Alarm sistemleri konusunda köklü ve her zaman kalitesi ile adından söz ettiren markalardan bir tanesi olan Desi Alarm alanında uzman ekibi ile İstanbul’un birçok yerinde hizmet vermeye devam ediyor. Büyükçekmece de faaliyet alanları arasında yer aldığından alarm sistemi ihtiyaçlarınızda kolaylıkla ulaşabilir ve gereken desteği talep edebilirsiniz.

İlk kez alarm sistemi konusunda karar vermeniz gereken bir aşamada olmanız halinde ise ücretsiz verilen keşif hizmetinden faydalanmak adına gerekli başvuruları yapmanız yeterlidir. Alanın incelenmesi, eksiklik ve açıkların belirlenmesi gibi etmenlerin tamamına dikkat edilerek olması önemli olan özellikleri eklemeye çalışmak en doğru yol olacaktır. Aksi durumda sayısız model ve seçenek arasından karışıklık yaşamanız kaçınılmaz bir hal alır.

Desi Alarm Sistemleri Özellikleri

Gelişimi ve müşterilerine sunduğu hizmetleri nedeniyle oldukça fazla insanın güvendiği markalar arasına girmeyi başaran Desi Alarm teknoloji konusunda yatırımlarının eksik kalmaması adına her detayı gözden geçiriyor. Alarm sistemi ihtiyaçlarını güvenlik eksikleri ile kıyaslayan ve teknoloji sayesinde bunları kapatmaya çalışan bir yapıda olması sistemsel açıdan sayısız özellik sunmasına neden oluyor. Bunun için gelişimi konusunda rakiplerine oranla hızlı ve başarılı olduğunu söylemek eksik veya yanlış olmayacaktır.

İletişime Geçme ve Talepte Bulunma

Ev, işyeri, kurumsal alan veya diğer yerlerin güvenlikle alakalı sorunu olduğunu düşündüğünüzde yapmanız gereken desialarm.com adresi üzerinden iletişime geçmek olmalıdır. İhtiyaçlarınızı ve gerekli olan donanımları bildirmeniz halinde hemen bilgilendirmeler yapılır. Henüz bu konuda karar vermemiş olmanız durumunda ise keşif ekibinden uygun olduğunuz bir zaman için randevu oluşturması talep edilir.

Kurulum ve İşlemlerin Tamamlanması

Keşif işlemleri talep ettikten sonra uygun olan en kısa süre içinde işlemlerin yapılması adına randevu oluşturulur. Kurulum aşamalarında şu şekilde hareket edilir:

  • Kurulum işlemleri yapılır,
  • Kurumla alakalı yetkili kişiye ve kullanım hakkı olanlara gerekli bilgiler verilir,
  • Kullanıcıların şifre belirlemesine yardımcı olunur,
  • Garanti ve diğer yasal süreçlerle alakalı detaylar paylaşılır,
  • İletişim ve destek hattı konusunda gerekli adımlar atıldıktan sonra işlemler tamamlanır.

Profesyonel bir şekilde çalışılması alarm sistemi tercihinden kurulum işlemlerinin yapılmasına kadar olan süreçte sorunsuz bir şekilde hareket edilmesi anlamına gelir.

Alarm Sisteminde Olması Gerekenler

Keşif hizmeti yapılmasının en büyük nedenlerinden bir tanesi genel anlamda gerekli olan özellikler üzerinden ilerlemek olmalıdır. Gerekli olmayan özellikler alarm sisteminin daha karışık bir hal almasına veya gereksiz maliyetlerle karşı karşıya kalmanıza neden olur. Bundan dolayı alarm sistemi konusunda gerekli olmayan özellikleri kullanmak adına acele karar vermemek önerilir. Zaten Desi Alarm bünyesinde ihtiyacınız olan tüm özellikleri barındıran model mutlaka bulunacaktır.

Alarm Sistemi Maliyetleri

Alarm sistemlerinin maliyetleri söz konusu olduğunda Desi Alarm yerli olmasının da etkisiyle fark oluşturur. Alarm sisteminde kalite ve uygun kampanyalar bulunacak en iyi adreslerdendir.

Çevrenizde çok fazla hırsızlık vakası ve benzeri maddi zararların meydana geldiği olaylara şahit olmuşsunuzdur. Özellikle nüfusun hızlı bir şekilde artış göstermesi, ülkemizin belirli semtlerine diğer yerden hızlı ve kontrolsüz göç yaşanması güvenlik önlemlerinin daha sıkı bir hale gelmesine sebep olmuştur. Eğer sizler de Büyükçekmece alarm sistemleri hakkında net bilgiler almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Peki alarm sistemleri benim %100 güvenliğimi sağlar mı? Bu soru genellikle bizlere çok fazla soruluyor. Ancak şunu net bir şekilde cevaplamak gerekli, hırsızlık vakalarında delil unsurları elde etmek için bile alarm sistemleri sizlere büyük avantajlar sağlar. Örneğin elinizde bulunan sesli bir kamera kaydı sizin için bütün sorunların ortadan kalmasına sebep olacaktır. Ayrıca  Alarm sistemleri genellikle kameralı bir şekilde verildiği için hırsızlık olaylarına caydırıcı bir unsurdur.

Büyükçekmece Desi Alarm Sistemleri 

Bizler sadece satıcı değil aynı zaman da güvenlik sistemlerimizi üretiyoruz. Bu sebeple her hangi bir sorunda sizlere sağladığımı garanti kapsamında hemen destek sağlıyoruz. Alarm sistemleri ve güvenlik sistemleri satın almak istediğiniz de bunları sizlere paket paket sunuyoruz. Başlangıç paketlerimiz de diğer firmalara göre daha dolu paketler olduğu için genellikle tercih edilen her zaman biz oluyoruz. Geçtiğimiz seneler de kameralı Büyükçekmece desi alarm sistemleri satışında ülkemizde lider konumda olduk, bugün de liderliğimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Desi alarm İstanbul içerisinde yoğun servis ağına sahiptir. 7/24 hizmet vermemiz ve sorun oluştuğunda en kısa sürede müdahale etmemiz sizlere satış sonrası sağladığımız hizmetlerin başında gelmektedir. Buna çok önem vermemizde ki en büyük sebep ise, sorun yaşadığınız gün başınıza bir hırsızlık vakasının gelmemesidir. Büyükçekmece alarm hizmetleri konusunda ülkemizde lider konumda olmamız bizlerin bu tarz satış sonrası hizmetlerde verdiğimiz kaliteyi de ortaya koymaktadır. İş yerinize, evinize ya da ofisinize bir yabancı geldiğinde onu görmek ya da onun kim olduğunu bilmek istersiniz. İşte biz sizlere anında görüntü alabilmenin hizmetini de sağlıyoruz. Güvenliğiniz için her zaman desi alarm!

KENDİ ALARMINIZI, KENDİNİZ TASARLAYIN.

Alarm sistemini kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir ve anında ortalama bir maliyet hesabı yapabilen bir form doldurmaktasınız. Formda gördüğünüz fiyat ortalama bir fiyattır siz yine bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlayalım

0$

Teşekkürler, yakında sizinle iletişim kuracağız

Alarm Sistemi

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Kurulum İstiyor Musunuz?
Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Sistem Tercihiniz

Tercihinize göre Kablolu veya Kablolsuz dedektör seçimi yapabilirsiniz.

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar Kablosuz

Kablosuz Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar Kablolu

Kablolu Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Ekstra Kumanda İster Misiniz?Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Nihai maliyet

Nihai tahmini fiyat:


Teklif Listesi

AçıklamaBilgiMiktarFiyat
İndirim :
Toplam :

Sipariş Ver