Beylikdüzü ev ve işyeri alarm çözümleri sunarak, birçok meskenin korunmasında aracılık ediyor. Gelişmiş güvenlik sistemleri tasarlayarak, değişen ihtiyaçlara uygun ürünleri müşterilerine sunmaya devam ediyor. Yüzde yüz yerli mühendislik olarak imal edilen Desi alarm sistemleri, hırsızlar için caydırıcı özellikleri sayesinde meskenlerde tam güvenlik sağlıyor.

Alarm sistemine ihtiyacınız var mı?

Başa gelmeden bilinmez, eğer meskenlerinize hırsız girdiyse ertesi gün bir daha böyle bir şeyle karşılaşmamak adına hemen kamera sistemi taktırmayı düşünebilirsiniz. Ancak şunu da ifade edelim. Kamera sistemi de hırsızları meskenlerinizden uzak tutmak için yeterli olmayabilir. Eğer değerli malınız varsa, eviniz veya dükkanınız kimsenin görmediği alanlardaysa hırsızların hedefe olmanız an meselesidir. Gerçi hırsızlar için artık meskenin nerede olduğunun da bir önemi kalmadı. İcabında öğlen gibi vakitler içerisinde bile hırsızlık olayları gerçekleşebiliyor.

Gelelim kamera sistemi olayına. Hırsızlar için caydırıcı bir nitelik olmaktan çıksa da, yine de olmasında fayda var. Hırsızlar yüzlerini gizleyerek, kamera sistemine aldırmadan hedeflerine ulaşmaya çalışırlar. Bundan dolayı yüzde yüz caydırıcılık sistemi için alarm sistemi gerekiyor. Alarm sisteminin sağladığı şey, yüksek ses ve haberleşme sistemi. Hırsızlar yüksek alarm sesinin kendileri için tehdit olduğunu anlarlar ve panik içerisinde bulundukları yeri terk ederler. Alarm sistemlerinin bu önleyici özelliği sebebiyle, meskenlerinizi korumak için alacağınız tedbirler içerisinde mutlaka liste başı olması gerekir.

Peki ama hangi alarm sistemi?

Bu konuda Desi alarm firması Beylikdüzü yardımcı olacak. Birbirinden farklı ürünlerle herkes için uygun çözüm sunabiliyor. Kablolu veya kablosuz sistemler sayesinde güvenliği hat safhaya çıkarabiliyor. Desi alarm sistemlerinin hepsi, Türk mühendisler tarafından imal edilmiştir. Dolayısıyla Beylikdüzü’nde yer alan meskenleriniz için Desi alarm sistemini güvenerek kullanabilirsiniz.

Desi alarm sistemleri ithal edilen ürünlere göre çok daha uygun fiyatlı olmakla beraber, kalite açısından da onlardan kat ve kat ileri seviyededir. Üstelik ithal ürünlerin servisle ilgili birçok sorunu vardır. Desi alarm firması ise servisle ilgili kaliteli bir hizmet sağlıyor. Kendi bünyesindeki servis noktaları sayesinde, hızlı ve sorunsuz bir hizmet sunarak, müşteri memnuniyetine odaklanıyor.

Şimdi hem kaliteli hem de yerli üretim olduğu için caydırıcılık açısından önemli bir noktada bulunan alarm sistemlerini Desi’den tedarik edebilirsiniz. Uygun fiyat ve ödeme avantajlarından faydalanarak, bütçenize uygun alarm sistemleriyle tüm meskenlerinizi koruyabilirsiniz.

Kendi Alarmınızı, Kendiniz Tasarlayın.

Formu doldurarak fiyat öğrenebilirsiniz. Alarm sistemini kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir ve anında ortalama bir maliyet hesabı yapabilen bir form doldurmaktasınız. Formda gördüğünüz fiyat ortalama bir fiyattır tekrar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlayalım

0$

Teşekkürler, yakında sizinle iletişim kuracağız

Panel Tipini Seçiniz

Aramasız Ekonomik

Aramasız Profesyonel

Sabit Hattan Aramalı

Gsm Hattından Aramalı

Akıllı Alarm Sistemi

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Kurulum İstiyor Musunuz?
Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Alarm Sistemi

Evime Alarm istiyorum

İşyerimize alarm istiyorum

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Sistem Tercihiniz

Tercihinize göre Kablolu veya Kablolsuz dedektör seçimi yapabilirsiniz.

Kablolu Sistem

Kablosuz Sistem

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablosuz Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablolu Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Ekstra Kumanda İster Misiniz?Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Nihai maliyet

Nihai tahmini fiyat:


Teklif Listesi

Açıklama Bilgi Miktar Fiyat
İndirim :
Toplam :

Sipariş Ver

Menü