Desi Alarm Sultangazi Yetkili Servisi

Alarm sistemlerine olan ihtiyaç her geçen gün artmakta ve artık işyerlerinden sonra evlere de kurulum yapılmaktadır. Desi alarm Sultangazi yetkili servis ekipleri tüm kurulum işlemlerini profesyonel gerçekleştiriyorlar. Alarm sistemleri, hırsızlık girişiminde bulunacak olan kişilerin eylemlerinden vazgeçmesini sağlamaktadır. Desi alarm sistemleri, kapı ve pencerelere kurulum yapılabilmekte, kullanım yeri durumuna göre zorlama şiddet ayarı yapılabilmektedir. İşyeri ya da evlerin kapı sistemlerindeki güvenlik açıkları desi alarm sistemleri ile kapatılmaktadır.

Ev Alarm Sistemleri

Desi alarm sistemleri firması, evlerin güvenliğinin sağlanabilmesi için özel alarm sistemleri üretimi yapmaktadır. %100 yerli üretim olan ev alarm sistemleri, Sultangazi yetkili servisi tarafından, garantili olarak kurulum yapılmaktadır. Ev alarm sistemleri, hırsızların girebileceği tüm kapı ve pencere sistemlerine takılmaktadır. Alarm sistemleri, uyarı sistemleri devreye girdiği anda üzerinde bulundurduğu siren sayesinde yüksek sesle çevreyi uyaracaktır. Bu ses sayesinde hırsızlar eve girmeden kaçacak ve eylemlerini gerçekleştiremeyecektir.

İşyeri Alarm Sistemleri

Günümüzde, küçük ya da büyük tüm işletmeler için alarm sistemleri olmazsa olmaz durumuna gelmiştir. Alarm sistemlerinin en büyük özelliği caydırıcılık yönünün olmasıdır. Her türlü işyerinde, hırsızlık ya da diğer riskli durumlar için alarm sistemlerine ihtiyaç duyulur. Sultangazi yetkili servisi, işyerleri için gerekli keşifleri yaptıktan sonra risk durumlarına göre kablolu ya da kablosuz alarm sistemleri kurulumlarını yapıyorlar. İşyeri alarm sistemleri ile birlikte ihtiyaç durumuna göre kamera sistemleri kurulumları da yapılıyor. Sadece hırsızlık alarm sistemi değil yangın, gaz kaçağı gibi riskli durumlar içinde alarm kurulumu yapılıyor.

Alarm Sistemi Kurulum İşlemleri

Alarm sistemleri kurulum işlemlerinde her zaman yetkili servis tercih edilmelidir. Kullanılacak olan alarm sistemleri ve yapılacak işlemler için garanti verilmesi istenmelidir. Sultangazidesi alarm yetkili servisi, kurulum öncesi gerekli keşif işlemlerini yaparak, güvenlik gereksinimine göre uzman ekipleri ile kurulumlar yapıyor.

Yetkili Servis Hizmeti

Desi alarm Sultangazi yetkili servisi 7/24 hizmet vererek, tüm müşterilerin alarm sistemi ihtiyaçları aynı gün karşılanmaya çalışılıyor. Verilen hizmetler şunlardır.

  • Ev ve işyerleri için güvenlik keşfinin yapılması,
  • Kullanılacak alarm sistemi ekipmanlarının belirlenmesi ve temini,
  • Aynı gün kurulum,
  • Alarm sistemi kurulumlarına ürün ve işçilik garantisi vermek,
  • Her türlü bakım ve onarım garantisi,

Yetkili servis hizmetlerinde, kurulum öncesi ve sonrasında, kullanıcının dikkat etmesi gereken tüm hususlar uzman elemanlar tarafından gösteriliyor.

sultangazi-alarm-guvenlik-sistemleri
sultangazi-alarm-guvenlik-sistemleri

Desi Alarm Sistemi Fiyatları

Desi alam sistemleri çeşitlerinin tamamı uygun fiyat seçenekleri ile sunuluyor. Desi alarm sistemlerinin kurulumları yapıldıktan sonra uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Desi alarm sistemleri fiyatları, ürün modellerine, kablolu ya da kablosuz olma özelliklerine göre değişiyor. İşyeri ve evlerin yapısına, büyüklüğüne göre alam sistemleri özel olarak tasarlanmaktadır. Bu tasarım farklılıkları, ürün fiyatlarında da farklılıklara neden olmaktadır.

 

Ev İş yeri Sultangazi ‘de rahatlıkla kullanabileceğiniz Desi Alarm Kumandalı ve şifreli modelleri ile Kampanyalı En Uygun Fiyatlarla sahip olun. Sultangazi Alarm sistemleri daha çok kameralar ile beraber kullanıldığı zaman tam güvenlik sağlar. Modern ve teknolojik yazılımları bünyesinde barındıran alarm sistemleri en küçük hareketi dahi algılayarak ana panele iletir. Panel kameradan gelen görüntüler ve yanlış şifre girildiği zaman çalmaya başlar. Alarm sesi tiz olup hırsızların panik olacağı şekilde ayarlanmıştır. Alarmın durması için şifrenin girilmesi gerekir. Alarm çalarken panel üzerinde belirtilen numaralar aranır. İş yerleri için her personele ayrı şifre verme imkanı vardır. Bu sayede hangi personelin iş yerine giriş yaptığını görebilirsiniz. Sultangazi desi alarm sistemleri satışı yapan firmamız günün her saati sizlere destek sağlar.

