığına atıflarda yapılır. Ev ve işyeri alarm sistemleri sayesinde mal güvenliğinizi sağlayabileceğiniz gibi, can güvenliğini de dolaylı bir şekilde sağlamış olacaksınız. Dolayısıyla dükkanınızdaki varlıklarınızı korumak veya evinizdeki eşya ve sevdiklerinizi koruyabilmek amacıyla alarm sistemine sahip olmanız önemlidir. Hırsızlar kapı veya pencereleri kullanarak evlere girdikleri için iki yerde de alarm uyarı sisteminin olması ideal olacaktır. Desi alarm sistemleri bunu sağlayarak, hırsızlardan korunmanızda yardımcı olacak sistemleri geliştirmeye devam etmektedir.

desi-alarm-fiyati
desi-alarm-kadikoy-firma

Desi Alarm Fiyatları Hakkında Bilgi

Kaliteli ve uzun süre kullanabileceğiniz Desi alarm sistemleri fiyat açısından da bütçenize uygun performans sunar. İhtiyaçlara göre değişen özelliklere sahip Desi alarm sistemlerindeki fiyatlar rakiplerine göre çok daha uygundur. Servis ve montaj gibi imkanlardan da ücretsiz yararlanma hakkına sahip olarak, yerli alarm alarm sistemlerine sahip olabilirsiniz.

KENDİ ALARMINIZI, KENDİNİZ TASARLAYIN.

Alarm sistemini kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir ve anında ortalama bir maliyet hesabı yapabilen bir form doldurmaktasınız. Formda gördüğünüz fiyat ortalama bir fiyattır siz yine bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlayalım

0$

Teşekkürler, yakında sizinle iletişim kuracağız

Alarm Sistemi

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Kurulum İstiyor Musunuz?
Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Sistem Tercihiniz

Tercihinize göre Kablolu veya Kablolsuz dedektör seçimi yapabilirsiniz.

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar Kablosuz

Kablosuz Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar Kablolu

Kablolu Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Ekstra Kumanda İster Misiniz?Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Nihai maliyet

Nihai tahmini fiyat:


Teklif Listesi

AçıklamaBilgiMiktarFiyat
İndirim :
Toplam :

Sipariş Ver