İstanbul’un en önemli yerleşim yerlerinden birisi Gaziosmanpaşa’dır. Birçok haneye ve dükkana sahip yerde hırsızlıkla ilgili tedbirlerin alınması için Desi ev ve işyeri alarm çözümlerinden faydalanılması gerekiyor. Türk mühendislerce geliştirilen alarm sistemleri, Türkiye’deki ihtiyaçlara uygun bir şekilde tasarlanarak, hırsızlık için caydırıcı bir anlam ifade ediyor. Bu bakımdan Gaziosmanpaşa Desi alarm ürünlerini kullanarak, hane ve dükkanları için tedirginlikten kurtulabilirler.

Güvenlik her zaman insanların en temel ihtiyaçlarından ve güdülerinden bir tanesi olduğundan eksikliği birçok sorunu beraberinde getirir. Kapınızı kilitlemenizin güvende olduğunuz anlamına gelmediği dönemlerde olmanın da etkisiyle güvenlik konusunda bazı ek tedbirler alınması kaçınılmaz olmuştur.

Desi Alarm sistemleri bu konuda gerekli olan eksiklikleri giderecek en iyi alternatifleri sunduğundan dolayı sayısız insan tarafından tercih edilir. Desi Alarm Gaziosmanpaşa civarında da aktif şekilde hizmet verdiğinden dolayı ihtiyaç olduğunda gerekli taleplerde bulunmak mümkündür. Hem can hem de mal güvenliğinizin sağlanması açısından son derece önemli olan alarmlar büyük sorunların ve kayıpların önceden engellenmesi konusunda da gerekli başarıyı gösterir.

Desi Alarm Maliyetleri Nelerdir?

Şahıs veya kurum olması fark etmeksizin maliyetler her zaman bir konuya karar vermeden önce bakılması gereken etmenler arasında bulunur. Karşılığında alacağınız hizmet her ne kadar can ve mal güvenliği olsa da maliyetin de kontrol edilmesinde fayda vardır. Desi Alarm kullanıcılarına yerli olmasının da etkisiyle farklı maliyet ve model aralıklarında hizmet verir.

Bu konuda bilinmesi gereken bazı detaylar şunlardır:

 • Gerçekten olması gereken özellikler tercih edilmelidir,
 • Her model ve bütçe aralığına uygun şekilde seçenek vardır,
 • Gereksiz özellikler maliyetin artmasına neden olur,
 • Kampanya dönemleri takip edilebilir.

Bunlardan yola çıkıldığında ve keşif hizmeti alındığında en uygun maliyetli ve koruma görevini başarılı şekilde yerine getirecek olan modelin tercih edilmesi kolaylaşır.

gaziosmanpasa-desi-alarm-ile-mutlu
gaziosmanpasa-desi-alarm-ile-mutlu

Desi Alarm Neden Kullanmalısınız?

Alarm kurulumlarında en sık karşılaşılan soruların başında genelde neden kullanılması gerektiği gelir. Sizin ve sevdiklerinizi güvende olması yanında malınıza da zarar gelmesini engellemek adına alınması gereken en makul güvenlik tercihidir. Alarm olmaması durumunda ortaya çıkacak olan kayıpların telafisi mümkün olmayabilir. Kıyaslandığında alarm kullanmak birçok açıdan daha gerekli olan taraf olduğundan ağır basacaktır.

Desi Alarm Kullanmak İçin Neler Yapmalısınız?

İlk olarak en yakın Gaziosmanpaşa şubesi ile iletişime geçmelisiniz. Keşif hizmeti almak istediğinizi söyleyerek randevu oluşturmalısınız. Yapılan incelemeden hemen sonra gerekli olan bilgiler ve değerlendirmeler sonucunda modele karar verilir. Ardından da kurulum sağlanması için işlemler yapılır.

Neden alarm sistemlerine ihtiyaç var? 

İnsanlık için güvenliğin ne kadar önemli olduğunu vurgulamak, psikologların işi. Ancak yaşamsal bir tecrübeyle ifade edecek olursak, giderek çoğalmaya başlayan hırsızlık olayları insanları tedirgin ediyor. Yaşanılan hırsızlı olaylarını da engellemek için sadece emniyet ekiplerinden başarı beklemek, doğru bir yaklaşım olmasa gerekir. Kaldı ki, emniyet tarafından da vatandaşların kendi güvenliğini sağlamaya  yönelik tedbirler alarak, kendilerine yardımcı olmaları gerektiğiyle alakalı birçok bildirgenin yayınlandığı bir gerçek.

 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
 • Kamera Sistemleri
 • İp Kamera Sistemleri
 • Villa Alarm Kamera sistemleri

Peki de ne yapmalıyız?

Hırsızlardan korunmak için yapılması gereken şey basit, kamera ve alarm sistemlerinden faydalanmak. Özellikle Desi alarm sistemlerinin sağladığı caydırıcılığı ev ve haneleriniz için hırsızları önceleyici bir çözüm olarak kullanabilirsiniz. Hırsızlık anında yüksek sesle panik  yaratan ve hırsızların emellerini gerçekleştirmelerini önleyen Desi alarm sistemleri haberleşme sistemiyle de hırsızlık gibi girişimlerden haberdar olmanızı sağlar.

Alarm sistemi alınacak önemli tedbirler arasındadır ancak bundan başka önlemlerin de alınması gerekir. Mesela kapı ve pencereler için hırsızları zorlayacak kilit sistemlerini de kullanabilirsiniz. Alarm ve sağlam kilit sistemlerinin beraber kullanılması halinde daha caydırıcı bir tedbir ortaya koymuş olacaksınız.

desi-yangin-alarmi

Desi Alarm Yerli bir Üretimdir

Firmamız alarm tarafından geliştirilen çözümler, Türkiye’nin ihtiyaçlarına en uyumlu alarm sistemleri olarak piyasada yer alır. İthal ürün olmadığı için uygun fiyattan satılan Desi alarmlar, kablolu ve kablosuz modellerine göre farklı özelliklere sahip olarak sizlere sunulur. Uygulanacak yerin durumuna göre en iyi alarm sisteminin montajını ekipler yapmaktadır. Desi tarafından geliştirilen alarmların servis ve bakım gibi işlemleri de teknik ekipleri sorumluluğunda gerçekleşir. Herhangi bir arızada farklı bir servise muhtaç olmadan doğrudan Desi tarafından sağlanacak servis hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu bakımdan müşteri memnuniyetine en çok önem veren firmalar arasına giren Desi, uyguladığı hizmet kalitesiyle müşteri kitlesini arttırmaya devam ediyor.