İstanbul’un en önemli yerleşim yerlerinden birisi Gaziosmanpaşa’dır. Birçok haneye ve dükkana sahip yerde hırsızlıkla ilgili tedbirlerin alınması için Desi ev ve işyeri alarm çözümlerinden faydalanılması gerekiyor. Türk mühendislerce geliştirilen alarm sistemleri, Türkiye’deki ihtiyaçlara uygun bir şekilde tasarlanarak, hırsızlık için caydırıcı bir anlam ifade ediyor. Bu bakımdan Gaziosmanpaşa Desi alarm ürünlerini kullanarak, hane ve dükkanları için tedirginlikten kurtulabilirler.

Neden alarm sistemlerine ihtiyaç var? 

İnsanlık için güvenliğin ne kadar önemli olduğunu vurgulamak, psikologların işi. Ancak yaşamsal bir tecrübeyle ifade edecek olursak, giderek çoğalmaya başlayan hırsızlık olayları insanları tedirgin ediyor. Yaşanılan hırsızlı olaylarını da engellemek için sadece emniyet ekiplerinden başarı beklemek, doğru bir yaklaşım olmasa gerekir. Kaldı ki, emniyet tarafından da vatandaşların kendi güvenliğini sağlamaya  yönelik tedbirler alarak, kendilerine yardımcı olmaları gerektiğiyle alakalı birçok bildirgenin yayınlandığı bir gerçek.

  • Yangın alarm Sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları
  • Kamera Sistemleri
  • İp Kamera Sistemleri
  • Villa Alarm Kamera sistemleri

Peki de ne yapmalıyız?

Hırsızlardan korunmak için yapılması gereken şey basit, kamera ve alarm sistemlerinden faydalanmak. Özellikle Desi alarm sistemlerinin sağladığı caydırıcılığı ev ve haneleriniz için hırsızları önceleyici bir çözüm olarak kullanabilirsiniz. Hırsızlık anında yüksek sesle panik  yaratan ve hırsızların emellerini gerçekleştirmelerini önleyen Desi alarm sistemleri haberleşme sistemiyle de hırsızlık gibi girişimlerden haberdar olmanızı sağlar.

Alarm sistemi alınacak önemli tedbirler arasındadır ancak bundan başka önlemlerin de alınması gerekir. Mesela kapı ve pencereler için hırsızları zorlayacak kilit sistemlerini de kullanabilirsiniz. Alarm ve sağlam kilit sistemlerinin beraber kullanılması halinde daha caydırıcı bir tedbir ortaya koymuş olacaksınız.

desi-yangin-alarmi

Desi alarm yerli bir üretimdir

Desi alarm tarafından geliştirilen çözümler, Türkiye’nin ihtiyaçlarına en uyumlu alarm sistemleri olarak piyasada yer alır. İthal ürün olmadığı için uygun fiyattan satılan Desi alarmlar, kablolu ve kablosuz modellerine göre farklı özelliklere sahip olarak sizlere sunulur. Uygulanacak yerin durumuna göre en iyi alarm sisteminin montajını Desi ekipleri yapmaktadır. Desi tarafından geliştirilen alarmların servis ve bakım gibi işlemleri de Desi teknik ekipleri sorumluluğunda gerçekleşir. Herhangi bir arızada farklı bir servise muhtaç olmadan doğrudan Desi tarafından sağlanacak servis hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu bakımdan müşteri memnuniyetine en çok önem veren firmalar arasına giren Desi, uyguladığı hizmet kalitesiyle müşteri kitlesini arttırmaya devam ediyor.

 

Menü