Desi Bahçeşehir Alarm

Desi Alarm

Şehirlerin nüfuslarının artması aynı zamanda güvenlik problemlerini de beraberinde getirdi. Şehirlerde asayiş sorunlarının baş göstermesiyse insanları bu problemlere karşı tedbirler alma yoluna itti. Birçok insanın yaşadığı şehirde yalnızca güvenlik değil, kaza ve afet gibi çeşitli durumlar da insanların mallarına zarar getirebiliyor.

Bunların vereceği zararı en aza indirmek için çeşitli yöntemler geliştirilmiş. Bunlardan en bilineniyse alarm sistemleridir. Son yıllarda teknolojik altyapıları geliştirilen alarm sistemleri oldukça işlevsel hale getirilmiştir.

Desi Bahçeşehir Alarm da İstanbul’un her yerinde alarmlarının kurulumunu ve satış sonrası desteğini sağlayan firmalardan bir tanesidir. Oldukça kaliteli ürünleri olan firma, deneyimli teknik ekibiyle hizmet veriyor.

Desi Alarm Hizmetleri

Desi Alarm, sunduğu hizmetlerle kısa zamanda birçok kişinin tercihi olmuştur. Artan güvenlik problemleri ve kaza endişeleriyle alarm sistemi taktıranlarda artış meydana gelmiştir. Desi Alarm Bahçeşehir firması da insanların bu taleplerini karşılayarak evlerinin ya da işyerlerinin güvenliğini sağlamaktadır.

Bu listede sunduğu hizmetler hakkında bilgiler vereceğiz;

  • Tamamı TSE Belgeli kablolu ve kablosuz alarm sistemi montajı
  • Alarm sistemlerinin satış sonrası teknik destek sağlanması
  • Afet, kaza ve hırsızlık durumlarında teknik ekibin olaya doğrudan müdahale etmesi
  • Alarm İzleme Merkezi sayesinde maddi ve manevi hasarların en aza indirilmesi
  • Acil durumlarda altı kişiye kadar arayıp haber verme özelliği
  • Afet durumlarında çeşitli kolluk kuvvetlerine hızlıca haber verme
  • Uzaktan kumandayla erişimle alarm sistemini daha işlevsel hale getirme
  • Karmaşık şifre belirlemesiyle sistemin kırılmasını en aza indirme

 

Teknolojinin sunduğu her türlü özellikten yararlanan Desi Alarm müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor. Daha fazla bilgi için 444 22 74  numaralı telefon aranabilir.

Neden Desi Alarm?

Desi Alarm’ın tek önceliği sizin güvenliğinizdir. Desi Alarm hizmetleri salt bir alarm sistemi kurulumundan fazla olup birçok teknolojik yeniliği içerir. Uzaktan kumandayla alarm sisteminin yönetilebilmesi büyük kolaylık sağlar.

Ayrıca elektrik kesilmesi durumlarında harici bir jeneratör beslemesine de sahiptir. Cam kırılma, su baskını, panik butonu, gaz kaçağı, hırsızlık gibi her türlü durumda en az maddi hasarla atlatmak için elinden geleni yapmaktadır.

Önceki yazı
Evler İçin En İyi Alarm Sistemleri
Sonraki yazı
Profesyonel Güvenlik Alarm Sistemi Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü