Çevrenizde çok fazla hırsızlık vakası ve benzeri maddi zararların meydana geldiği olaylara şahit olmuşsunuzdur. Özellikle nüfusun hızlı bir şekilde artış göstermesi, ülkemizin belirli semtlerine diğer yerden hızlı ve kontrolsüz göç yaşanması güvenlik önlemlerinin daha sıkı bir hale gelmesine sebep olmuştur. Eğer sizler de Büyükçekmece alarm sistemleri hakkında net bilgiler almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Peki alarm sistemleri benim %100 güvenliğimi sağlar mı? Bu soru genellikle bizlere çok fazla soruluyor. Ancak şunu net bir şekilde cevaplamak gerekli, hırsızlık vakalarında delil unsurları elde etmek için bile alarm sistemleri sizlere büyük avantajlar sağlar. Örneğin elinizde bulunan sesli bir kamera kaydı sizin için bütün sorunların ortadan kalmasına sebep olacaktır. Ayrıca  Alarm sistemleri genellikle kameralı bir şekilde verildiği için hırsızlık olaylarına caydırıcı bir unsurdur.

Büyükçekmece Desi Alarm Sistemleri 

Bizler sadece satıcı değil aynı zaman da güvenlik sistemlerimizi üretiyoruz. Bu sebeple her hangi bir sorunda sizlere sağladığımı garanti kapsamında hemen destek sağlıyoruz. Alarm sistemleri ve güvenlik sistemleri satın almak istediğiniz de bunları sizlere paket paket sunuyoruz. Başlangıç paketlerimiz de diğer firmalara göre daha dolu paketler olduğu için genellikle tercih edilen her zaman biz oluyoruz. Geçtiğimiz seneler de kameralı Büyükçekmece desi alarm sistemleri satışında ülkemizde lider konumda olduk, bugün de liderliğimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Desi alarm İstanbul içerisinde yoğun servis ağına sahiptir. 7/24 hizmet vermemiz ve sorun oluştuğunda en kısa sürede müdahale etmemiz sizlere satış sonrası sağladığımız hizmetlerin başında gelmektedir. Buna çok önem vermemizde ki en büyük sebep ise, sorun yaşadığınız gün başınıza bir hırsızlık vakasının gelmemesidir. Büyükçekmece alarm hizmetleri konusunda ülkemizde lider konumda olmamız bizlerin bu tarz satış sonrası hizmetlerde verdiğimiz kaliteyi de ortaya koymaktadır. İş yerinize, evinize ya da ofisinize bir yabancı geldiğinde onu görmek ya da onun kim olduğunu bilmek istersiniz. İşte biz sizlere anında görüntü alabilmenin hizmetini de sağlıyoruz. Güvenliğiniz için her zaman desi alarm!

KENDİ ALARMINIZI, KENDİNİZ TASARLAYIN.

Formu doldurarak fiyat öğrenebilirsiniz. Alarm sistemini kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir ve anında ortalama bir maliyet hesabı yapabilen bir form doldurmaktasınız. Formda gördüğünüz fiyat ortalama bir fiyattır tekrar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlayalım

0$

Teşekkürler, yakında sizinle iletişim kuracağız

Panel Tipini Seçiniz

Aramasız Ekonomik

Aramasız Profesyonel

Sabit Hattan Aramalı

Gsm Hattından Aramalı

Akıllı Alarm Sistemi

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Kurulum İstiyor Musunuz?
Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Alarm Sistemi

Evime Alarm istiyorum

İşyerimize alarm istiyorum

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Sistem Tercihiniz

Tercihinize göre Kablolu veya Kablolsuz dedektör seçimi yapabilirsiniz.

Kablolu Sistem

Kablosuz Sistem

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablosuz Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablolu Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Ekstra Kumanda İster Misiniz?Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Nihai maliyet

Nihai tahmini fiyat:


Teklif Listesi

Açıklama Bilgi Miktar Fiyat
İndirim :
Toplam :

Sipariş Ver

Menü