KONUT GÜVENLIĞİ

Gece Karakolu Hizmetleri, ev güvenlik servislerimizle huzur verebilir. Ev güvenliği için dikkate alınması gereken birçok seçenek vardır – alarm sistemi kurulumu ve CCTV kurulumundan güvenlik görevlilerine ve alarm izleme. Ev güvenlik ihtiyaçlarınız hakkında bilgi verin ya da ücretsiz fiyat teklifi alın; ihtiyaç ve bütçenize en uygun ürünleri, sistemleri ve hizmetleri size bildirebiliriz.

alarm sistemleri & kamera sistemleri profesyonel ekip arkadaşları ile kurulumu sağlamaktadır. Tüm Türkiye ürün satışlarımız da vardır.

alarm firması birçok kurulum yapmış olup siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Alarm İletişim 0850 304 46 16 / 0212 619 11 11 / 0216 572 5510

Desi alarm güvenlik sistemlerinde en uygun fiyat burada, üstelik 2 yıl garantili, Desi alarm yetkili bayi satış, servis, montaj, kurulum Desi alarm Tunceli sistemini bir kez satın alın, ömür boyu güvenle kullanın. Desi alarm ve güvenlik sistemleri ile canınız, malınız, sevdikleriniz güvende olsun.

Desi alarm Tunceli uzmanlık alanımız güvenlik sistemleri ve kamera sistemleri 1991 yılında kuruldu. 1991 yılından beri siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya en iyi şekilde gayret gösteriyoruz. Desi ev, işyeri alarm sistemlerinin satışı, montajı ve satış sonrası servis hizmeti İstanbul tüm semt ve ilçelerine bakan Desi alarm sistemleri tüm İstanbul semtlerinde Desi alarm kurmuştur. Desi alarm 600 den fazla bayisi bulunan bir firmadır.

alarm Türkiye üretim yapılmaktadır. Hiçbir ürünü yurt dışından getirilmemektedir. Türk mühendislerinin ARGE çalışmalarıyla desi alarm ve güvenlik ürünleri geliştirilmektedir.

EV ALARM SISTEMI KURULUMU

Konut alarm sisteminizin tüm aile için etkili ve kullanıcı dostu olması gerektiğine inanıyoruz. Konut alarm sistemlerine bir göz atın ve alarm kurulumu Portland ile ilgili olarak konuşun. Hills NX ev güvenlik alarmı hattını, kullanımları kolay, tasarımı basit ve aralarında aşağıdakileri içeren bir dizi ev güvenlik sistemine bağlanabildikleri için tedarik ve kuruyoruz:

 

Duress düğmeleri – ‘Kablolu’ veya kablosuz basma düğmeleri, pratik ve basit bir 24 saatlik çalışma için kablolu ev alarm sistemidir. Düğme etkinleştirildiğinde bir alarm etkinleştirilir ve Portland Gece Karakol Hizmetleri alarm tepkileri verir.

Pasif kızılötesi dedektörler (PIR) – PIR’ler, kızıl ötesi dedektör kirişlerinden geçen vücut ısısının neden olduğu hareketi veya hızlı sıcaklık değişikliğini algılayan ev alarm sistemi olarak kullanılabilir.

Duman dedektörleri – Duman dedektörleri, ev güvenlik sistemleri kapatıldığında bile 24 saat çalışacak şekilde kablolanmaktadır. Havayı sürekli örneklerler ve dumanın algılanması durumunda tüm yolcuları tahliye etmeleri için alarm etkinleştirilir.

anahtarları – ev alarm güvenlik sistemleri için popüler bir seçim olan kamış anahtarları, bir pencere veya kapının her iki yanına takılmış iki parçayla manyetik olarak çalıştırılır. Bir kapı veya pencere açıldığında iki parça birbirinden ayrılırsa bir alarm etkinleştirilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site spamı azaltmak için Akismet kullanır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.