Ev İş yeri Sultangazi ‘de rahatlıkla kullanabileceğiniz Desi Alarm Kumandalı ve şifreli modelleri ile Kampanyalı En Uygun Fiyatlarla sahip olun. Sultangazi Alarm sistemleri daha çok kameralar ile beraber kullanıldığı zaman tam güvenlik sağlar. Modern ve teknolojik yazılımları bünyesinde barındıran alarm sistemleri en küçük hareketi dahi algılayarak ana panele iletir. Panel kameradan gelen görüntüler ve yanlış şifre girildiği zaman çalmaya başlar. Alarm sesi tiz olup hırsızların panik olacağı şekilde ayarlanmıştır. Alarmın durması için şifrenin girilmesi gerekir. Alarm çalarken panel üzerinde belirtilen numaralar aranır. İş yerleri için her personele ayrı şifre verme imkanı vardır. Bu sayede hangi personelin iş yerine giriş yaptığını görebilirsiniz. Sultangazi desi alarm sistemleri satışı yapan firmamız günün her saati sizlere destek sağlar.

Kamera Sistemleri Nasıl Çalışır?

Kamera kullanımı son zamanlarda büyük rağbet görmüştür. Kamera sadece güvenlik amacıyla kullanılmaz. Suçluları tespit etmek için başvurulan ilk ekipmandır. Sultangazi kamera sistemleri satışı yapan firmamız gece görüşü olan ve yüksek çözünürlüğe sahip sistemleri sizlerle buluşturur. Dahili hafızası çok yüksek olduğu için ekstra bir hafıza kartı almanıza gerek yoktur. Gerek duyulduğu zaman geriye doğru inceleme yaparak görüntüleri alabilirsiniz. Görüntüleri flash belleğe veya CD’ye yükleyebilirsiniz. Kamera açısında olan tüm görüntüler alınır ve hafızaya kayıt edilir. Alarm sistemi ile beraber kullanılacaksa alınan görüntüler panele aktarılır.

Fiyatları

Alarm ve kamera sistemleri fiyatları seçilen ürüne göre değişir. Sultangazi kamera sistemleri satışı yapan firmamız görüntü kalitesi yüksek ve tam koruma sağlayan cihazları sizlerle buluşturur. Daha detaylı bilgi almak ve ürün siparişi vermek için firmamızı aramanız gerekir. Kurulum ve montaj için firmamızın teknik ekip servisi ile görüşebilirsiniz. Güvenliğinizi önemsiyor ve sizlere değer veriyoruz.

Şehirleşme ve globalleşmenin etkisiyle büyükşehirlerin neredeyse tüm semtlerine olan ilgi artmaya başlamıştır. Bununla birlikte artan nüfus, hırsızlık vakaları güvenlik konusunda birtakım güvenlik önlemlerinin alınmasını zorunlu kılmıştır. Gerek iş yeri sahipleri gerek konut sahipleri olası olumsuz durumlarla karşılaşmamak, maddi ve manevi zararları sıfıra veya minimuma indirmek için güvenlik kamera sistemleri konusunda şirketimizi tercih ediyor.

Sultangazi Desi Alarm Yetkili Servisi

Güvenlik sistemleri konusunda kalitemizden ödün vermeden yoğun bir araştırma faaliyetinden sonra sizlerle buluşan çözümler planımızda, sağladığımız tüm güvenlik çözümlerini bir arada yer almaktadır. Devamlı suretle gelişmeye devam eden teknolojiye göre güncellenen çözüm planlarımız satışını yaptığımız markaların analog ürün portföyü ile beraber modern çözümlerimizi de içermektedir. Destek alt yapımızdan talep etmek için bizlere mail atabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz tüm çözümlere yönelik ülkemizin her noktasında faaliyet gösteren çözüm ortaklarımız sayesinde ev ve işyerlerinizi güvene alıyoruz.

Küçük işletme sahiplerine ve büyük işletme sahiplerine kaliteli bir alarm sistemi sunan desi alarm firması bunun yanında kablolu ve kablosuz alarm sistemleriyle geniş bir cihazlara sahip bir firmadır. evinizde maddi olarak alarm taktiramayan insanlar için çözüm sunan desi 99 tl den 999 tl kadar çıkan ürünleriyle adından bir çok kez bahsettiriyor olmanın haklı gururunu yaşamaktadir

desi alarm sultangazi güvenlik sistemi

İstanbul Sultangazi Bölgesi Desi Alarm 

İrili ufaklı tüm mekânlarda güvenliği tam olarak sağlayabiliyoruz. Şirketimiz danışmanlık ve keşif işlemlerinden sonra ev ya da işyeriniz için en uygun güvenlik cihazlarını sizlere sunmaktadır. Sizde desi alarm sultangazi iletişim bölümüne girerek ev ve işyeriniz için en uygun ürünü öğrenebilirsiniz.  Sultangazi  desi alarm Firmamız uzman ve deneyimli kadrosu sayesinde güvenlik sektöründe büyümeye devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana sürekli artan müşteri portföyü, son teknolojiyi takip eden teknik kadrosu ile Türkiye’nin en güvenilir firmaları arasında yerini almıştır. Türkiye’de binlerce ev ve iş yeri abonemizi en iyi şekilde korumaya devam ediyoruz. Firmamız deneyimli ve genç kadrosuyla, elektronik güvenlik sektörü içerisinde, uygulama, projelendirme ve satış sonrası destek hizmeti vermektedir. Firmamız her eve, işyerine ve işletmeye, 24 saat kesintisiz hizmet sağlayabilmektedir. Firmamız ev ya da işyerinizde doğabilecek sorunlara karşı sizlere etkin bir koruma sağlamaktadır. Şirketimiz alarm sistemleri konusunda en yeni teknoloji ve en iyi hizmeti ulaştırarak güvenli yaşamın kapılarını ardına kadar açmaktadır.

KENDİ ALARMINIZI, KENDİNİZ TASARLAYIN.

Formu doldurarak fiyat öğrenebilirsiniz. Alarm sistemini kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir ve anında ortalama bir maliyet hesabı yapabilen bir form doldurmaktasınız. Formda gördüğünüz fiyat ortalama bir fiyattır tekrar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlayalım

0$

Teşekkürler, yakında sizinle iletişim kuracağız

Panel Tipini Seçiniz

Aramasız Ekonomik

Aramasız Profesyonel

Sabit Hattan Aramalı

Gsm Hattından Aramalı

Akıllı Alarm Sistemi

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Kurulum İstiyor Musunuz?
Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Alarm Sistemi

Evime Alarm istiyorum

İşyerimize alarm istiyorum

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Sistem Tercihiniz

Tercihinize göre Kablolu veya Kablolsuz dedektör seçimi yapabilirsiniz.

Kablolu Sistem

Kablosuz Sistem

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablosuz Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablolu Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Ekstra Kumanda İster Misiniz?Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Nihai maliyet

Nihai tahmini fiyat:


Teklif Listesi

Açıklama Bilgi Miktar Fiyat
İndirim :
Toplam :

Sipariş Ver

Menü