Hs 104 Wtk Alarm Sistemi

Alarm Sistemi

Ev veya iş yeri gibi alanlarda güvenliğin sağlanmasın yönelik olarak günümüzde oldukça iyi kalitede alarm ürünlerinin tasarımı yapılmıştır. Gelişmiş güçlü sistemlerle donatılan bu ürünler çeşitli güvenlik açıklarına ve tehlikelerine karşı tam bir koruma sağlamaya yardımcı olmaktadır.

İyi ürünler daima performans konusunda beklentilere gereken cevabı verebilmektedir. Piyasada bu yönde tercih edilebilecek birçok türde ürünü bulmak mümkündür. Ancak en sevilen ve memnun kalınarak kullanılan Desi Hs 104 Wks ürününü bu noktada ayrı tutmak gerekir.

Çünkü bu ürün hem fiyat ve hem de performans açısından en harika niteliğe sahip olan ürünlerden biridir. Ürünün donanımında birçok türde gelişmiş teknik tasarım yer almaktadır. Hem ev ve hem de iş yeri türünden ortamlarda rahat bir kullanım imkânı sunması, en iyi yönlerinden biridir.

Desi Proline Hs 104 Ürünü Özellikleri

Desi Proline Hs 104 WKS ürününü günümüzde severek kullanan insanların sayısı oldukça fazladır. Bu harika ürün, bünyesinde verim gücü çok yüksek birtakım harika özellikler barındırmaktadır.

  • Yüksek sese sahip güçlü bir çift siren sisteminin olması
  • Çeşitli türden zorlama veya darbelere karşı sağlam bir metal gövdesinin bulunması
  • Uzaktan kumandayla kolayca kontrol edilebilmesi
  • Sabotaj koruması ve sessiz bir alarm sisteminin bulunması
  • Gerektiğinde panik alarmı verebilme özelliği
  • Kurulum kapsamında özel yapılandırmasının olması
  • Kablosuz veya kablolu sistemlere entegre olabilmesi

Desi Proline Hs 104 WKS ürünü genel olarak bu niteliklere bünyesinde yer vermektedir. Cihazın kurulumu doğru bir şekilde yapıldığında her bir özellikten en üst düzey performansla fayda sağlanabilmektedir.

desi-alarm-eski-sistemleri
desi-alarm-eski-sistemleri

Elektrik Kesintisi Halinde Çalışması

Desi ProlineHs 104 WKS alarm ürünü elektrik kesilmesi durumlarında da aktif olarak çalışmaya devam edebilmektedir. Temel olarak bu ürün enerjisini elektrikten almaktadır. Fakat donanımı içerisinde yer alan akü elektrik kesintilerinde devreye girdiğinden bu aşamada elektrik olmadan da bir süre çalışabilmektedir.

Yüksek Sabotaj Koruması

Desi ProlineHs 104 WKS alarm ürününün en güzel özelliklerinden biri de yüksek sabotaj korumasının olmasıdır. Eğer cihazın merkez ünitesi devre dışı bırakılmaya çalışılırsa gerekli bildirimleri anında kullanıcısına iletir. Bu durum tüm olası risklerin önlenmesini etkin bir şekilde sağlar.

Önceki yazı
Parmak İzli Kilit
Sonraki yazı
Hs101 w Eski Alarm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü