İzniniz olmadan evinize, işyerinize girmeye çalışan yetkisiz kişiler için gerekli olan en etkili savunma ve korunma sistemidir. insanoğlu için yararlılığı bir çok kez ispat edilmiştir. Ancak sektör büyüdükçe hırsız alarm sistemlerinin taklit, kopya, çin malları ürünleri Uzak doğudan sadece ticari kazanım için yetkisiz ve konusunda uzman olmayan kişiler tarafından piyasaya sunulmuş, güvenli sandığınız Ancak yanlış sabotaj ve yanlış ihbarlar veren klon, kopya paneller, kendileri bizzat güvenliği tehdit eder hale gelmiş bulunmaktadır.

Desi alarm mühendislik konusunda uzman kişiler tarafından elektronik güvenlik sistemlerine yoğunlaşmış durumdadır. satın almış olduğunuz, desi marka ürünler konusunda teknik hizmet talep edebilir. ücretsiz keşif hizmetinden yararlanabilirsiniz. ayrıca sistem proje uzmanlarımızdan her an konusunda doğru bilgi alabilir. güvenle teknoloji ve hırsız alarm sistemleri hakkında profesyonel, sağlıklı bilgiler temin edebilirsiniz.

Ankara Alarm Kamera Desi

lakin yanlış tercih edilen hırsız alarm sistemlerinin teknik zayıflığını,kötü niyetli kişiler bilmekte ve kendi çıkarları doğrultusunda kullanmaktadırlar.Desi alarm mühendislik,sizler için kullandığı ürünlerde belirli faktörler arayıp,ar-ge departmanında defalarca test edip uzun bir zaman süreci izleyip, konusunda uzman kişiler tarafından hassasiyetle takip,kalite kontrol edildikten sonra siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunar tüm ürünlerini . Hırsız alarm sisteminde özellikle ürünün türk menşei  sorgulamanız gerekmektedir.

yani kısaca ürün nerden ithal ediliyor nerde üretiliyor bunlar ilk sorgulanacak konular olmalıdır.hırsız alarm sistemlerinde panel ve panelin içinde yer alan elektronik işlemci devre klon kopya olmadığına özen göstermek güvenliğiniz için oldukça önemli: nihayetinde ticari amaçlı yetkisiz kişiler uzak doğuda bu elektronik işlemci devreleri kopyalattırarak piyasada aldatıcı bir durum maalesef sergilemektedirler DESİ ALARM Mühendislik kullandığı ürünlerin menşei TÜRK, ve Türkiye’de üretilen onlarca ülkeye ihraç edilen bankalar,müzeler,devlet kurumları gibi kurumların tercih edip kullandığı sistemleri tercih etmektedir.

Hırsız alarm sistem devre elemanları Panel,panel içi işlemci devre,keypad, akü,trafo,manyetik kontak,siren,ve önemli bir devre elemanı Pır dedektör’lerden oluşur, Proje kapsamında hırsız alarm sisteminde uyumlu çalışacak,optik duman dedektör co2 gaz algılama dedektör,yangın algılama sistemleri adapte edilerek kullanılabilmektedir. beam infrared ışın bariyer sistemleri ayrıca istek ve gereklilik doğrultusunda kullanılabilmektedir. DESİ alarm mühendislik, elektronik güvenlik sistemleri sizlerin huzuru,ve güvenliği çalışmaktadır konu elektronik güvenlik ve teknoloji ise Sizlere uygun hırsız alarm sistemleri konusunda danışmanlık alabilir, ücretsiz keşif yaptırabilirsiniz.

KENDİ ALARMINIZI, KENDİNİZ TASARLAYIN.

Alarm sistemini kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir ve anında ortalama bir maliyet hesabı yapabilen bir form doldurmaktasınız. Formda gördüğünüz fiyat ortalama bir fiyattır siz yine bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlayalım

0$

Teşekkürler, yakında sizinle iletişim kuracağız

Alarm Sistemi

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Kurulum İstiyor Musunuz?
Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Sistem Tercihiniz

Tercihinize göre Kablolu veya Kablolsuz dedektör seçimi yapabilirsiniz.

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar Kablosuz

Kablosuz Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar Kablolu

Kablolu Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Ekstra Kumanda İster Misiniz?Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Nihai maliyet

Nihai tahmini fiyat:


Teklif Listesi

AçıklamaBilgiMiktarFiyat
İndirim :
Toplam :

Sipariş Ver