Kamera Sistemleri Nasıl Çalışır?

Kamera kullanımı son zamanlarda büyük rağbet görmüştür. Kamera sadece güvenlik amacıyla kullanılmaz. Suçluları tespit etmek için başvurulan ilk ekipmandır. Sultangazi kamera sistemleri satışı yapan firmamız gece görüşü olan ve yüksek çözünürlüğe sahip sistemleri sizlerle buluşturur. Dahili hafızası çok yüksek olduğu için ekstra bir hafıza kartı almanıza gerek yoktur. Gerek duyulduğu zaman geriye doğru inceleme yaparak görüntüleri alabilirsiniz. Görüntüleri flash belleğe veya CD’ye yükleyebilirsiniz. Kamera açısında olan tüm görüntüler alınır ve hafızaya kayıt edilir. Alarm sistemi ile beraber kullanılacaksa alınan görüntüler panele aktarılır.

Fiyatları

Alarm ve kamera sistemleri fiyatları seçilen ürüne göre değişir. Sultangazi kamera sistemleri satışı yapan firmamız görüntü kalitesi yüksek ve tam koruma sağlayan cihazları sizlerle buluşturur. Daha detaylı bilgi almak ve ürün siparişi vermek için firmamızı aramanız gerekir. Kurulum ve montaj için firmamızın teknik ekip servisi ile görüşebilirsiniz. Güvenliğinizi önemsiyor ve sizlere değer veriyoruz.

Şehirleşme ve globalleşmenin etkisiyle büyükşehirlerin neredeyse tüm semtlerine olan ilgi artmaya başlamıştır. Bununla birlikte artan nüfus, hırsızlık vakaları güvenlik konusunda birtakım güvenlik önlemlerinin alınmasını zorunlu kılmıştır. Gerek iş yeri sahipleri gerek konut sahipleri olası olumsuz durumlarla karşılaşmamak, maddi ve manevi zararları sıfıra veya minimuma indirmek için güvenlik kamera sistemleri konusunda şirketimizi tercih ediyor.

Sultangazi Desi Alarm Yetkili Servisi

Güvenlik sistemleri konusunda kalitemizden ödün vermeden yoğun bir araştırma faaliyetinden sonra sizlerle buluşan çözümler planımızda, sağladığımız tüm güvenlik çözümlerini bir arada yer almaktadır. Devamlı suretle gelişmeye devam eden teknolojiye göre güncellenen çözüm planlarımız satışını yaptığımız markaların analog ürün portföyü ile beraber modern çözümlerimizi de içermektedir. Destek alt yapımızdan talep etmek için bizlere mail atabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz tüm çözümlere yönelik ülkemizin her noktasında faaliyet gösteren çözüm ortaklarımız sayesinde ev ve işyerlerinizi güvene alıyoruz.

aramali-desi-alarm-sistemleri
aramali-desi-alarm-sistemleri

Küçük işletme sahiplerine ve büyük işletme sahiplerine kaliteli bir alarm sistemi sunan desi alarm firması bunun yanında kablolu ve kablosuz alarm sistemleriyle geniş bir cihazlara sahip bir firmadır. evinizde maddi olarak alarm taktirmayan insanlar için çözüm sunan desi 99 tl den 999 tl kadar çıkan ürünleriyle adından bir çok kez bahsettiriyor olmanın haklı gururunu yaşanmaktadir.

İstanbul Sultangazi Bölgesi Desi Alarm 

İrili ufaklı tüm mekânlarda güvenliği tam olarak sağlayabiliyoruz. Şirketimiz danışmanlık ve keşif işlemlerinden sonra ev ya da işyeriniz için en uygun güvenlik cihazlarını sizlere sunmaktadır. Sizde desi alarm sultangazi iletişim bölümüne girerek ev ve işyeriniz için en uygun ürünü öğrenebilirsiniz.  Sultangazi  desi alarm Firmamız uzman ve deneyimli kadrosu sayesinde güvenlik sektöründe büyümeye devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana sürekli artan müşteri portföyü, son teknolojiyi takip eden teknik kadrosu ile Türkiye’nin en güvenilir firmaları arasında yerini almıştır. Türkiye’de binlerce ev ve iş yeri abonemizi en iyi şekilde korumaya devam ediyoruz. Firmamız deneyimli ve genç kadrosuyla, elektronik güvenlik sektörü içerisinde, uygulama, projelendirme ve satış sonrası destek hizmeti vermektedir. Firmamız her eve, işyerine ve işletmeye, 24 saat kesintisiz hizmet sağlayabilmektedir. Firmamız ev ya da işyerinizde doğabilecek sorunlara karşı sizlere etkin bir koruma sağlamaktadır. Şirketimiz alarm sistemleri konusunda en yeni teknoloji ve en iyi hizmeti ulaştırarak güvenli yaşamın kapılarını ardına kadar açmaktadır.