Alarm Sistemleri satış, tamir bakım servisi olarak bu işin ustası biziz diyebiliriz İstanbul ilçesinin en iyi ustası olarak yetkili servis olarak tamirinizi uygun fiyata yapalım arayınız. İstanbul / 30 yıllık tecrübemiz ve ustalık belgemizle desi alarm yetkili bayisi ve  servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Her marka ve desi modelde cihazınızın tamir ve servis hizmetini sunmaktayız. alarm tamiri, siren tamiri, ana panel tamiri ve alarm montajı konularında ustayız. Ayrıca alarm servisi hizmetlerimiz kapsamında her marka alarm tamiri, yıllık pil değişimi, akü değişimi, midline montajı, alarm sistemi değişimi, senelik akü ve pil bakımı işlemlerinizi alanında tecrübeli, profesyonel teknik ekibimizle yapmaktayız. İşimizi en ekonomik koşullarda yapmakta ve haftanın 7 günü istoç adalarında tüm bloklarında hizmet götürmekteyiz. Servis talepleriniz ve detaylı bilgi almak için bizi ücretsiz çağrı arayabilirsiniz.

Ticaret Merkezinde En uygun En İyi Alarm Sistem

İstoç ilçesine bağlı  mahallesindeki işyerimizde Desi Alarm ve  Kamera tesisatçılığı alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Ayrıca Güvenlik sistemleri ve Kapı Alarm sistemleri ile  kamera ve güvenlik sistemleri alanındaki tüm arıza ve kurulum işlerini uzman ekibimizle yapmaktayız.

İSTOÇ TA YAPTIĞIMIZ BAŞLICA İŞLER:

  • AHD Kamera Sistemleri
  • İP Kamera Sistemleri
  • Hırsız Alarm Sistemleri
  • Yangın Alarm Sistemleri
  • Kapı Alarm Sistemleri
  • Araç Kamera Sistemleri

Kablolu ve Kablosuz Alarm Sistemleri ile Güvende Kalın!

Alarm tesisatı döşeme ve tamiri, alarm paneli tamiri, kamera montajı ve tamiri, kablo tesisatı montajı ve her türlü arıza ve montajında tecrübeli ekibimizle hizmet vermekteyiz. Diğer uzmanlık alanımız olan ahd kamera arıza, ip kamera sistemi, desi merkezi sistemleri montajı,  tamiri ve servisi, apartman alarm servisi işlerini hızlı ve güvenilir şekilde yapmaktayız. Ev ve işyeri güvenliğiniz için alarm montajı, güvenlik kamerası kurulumu, alarm tamiri ve ayarı, güvenlik kamera ayarı ve kamera yer değiştirme gibi hizmetler sunmaktayız.

Alarm tadilat ve tamiratlarınızda birinci sınıf kaliteli malzeme ve titiz işçiliğimizle müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız. Ücretsiz çağrı hattımızdan bizi 7/24 arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kendi Alarmınızı, Kendiniz Tasarlayın.

Formu doldurarak fiyat öğrenebilirsiniz. Alarm sistemini kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir ve anında ortalama bir maliyet hesabı yapabilen bir form doldurmaktasınız. Formda gördüğünüz fiyat ortalama bir fiyattır tekrar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlayalım

0$

Teşekkürler, yakında sizinle iletişim kuracağız

Panel Tipini Seçiniz

Aramasız Ekonomik

Aramasız Profesyonel

Sabit Hattan Aramalı

Gsm Hattından Aramalı

Akıllı Alarm Sistemi

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Kurulum İstiyor Musunuz?
Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Alarm Sistemi

Evime Alarm istiyorum

İşyerimize alarm istiyorum

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Sistem Tercihiniz

Tercihinize göre Kablolu veya Kablolsuz dedektör seçimi yapabilirsiniz.

Kablolu Sistem

Kablosuz Sistem

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablosuz Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablolu Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Ekstra Kumanda İster Misiniz?Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Nihai maliyet

Nihai tahmini fiyat:


Teklif Listesi

AçıklamaBilgiMiktarFiyat
İndirim :
Toplam :

Sipariş Ver

 

Menü