İşyeri Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri ile ev ve iş yeri güvenliğinden, kamu kurumları ve dev sanayi tesislerinin entegre güvenlik sistemlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet ve çözüm sunar.İnternete bağlı cihazınızdan istediğiniz anda tüm kameraları canlı olarak takip edebilir ve 30 güne kadar geçmiş kayıtları izleyebilirsiniz. Bulut ortamında kayıt yapma seçeneği sayesinde, kameranız zarar görse bile videolarınız 2. kişilere karşı Desi güvencesiyle koruma altında olur.

Ev veya iş yerinizde kurmayı düşündüğünüz güvenlik kamera sistemleri sayesinde bulunduğunuz ortamı canlı izler, kayıt etme özelliği ile de 7/24 kaydedersiniz. Siz evde ya da iş yerinizde yokken yapılan kayıtlar sayesinde, sevdiklerinizin ve çalışanlarınızın hiçbir anını kaçırmadan, dilediğiniz zaman izleme fırsatı bulabilirsiniz.

İş yeri Güvenlik Sistemleri 

Kayıt sistemi, izlenilen yerde yerleşik olmasından dolayı kayıt esnasında ister internete gerek duymada ister internet bağlantısı ile dünyanın her yerinden kayıt işlemi ile çalışmaktadır. Kayıtlarınız kendi elinizin altında olup güvenliğiniz açısından başkaları tarafından erişimine olanak verilmemektedir.

Her çeşit bütçeye uygun; internet bağlantısı ile uzaktan kolaylıkla erişim sağlayabilir güvenlik kameraları ile sonuca ulaşırsınız.

Güvenlik kamera sistemleri, güvenlik ihlalini engellemek amacıyla kullanılan CCTV ile hayatımızın bir parçası olmalıdır. Elektronik Güvenlik Kamera Sistemleri’ nde ev ve iş yeri güvenliğinden, kamu kurumları ve dev sanayi tesislerinin entegre güvenlik sistemlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet ve çözüm sunar.

Hırsız Alarm Sistemleri İş yeri İçin

işletmeler için güvenlik kamera sistemleri kurulumu farklılık göstermektedir. Küçük bir iş yeri, iki veya dört anolog güvenlik kamera sistemi kullanıyorken, fabrikalar için 100 kamera kullanılan bir IP güvenlik sistemi gereksinimi vardır.

En etkili görüntü almak için güvenlik kamera sistemleri HD high definition yani yüksek çözünürlüklü güvenlik sistemleri Özellikle alışveriş merkezleri, fabrika gibi yerlerde speed dome adı verilen kameralar gerektiriyor. Uzaktan izleme ve kurulum yapabilme özelliğine sahip bu kamera çeşitleri kullanıcının daha rahat ve kesinlik kontrolü sağlıyor.

elektronik uzmanları, güvenlik kamera sistemi kurulumu’ nu deneyimli, profesyonel ve eğitimli şirketler tarafından yapılmasını özellikle tavsiye ediyorlar.  elektronik, ücretsiz keşiften sonra kablolama ve kurulumu siz değerli müşterilerimizi bilgilendiriyor. En önemlisi de güvenlik kameralarının görüş açılarının, ışığın geliş yönüne göre durumlarının tespit edilmesi ve kurulum yapılacak mekanın durumuna göre kameraların seçilmesi, kayıt cihazlarının ve kablolamanın planlanması yapılıyor. Doğru kamera seçimi, konumlanması, kablolama, sistemin uzun dönem sorunsuz çalışmasına, hd kamera ile de video görüntülerinin kaliteli olması demektir.

Güvenlik kamera sistemi kurulumu ile sistemimizde kullanacağı güvenlik kamerası tipi ve özelliklerini dünyaca ünlü ve kaliteli Milesight markası, yüksek megapiksel güvenlik kameraları ve NVR’ lerden, video yönetim yazılımlarına kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyor ve giriş seviyesinden üst seviyeye kadar her çeşit gereksinimlerinizi karşılıyor. İhtiyacınıza uygun kamera sistemleri kuruyoruz. Böylelikle ev ve iş yerlerinizde kaliteli ve kullanışlı ürünlerimiz ile güvenliğinizi sağlama alırsınız.

, , ,
Önceki yazı
Bakıcı Kamera Sistemleri
Sonraki yazı
Mağaza Kamera Sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü