Desi Alarm Tunceli

KONUT GÜVENLIĞİ

Gece Karakolu Hizmetleri, ev güvenlik servislerimizle huzur verebilir. Ev güvenliği için dikkate alınması gereken birçok seçenek vardır – alarm sistemi kurulumu ve CCTV kurulumundan güvenlik görevlilerine ve alarm izleme. Ev güvenlik ihtiyaçlarınız hakkında bilgi verin ya da ücretsiz fiyat teklifi alın; ihtiyaç ve bütçenize en uygun ürünleri, sistemleri ve hizmetleri size bildirebiliriz.

  • Yangın alarm Sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları
  • Kamera Sistemleri
  • İp Kamera Sistemleri
  • Villa Alarm Kamera sistemleri

Desi alarm güvenlik sistemlerinde en uygun fiyat burada, üstelik 2 yıl garantili, Desi alarm yetkili bayi satış, servis, montaj, kurulum Desi alarm Tunceli sistemini bir kez satın alın, ömür boyu güvenle kullanın. Desi alarm ve güvenlik sistemleri ile canınız, malınız, sevdikleriniz güvende olsun.

alarm Türkiye üretim yapılmaktadır. Hiçbir ürünü yurt dışından getirilmemektedir. Türk mühendislerinin ARGE çalışmalarıyla desi alarm ve güvenlik ürünleri geliştirilmektedir.

EV ALARM SISTEMI KURULUMU

Konut alarm sisteminizin tüm aile için etkili ve kullanıcı dostu olması gerektiğine inanıyoruz. Konut alarm sistemlerine bir göz atın ve alarm kurulumu Portland ile ilgili olarak konuşun. Hills NX ev güvenlik alarmı hattını, kullanımları kolay, tasarımı basit ve aralarında aşağıdakileri içeren bir dizi ev güvenlik sistemine bağlanabildikleri için tedarik ve kuruyoruz:

 

Duress düğmeleri – ‘Kablolu’ veya kablosuz basma düğmeleri, pratik ve basit bir 24 saatlik çalışma için kablolu ev alarm sistemidir. Düğme etkinleştirildiğinde bir alarm etkinleştirilir ve Portland Gece Karakol Hizmetleri alarm tepkileri verir.

Pasif kızılötesi dedektörler (PIR) – PIR’ler, kızıl ötesi dedektör kirişlerinden geçen vücut ısısının neden olduğu hareketi veya hızlı sıcaklık değişikliğini algılayan ev alarm sistemi olarak kullanılabilir.

Duman dedektörleri – Duman dedektörleri, ev güvenlik sistemleri kapatıldığında bile 24 saat çalışacak şekilde kablolanmaktadır. Havayı sürekli örneklerler ve dumanın algılanması durumunda tüm yolcuları tahliye etmeleri için alarm etkinleştirilir.

anahtarları – ev alarm güvenlik sistemleri için popüler bir seçim olan kamış anahtarları, bir pencere veya kapının her iki yanına takılmış iki parçayla manyetik olarak çalıştırılır. Bir kapı veya pencere açıldığında iki parça birbirinden ayrılırsa bir alarm etkinleştirilir.