Şehirlerimiz, artık bireysel güvenlik tedbirlerinin en üst seviyede alınmasını gerektirecek ölçüde suç etkinliğinin yaşandığı ortamlardır. Siz daire içerisindeyken dahi evinize veya işyerinize hırsızlık girişiminde bulunulma olasılığı söz konusu ki, özellikle bu durumlarda, mal güvenliğinin yanı sıra can güvenliği de risk altına giriyor. Karaköy alarm sistemleri bu nedenle tercih etmeniz gereken sistemlerin başında yer alıyor. Sizin ve ailenizin can güvenliği başta gelmek üzere, hırsızlığı önlemek maksadıyla en etkin araç olan alarm sistemleri, öncelikle caydırıcı etkisi sayesinde, sizin olumsuzluklarla muhatap olmanızı dahi doğrudan engelliyor. Karaköy Alarm ve Kamera sistemleri hizmetlerimizden faydalanan müşterilerimizin evine izinsiz giriş girişimi ihtimali bu caydırıcı etki sayesinde sıfıra yakın bir seviyeye iniyor.

Karaköy de Başlıca verdiğimiz Hizmetler:

  • Ev Alarm Sistemleri Hizmeti
  • İşyeri Alarm Hizmetleri
  • Apartman alarm Hizmetleri
  • Kapı Alarm Sistemleri
  • Güvenlik Sistemleri Hizmetleri
  • Kamera Sistemi Hizmetleri
  • Elektronik Alarm kamera malzeme

Desi Alarm Karaköy Yetkili Servisi

Karaköy alarm sistemleri satışı ve servisi hizmetlerimiz kapsamında, farklı konfigürasyonlara sahip donanımlara ulaşabilirsiniz. Evinizin veya işyerinizin tam anlamıyla güvenli hale gelebilmesini ve sizin sistemi efektif bir şekilde kullanabilmeniz için bir çok modül bu sistemlere entegre edilebilmektedir. Daire içi siren ve kapı üstü siren uygulamaları ile oldukça yüksek ses üreten ve tabiri caizse tüm mahalleyi ayağa kaldırabilen sistemlerinize, tercih etmeniz halinde uzaktan kontrol ve arama modülleri de eklenebiliyor. İsterseniz mobil telefon hattı, isterseniz sabit telefon hattı ile kullanabileceğiniz sisteme internet bağlantısı da yapabiliyorsunuz. Pasif alarm modu ile giriş çıkış kontrolü de yapabileceğiniz bu donanımlara Karaköy alarm satışı hizmetlerimiz dahilinde uygun maliyetlerle erişebiliyorsunuz. Bizi şimdi arayarak hemen ürün ve hizmetlerimize ulaşabilir, güvenliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Karaköy artan bu durumlarda birçok firma hizmetlerini ayağımıza kadar sunuyor, tercih edilen en çok yerler arasında iş yerleri geliyor. Kullanımı kolay olsada sağladığı güvenlik açısından bir o kadar yüksek kaliteli olabiliyor. İş yerlerinde hırsızlık,yangın gibi olan dışı durumlar da alarmın olması bizi güvence altına alıyor. Böyle durum yaşandığında alarm sistemi devreye girerek bizleri uyarıyor.Alarm sisteminin devreye girmesi siren sesiyle başlar ve yüksek sesle devam eder.  Bunları seçerken bazı durumlara da dikkat etmek gerekir. Alarm taktıracağımız şirketin sunduğu fırsatları değerlendirerek kurulum sağlayabiliriz.İşte burada Alarm sistemleri devreye giriyor. Alarm yaptıracağımız yerler arasında ev ise uygun koşullar da yapılabilecek alarm sistemleri sizlere gözü kapalı kurulum yapıp rahat etmenizi sağlıyor.

KENDİ ALARMINIZI, KENDİNİZ TASARLAYIN.

Alarm sistemini kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir ve anında ortalama bir maliyet hesabı yapabilen bir form doldurmaktasınız. Formda gördüğünüz fiyat ortalama bir fiyattır siz yine bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlayalım

0$

Teşekkürler, yakında sizinle iletişim kuracağız

Alarm Sistemi

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Kurulum İstiyor Musunuz?
Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Sistem Tercihiniz

Tercihinize göre Kablolu veya Kablolsuz dedektör seçimi yapabilirsiniz.

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar Kablosuz

Kablosuz Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar Kablolu

Kablolu Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Ekstra Kumanda İster Misiniz?Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Nihai maliyet

Nihai tahmini fiyat:


Teklif Listesi

AçıklamaBilgiMiktarFiyat
İndirim :
Toplam :

Sipariş Ver