Desi Alarm Bitlis

Komple Ev Güvenlik Sistemleri

Koruma için ev alarm sistemleri size tam bir huzur vereceğim. Bizim ev güvenlik paketleri güvenliğinizin, ailenizi ve işletmenizi tutmak için gereken her şeyi ve bir şekilde kontrol altına alabilir ekstra koruma sağlamak eklentilerimle var size en uygun.

Tüm konut güvenlik sistemlerimiz evinize ve ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirilmiştir. Merkezi izleme merkezlerimizde 7 gün 24 saat izlenir, böylece her zaman arkanıza aykırı bilgilerimizle rahatça dinlenirsiniz.

hırsızlık Saldırı ve Kişisel Güvenlik

Hareket sensörlerimiz hareketi algılar; onlar ekstra mil gitmek ve kameralar ile de donatılmıştır. Bu, evinizde hiçbirinin bulunmaması gerektiğinde hareket tespit edildiğinde, görüntü sensörleriniz size renkli bir fotoğraf göndereceğinden, yalnızca çocuğunuzun alarm sistemini devreden çıkarmayı unuttuğundan emin olabilirsiniz. Hareket sensörleri, 40 lb ağırlığa sahip hayvanlar için bile hayvan dostu .

Tüm ev güvenlik sistemlerimiz gibi, hareket sensörlerini kendi kesin güvenlik gereksinimlerinize göre de özelleştirebilirsiniz: görüntü hareket sensörlerinin fotoğrafını size metin olarak göndermesini, e-postayla gönderebilmesini veya isterseniz şununla birlikte inceleyebilirsiniz: Akıllı telefonunuzu istediğiniz zaman kullanın.

Kapı ve pencere alarmlarımız kırılmaları algılar ve isteğe bağlı cam kesme sensörlerimiz her durum için hazırlanır; Davetsiz misafirler, kilitleri toplamak yerine camı kırarak olağan sensörleri atlarlarsa, cam kırılma sensörleri bir alarm çalar.

Tüm ev güvenliği sistemi kablosuz olarak çalışır, böylece bir sabit hat taşımanıza gerek kalmaz ve telefon hattı kesilir veya herhangi bir nedenle kesilirse hala mükemmel bir şekilde çalışır.

alarm sistemleri & kamera sistemleri profesyonel ekip arkadaşları ile kurulumu sağlamaktadır. Tüm Türkiye ürün satışlarımız da vardır.

alarm firması birçok kurulum yapmış olup siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Alarm İletişim 0850 304 46 16 / 0212 619 11 11 / 0216 572 5510

alarm güvenlik sistemlerinde en uygun fiyat burada, üstelik 2 yıl garantili, Desi alarm yetkili bayi satış, servis, montaj, kurulum Desi alarm sistemini bir kez satın alın, ömür boyu güvenle kullanın. Desi alarm ve güvenlik sistemleri ile canınız, malınız, sevdikleriniz güvende olsun.

alarm Türkiye üretim yapılmaktadır. Hiçbir ürünü yurt dışından getirilmemektedir. Türk mühendislerinin ARGE çalışmalarıyla desi alarm ve güvenlik ürünleri geliştirilmektedir.

Özet
Makale adı
Desi Alarm Bitlis
Yazar
Yayıncı Adı
Desi Alarm Ve Güvenlik
Yayıncı Logosu