Cenova İp Kamera

İP kameralar teknolojinin tüm imkânlarını kullanırlar. Ayrıca IP kameraları kullanan sistemlerin sadece kamera ve kayıt cihazı gibi sistem parçaları farklıdır. Diğer sistem parçaları ise oldukça uygun ve kullanışlıdır. Bu sayede IP Kamera Fiyatları düşündüğünüzden az bir miktar olabilir.

IP Kamera Sistemlerinin Özellikleri Nelerdir?

IP kamera sistemlerinin belki de en büyük kolaylığı içerik taraması yapabiliyor olmalarıdır. Yani kameranın gördüğü bir alandaki insan sayısını sizin için sayabilir. Ya da birisinin bırakıp gitti bir çantayı sizin yerinize görebilir. Sadece bu özellik bile verdiğiniz paraya değecektir. Ayrıca sistem tek bir kablo üzerinden hem kameralara elektrik gönderip hem de kameralardan gelen dijital görüntüleri taşıyabiliyor. IP kameralar daha net bir görüntü sağlarken dilediğiniz zaman bu görüntüleri izleyebiliyor ya da bir başka yetkiliye gönderebiliyorsunuz.

IP Kamera Sistemi Nasıl Kurulur?

IP kamera sistemi sadece Ethernet kablosu ile sisteme bağlanabiliyor. Bu sayede istediğiniz zaman kamera ağınızı genişletebilir ya da istediğiniz kameraları sistemden çıkarabilirsiniz. Bunun size bir maliyeti olmayacaktır. İsterseniz IP kamera sistemine diğer sistemleri ( sesli anons gibi) ekleyebilirsiniz ve hepsini tek bir ara yüzden kontrol edebilirsiniz. Ya da dilerseniz kapalı devre sisteminizi (CCTV) IP kamera sistemi ile entegre edebilir ve tüm güvenlik sisteminin kontrolünü tek bir noktada toplayabilirsiniz. Bu sayede daha verimli ve hızlı bir kontrol sağlarsınız.

IP Kamera Sisteminin Fiyatları

Bütün bu sistemler çok kullanışlı ve çok kalitelidir. Üstelik istediğiniz bütçeye uyarlanabilen ekipmanlar ile aynı kalitede bir kamera sistemini istediğiniz fiyata elde edebilirsiniz.

IP Kameraların Özellikleri Nelerdir?

  1. Çalışabilmek için herhangi bir kayıt cihazı, ekran kartı ya da benzer aparatların olmasına ihtiyaç duymazlar.
  2. Görüntünün iletimi yalnızca internet bağlantısı olan bir network üzerinden yapılır,
  3. IP kameranın çeşidini belirleyen kullanım alanıdır. İster kablolu ister kablosuz tercih edilebilen modelleri mevcuttur,
  4. IP kameraların gider görüntüleme sistemlerinden hiçbir farkı yoktur. Elde edilen görüntüyü anlık olarak sesli bir şekilde masaüstü, dizüstü, tablet, cep telefonu gibi cihazlara iletebilir,
  5. Görüntüyü depolayabilme özelliğine sahiptir. Hareketi algılayabilir, alarm yönetimi yapabilir ve programlanabilir,

 

 

Özet
Makale adı
Cenova İp kamera
Açıklama
Cenova İp Kameralar, Cenova NVR Kayıt Cihazları, Cenova İp Kamera Set.1/2.9\" 2M SONY Exmor CMOS Sensor, 2MP bullet kame...Devamını Oku. Cenova + Network IP Kameralar + TC-NC9101S3E-2MP · TC-NC9101S3E-2MP ».
Yazar
Yayıncı Adı
Desi Alarm Ve Güvenlik
Yayıncı Logosu
Menü