Dövizcilere Alarm

döviz bürolarına alarm sistemi desi alarm tavsiye ederiz döviz yerleri para ile sürekli işleri vardır Mülkünüzü çeşitli hırsız alarmları, gözetim ekipmanları, sensörler ve kontrollü giriş sistemleri ile koruyun. Tetiklenen bir siren duyulabilir sesli uyarılar arasından seçim yapın veya telefonunuza mesaj gönderebilen veya polise başvuran izlenen sistemler arasından seçim yapın. Abonelik ve abonelik gerektirmeyen ürünler mevcuttur. Güvenilen markalardan yenilikçi teknoloji ile ticari ve yerleşim alanlarını koruyun.

istanbul bölgelerinde hizmet vermektedir. Bu 20 yıllık süre zarfında şirket, 15 ofis ve teknik kadroya sahip tam zamanlı bir personele dönüşmüştür ve geniş bir müşteri tabanını desteklemektedir. . Çalışanlarımızı birbirinden ayıran şey, müteahhitler değil, çalışanlarımızı işe almamızdır. İş odaklanıyor ve sadece alarm sistemleri, kamera gözetimi, kart erişimi, kablosuz ağlar ve varlık yönetimi gibi güvenlik çözümleri sunuyor. İş, evleri, işyerlerini, kırsal alanları ve eğlence amaçlı mülkleri korumak ve daha güvenli bir topluluk sağlamak için var.

Hırsız Alarm Sistemleri
İnteraktif Hizmetler
Çevresel izleme
Hücresel İletişim
Çevre güvenliği
Giriş kontrolu
IP ve Analog Tabanlı Gözetim Sistemleri
Gizli Kamera Kurulumları
Mobil Kamera Sistemleri
GPS Takip Çözümleri
Çağrı Sistemleri
İnterkom Sistemleri
Telefon Daire Giriş Sistemleri
Video Apartman Giriş Sistemleri
Hareketli Hasta Sistemleri
Hücresel Sinyal Arttırıcıları

TAM Kapsamlı GÜVENLIK

Güvenlik sisteminiz kişisel bir 24 saatlik nöbetçiye benziyor. Her zaman görevdeyken daima uyanıktır ve tehlikenin ilk işaretinde daima bir alarm sesi vermeye hazırdır. Sisteminiz izlendiğinde, acil durum müdahalecilerinize yardım gerektiğini de bildirir. İster uyanık ya da uykuda, evde ya da uzakta, eviniz korunuyor. Birçok sigorta şirketi, sisteminiz izlendiğinde prim ödemelerinde tasarruf sağlar.

Toca Alarm Sistemleri, çeşitli bileşenlerden yaratılan, farklı koruma seviyeleri sağlayan modüler bir sistemdir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, sisteminiz aşağıdakileri içerebilir:

İç / dış hareket dedektörleri
Duman ve yangın algılayıcıları
Cam kırılma sensörleri
Pencere ve kapı anahtarları

SiZiN İÇiN TASARIM

Hemen hemen her sistem hırsızlık ve yangın temel koruma sağlayabilir. Alarm sistemi, güvenlik arttırırken kullanımı kolaylaştıran bazı standartlar ve isteğe bağlı bazı ek özellikler de sunar. Sistemler modüler olduğundan tam olarak istediğiniz güvenlik düzeyini belirtebilirsiniz. Kurulduktan sonra, sisteminiz onu yaşam biçiminize göre kişiselleştirmek için programlanabilir.

, , ,
Önceki yazı
Eczane Alarm Desi Alarm
Sonraki yazı
Cenova Kamera Sistemi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü