Desi Alarm Eskişehir

Günümüzün güvenlik seçeneği kamera özelliğine sahip alarm sistemleri, artan hırsızlık olaylarının önlenmesinde önemli rol oynamaktadır. Bu gün hiç bir hırsızı, hiç bir güvenlik önlemi durduramamaktadır.

Kameralı sistemin gelişmesiyle birlikte, hırsızlar kameralı iş yerlerinden uzak durmaktadır. Kameralı iş yerleri, diğer iş yerlerine nazaran daha güvenlidir. Kamerasız yerlerde hırsızlık olayı daha fazla yaşanmaktadır. Eskişehir alarm sistemleri, bu konuda etkili çözüm seçenekleri sunuyor. Müşteri hizmetlerimiz, güvenlik kamerası konusunda çözüm odaklı hareket ediyor.

Güvenlik Alarm Sisteminin Avantajları

Maksimum özellikleriyle, yaşadığınız mekanı en iyi şekilde koruyan bu sistem, hırsızların korkulu rüyasıdır.

Bu sistemi kurduğunuz zaman:

  • İlk aşamada güvenlik alarm sistemi, hayatımızı daha güvenilir hale getirecektir.
  • Tabiri caizse ‘her yerde gözünüz’ olacaktır. Binanızın veya evinizin her köşesini kolaylıkla kontrol edebileceksiniz.
  • Hırsızlık olayı, alarm sistemi sayesinde anında ihbar edilebilecek.
  • Kablosuz kameralarda ihbar cep telefonuna gelmektedir. Cep telefonuna gelen ihbar polisle paylaşılacaktır.

 

Sizde güvenlik sorunu yaşıyorsanız, bu sorunu tam anlamıyla çözebilecek alarm sistemleriyle tanışmalısınız.

Neden Kameralı Alarm Sistemi?

Görüntülü özelliklere sahip sistemler, hırsızlık olayını anında kaydeder. Anında cebinize ihbar gönderir ve anında polisin harekete geçmesini sağlar. Bu açıdan görüntülü güvenlik sistemleri, hırsızların korkulu rüyası haline gelmiştir. Görüntüyü yakınlaştırma, gece çekim özelliği, hareketli cisimlerin yakalanması, arka ve ön kısımdaki cisimlerin netleşmesi, yeni nesil kameraların üstün özellikleri arasındadır. Kaliteli ve aynı zamanda parça destekli profesyonel cihaz tercihi, kaliteli bir güvenlik sistemi için en önemli konulardır.

Deneyimli Eleman Kadrosu

Kaliteli cihazların tercihinin yanı sıra, bu cihazların en doğru şekilde montajlanması da önemlidir. Bu konuda deneyim ve tecrübe sahibi firma elemanları, sistemin kurulum işlemini kısa sürede gerçekleştiriyor. Güvenilir, garantili ve aynı zamanda çözüm odaklı hareket eden firma elemanlarımız, 7/24 keşif hizmeti sunuyor.

Keşif Hizmeti İle İşe Başlıyoru

Ücretsiz keşif hizmeti sayesinde, kameralı sistemin kurulum işlemi de pratik hale gelmektedir. Sistem kurulumunda, kameraların yerleri, hassas noktaların belirlenmesi, kamera görüntülerinin güvenlik kabinine ulaştırılması ve ev sahibinin cep telefonuna ıp kamera sisteminin kaydedilmesi gibi işlemler, uzmanlık gerektirmektedir. Bu konuda güvenilir çözüm arıyorsanız, doğru adrese geldiniz demektir.

 

Özet
Makale adı
Desi Alarm Eskişehir
Yazar
Yayıncı Adı
Desi Alarm Ve Güvenlik
Yayıncı Logosu