Desi Alarm Aksaray

Mekan içerisinde yaşam devam ettiğinden hareket dedektörleri pasif, manyetik kontaklar aktiftir.Devreye alınan alarm sisteminde, dış kapıda ya da pencerelerde bulunan manyetik kontak bileşenlerinin birbirinden ayrılması ile alarm paneline sinyal gider. Harici siren ve dahili siren yüksek ses gücüyle çalmaya başlayarak ortamdakileri uyarır.alarm takip hizmetinden faydalanıyorsanız, devreye giren alarm, Alarm İzleme Merkezi temsilcisinin ekranında belirir. Temsilci vakit kaybetmeden müşteri ile iletişime geçer. Ayrıca alarmın çeşidine göre de polis, itfaiye, ambulans gibi ilgili birimin yönlendirilmesi sağlanır.Alarm takip hizmetinden faydalanmıyorsanız alarm devreye girdiğinde otomatik santral tarafından aranır ve alarm durumundan haberdar edilirsiniz.
 • Yangın alarm Sistemleri
 • Hırsız alarm sistemleri
 • Gaz alarm sistemleri
 • Soygun alarm sistemleri
 • Su basma önlem sistemleri
 • Kapı alarm sistemleri
 • Alarm Ekipmanları
 • Kamera Sistemleri
 • İp Kamera Sistemleri
 • Villa Alarm Kamera sistemleri

 

Ev içi kurulum, genel olarak evde akşam uyku haline geçmeden önce tercih edilen kurulum şeklidir

Mekan içerisinde yaşam olmadığından hem hareket dedektörleri hem manyetik kontaklar aktiftir.

Devreye alınan alarm sisteminde, dış kapıda ya da pencerelerde bulunan manyetik kontak bileşenlerinin birbirinden ayrılması ya da hareket dedektörlerinde hareket algılanması ile alarm paneline sinyal gider.

Uyarı sinyalinin durdurmak için 15 saniye içerisinde (isteğe göre bu süre azaltılıp arttırılabilir) müşterinin kendi belirlemiş olduğu şifreyi girmesi gerekmektedir. Şifre girildikten sonra alarm sistemi devre dışı bırakılır. (15 saniyelik uyarı sinyali boyunca sirenler devreye girmemektedir.)Şifre girilmez ise harici siren ve dahili siren yüksek ses gücüyle çalmaya başlar.Alarm takip hizmetinden faydalanıyorsanız, devreye giren alarm, Alarm İzleme Merkezi temsilcisinin ekranında belirir. Temsilci vakit kaybetmeden müşteri ile iletişime geçer. Ayrıca alarmın çeşidine göre de polis, itfaiye, ambulans gibi ilgili birimin yönlendirilmesi sağlanır.

Alarm takip hizmetinden faydalanmıyorsanız alarm devreye girdiğinde otomatik santral tarafından aranır ve alarm durumundan haberdar edilirsiniz.Ev dışı kurulum genel olarak işyerlerinde mesai bitiminde, ya da evde kimse olmadığında tercih edilen kurulum şeklidir.

Ev İş Yeri Alarm Sistemleri kablolu ve kablosuz alarm sistemleri  güvenlik çözümleri konusunda hizmeti veren firmamız , sizin için en uygun alarm sistemini deneyimli elemanları tarafından kurulum yapılır.alarm sistemi profesyonel alarm sistemi hibrit yapısı sayesinde alarm sistemi olarak kullanılması dışında ev otomasyonu ve acces kontrol sistemi olarak ta kullanılabilir. kurulumcuya ve son kullanıcıya geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. gerek fiyat konusunda  gereksede teknoloji açısından her türlü  güvenlik sistemine sahiptir.

Özet
Makale adı
Desi Alarm Aksaray
Önceki yazı
Desi Alarm Çankırı
Sonraki yazı
Desi Alarm Çorum

1 Yorum. Yeni Yorum

 • Alarm sistemi herkse her yerde gerekli bence. Cok caydirici. Guvemlik kameralarina takilan goruntulere bakin hirsizlar alarm olup olmadigina kadar inceliyor

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü