Üreticilerinden ve yerli bir firma olarak Türkiye’de alarm sistemi, kumanda sistemleri ve parmak izli geçiş kontrol sistemlerinin üretimini ve satışını yapan Desi firmasının ev ve iş yeri alarmları ve aynı zamanda parmak izi ile açılan kapı kilidi Desi yetkili servisi olarak parmak izi sistemi satış ve montajını yapmaktayız. Kapı kilidi güvenliğinde anahtar şifre sistemine göre daha güvenli olarak çalışabilen parmak izi sistemleri anahtar taşıma derdini ortadan kaldırarak sisteme öğretilmiş olduğunuz parmak izlerinin okuyucuya gösterilmesinde sistem parmak izinizi tanıyarak kapıyı sizin için açacaktır. Parmak izi okuyucu ise standart ahşap ve çelik kapı kilit sistemlerine yani silindirli anahtar bareli olan kilit sistemlerinin tamamına takılabilmekte olup girilmesi kısıtlandırılmış mekânlarda kişilerin anahtarsız parmak izi ile geçiş yapmak istediği kapılara rahatlıkla takılıp kolaylıkla kullanılabilmektedir. Bu ürün 2 parçadan oluşmakta ve en büyük özelliği ise parmak okuma ünitesi ile motorlu barel ünitesi arasında herhangi bir kablo bağlantısına ihtiyaç duyulmadan çalışabilme özelliğinin olmasıdır.

  • Yangın alarm Sistemleri
  • Hırsız alarm sistemleri
  • Gaz alarm sistemleri
  • Soygun alarm sistemleri
  • Su basma önlem sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Alarm Ekipmanları
  • Kamera Sistemleri
  • İp Kamera Sistemleri
  • Villa Alarm Kamera sistemleri

 

• Ofis tarzı ahşap kapılarda ve çelik kapı sistemlerinde olmak üzere birçok kapı ve kilit sistemine uyarlanabilme özelliğine sahiptir, bu şekilde tüm özel alanların parmak izi kontrolü ile giriş çıkışı sağlanmış olur.

• Desi Ütopic parmak izi okuyucu sistemi kablo bağlantısı ve enerji hattı çekmeden içerisinde bulunan 4 adet AA tip pil yardımı ile ortalama minimum 3000 tam açma ve tam kapama yapabilmektedir.

• Parmak izi kilidi kapıya monte ettikten sonra ilk 3 parmağı master parmak olarak hafızasına alır ve bu 3 master parmağın izni olmadan sisteme parmak izi tanıtılamaz ve kayıtlı parmak izleri silinemez, böylelikle sorumlu kişi kim ise onun izni olmadan sisteme dışarıdan başka kişiler tarafından müdahale edilemez.

• Parmak izi ile açılan kapı sistemimizin hafızası yüksektir ve bu şekilde kişilerin birden fazla parmağını okuyucuya tanıtarak ileride doğabilecek olan yaralanma ve parmak izinin silinmesi gibi durumlarda diğer parmak izleri ile parmak izi kilidini kullanma şansınız vardır.

Kırıkkale desi alarm sistemleri & kamera sistemleri profesyonel ekip arkadaşları ile kurulumu sağlamaktadır. Tüm Türkiye ürün satışlarımız da vardır.

Kırıkkale bölgesinde desi alarm firması birçok kurulum yapmış olup siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kırıkkale Desi Alarm İletişim 0850 304 46 16 / 0212 619 11 11 / 0216 572 5510

Desi alarm güvenlik sistemlerinde en uygun fiyat burada, üstelik 2 yıl garantili, Desi alarm yetkili bayi satış, servis, montaj, kurulum Desi alarm Kırıkkale sistemini bir kez satın alın, ömür boyu güvenle kullanın. Desi alarm ve güvenlik sistemleri ile canınız, malınız, sevdikleriniz güvende olsun.

Desi alarm Kırıkkale uzmanlık alanımız güvenlik sistemleri ve kamera sistemleri 1991 yılında kuruldu. 1991 yılından beri siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya en iyi şekilde gayret gösteriyoruz. Desi ev, işyeri alarm sistemlerinin satışı, montajı ve satış sonrası servis hizmeti İstanbul tüm semt ve ilçelerine bakan Desi alarm sistemleri tüm İstanbul semtlerinde Desi alarm kurmuştur. Desi alarm 600 den fazla bayisi bulunan bir firmadır.

Desi alarm Türkiye üretim yapılmaktadır. Hiçbir ürünü yurt dışından getirilmemektedir. Türk mühendislerinin ARGE çalışmalarıyla desi alarm ve güvenlik ürünleri geliştirilmektedir.

Özet
Makale adı
Desi Alarm Kırıkkale
Yazar
Yayıncı Adı
Desi Alarm Ve Güvenlik
Yayıncı Logosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site spamı azaltmak için Akismet kullanır. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.