Yeni evinizi Güvenli ve daha az endişe ile tatile, tatil ve yıl boyunca güvence altına alın

türkiye cumhuriyetinde Devletinde, hırsızlık her 15 saniyede gerçekleşiyor. ailenize güvenli, yeni evinizi ve eşyalarınızı korumak için yararlı ev güvenlik tavsiyemizi izleyin. ev alarmı satın almadan kesinlikle arıştırma yapınız çoğu insan evine hırsız girdiği zaman veya zorlama olduğu zaman hemen alarm yaptırma eğilimine gidiyor acele edip internet ten buldugu veya tanıdığı kişiler tarafından yönlendiriliyorlar eve alarm kurduracaksanız kiralama alarm sistemi kurdurmayın aylarca yıllarca alarma para ödersiniz ama desi alarm alırsanız bir kez alır bir kez ödeme yaparsınız tabi artık desi alarm eve alırken firmaya dikkat edin desinin bayisi talepden dolayı sürekli çoğalıyor siz eski ve merkez tavsiyesi olan yere kurdurun alarmınızı evinize kurdurup arada bir alarm çalmasını istemessiniz kimse istemez bence

evde alarm sistemi tavsiyesi olarak

kablosuz olarak alarm tamamen kurdurmayın 1 manyetik 1 pır kablolu şekilde kurdurun çünkü hırsızın kablosuz sistemi iptal durumu olabilir veya kablosuz alarm dedektörünün pili bitmiş bakımı yapılmamış olabilir bu yüzden biz evde kesinlikle 1 kablolu alarm dedektörü tavsiye ediyoruz evde ucuz alarm kullanmayın eviniz sizin için değerli değil mi ozaman ucuz alarm sistemi kurdurabilirsiniz evde en önemli şey can güvenliğidir evde alarmı kurabiliriz tüm alarmlarda ev modu veya diğer adı stay modu vardır evde alarm ne işe yarar diye düşünebilirsiniz evde alarm sistemi kapı ve camlarınıza konan sensörler siz evdeyken yatarken dışardan bir müdahale durumunda alarm sistemini devreye alır bağırır bildirim yapar buda sizin hem canınıza hem malınızı korumak için yeterli bir dedbirdir genelde hırsızlar evin boş olduğu yerleri tercih ediyorlar onlar için boş ev kilitsiz kapısız bir evdir kapınızı kilitlemek istiyorsanız kesinlikle şiddetle alarm sistemi tavsiye ediyoruz nasıl evimize televizyon alırken en pahalısı en kalitelisi seçiyoruz evimize alarm seçerken en iyisini en pahalısını seçin

MÜSTAKİL EVDE ALARM TAKTIRIMALI

Müstakil evler giriş olduğu için daha tehlikelidir hırsızların daha çok tercihi diyebiliriz müstakil yerler yüksek yerler gibi değildir kimselerin olmadığı sessiz ve alçak kattır

1. Alarmlar
Kablolu veya kablosuz alarmlar
Desi alarm sistemleri kablolu veya kablosuz. Kablolu sistemler, kurulum biraz zor olabilir, çünkü her detektörden merkezi kontrol ünitesine kadar olan kabloları çalıştırmanız gerekecektir.
Her iki sistem de genellikle bir dizi dedektör kullanır. Bunlar ya hareketi hissetmekte ya da manyetik bir temas koparsa – örneğin birisi bir kapı ya da pencereyi açtığında – tetiklenir.
Arıza bulma detektörleri
Bunlar, arka ve ön kapılar ve zemin kat pencereleri gibi savunmasız giriş noktalarını korur. Kaç kişiye ihtiyacınız olacağını hesaplayın.
Pir hareketi sensörleri
PIR sensörleri vücut ısısı ve hareketiyle tetiklenir. Evinizdeki geniş alanları kaplamak için iyidirler. Fakat sensörler, dışarıdan geçen insanlar veya hayvanlar tarafından tetiklenebileceği için kapı ve pencereler için doğru değildir
Kiriş radyatörler gibi bir pencere, lamba veya ısı kaynağını işaret etmeyecek şekilde PIR sensörlerini yerleştirin – bunlar onları kapatır.
Kontrol sensörleri, korumak istediğiniz odalar için yeterli alan kaplar.
Çoğu kontrol kutusu elektrik kesintisi durumunda bir yedek güç kaynağı ile bir ana güç kaynağına ihtiyaç duyar.
Saldırgan bir alarmı devre dışı bırakmaya çalışırsa, alarm sönecek şekilde sabotaja dayanıklı bir kutu alın. Ve küçük çocukların tuş takımına erişememesine dikkat edin!
Hırsızlara açık bir mesaj yollayın alarm kutusunu evinizin önüne veya geçenler tarafından çok belirgin bir yere yerleştirin. Fakat yeterince yüksek tutun ki kimse onunla uğraşamaz.
İnsanlar arkanızdan evinize ulaşabilirlerse, görebilecekleri ikinci bir sahte alarm kutusu yerleştirin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.