Büyük bir şehirde yaşamak zor. Yalnızken bile güvende olmayabilirsiniz. Uyurken ki durumu siz bir düşünün. Hele ki bir işyeriniz varsa ve içerisinde değerli malzemeler bulunduruyorsanız, bir güvenlik çözümüne ihtiyacınız var demektir. İstanbul en nezih yerlerinden biri olsa da, Bayrampaşa’da da hırsızlık olaylarının olmadığını ifade etmek, kendimizi kandırmak olur. Dolayısıyla Desi alarm firması olarak İstanbul’un her yerinde ve her noktasında hizmet vermeye devam ediyoruz. Ta ki güvenlik tedbirlerine ihtiyacı olan her dükkan ve her ev Desi alarm ile tanışana kadar.

Neden bir Desi alarmınızın olması gerekir?

Hayat, anne karnındaki kadar güvenli değil. Bu nedenle işyerleriniz ve evleriniz için güvenlik çözümlerini araştırmaya ihtiyacınız var. Emniyet amirliği tarafından yayınlanan güvenlik tedbirleri adlı bildirgede de vatandaşların kendi güvenliklerini sağlamak ve emniyete yardımcı olmak gayesiyle yapacakları şeyler, madde madde anlatılır. Bu maddeler içerisinde hırsızlardan korunma yolları arasında yer alan kısımda, daha çok kapı ve camlarla ilgili sistemlerden bahsedilir. Onlardan birisi kilit, diğeri de alarm sistemidir.

Emniyet tarafından bile alarm sistemlerinin önemi her geçen gün daha da vurgulanıyor. Hırsızı korkutma ve ev veya dükkan sahibine haber verme özelliği sayesinde olası bir hırsızlık olayından zarar görmeden kurtulmak mümkündür. Desi alarm da bu hedefe hizmet ederek, yüzde yüz yerli alarm sistemlerini geliştiren ve bunlarından satışından, montaj ve servis işlemlerine kadar çözüm sunan değerli bir firmadır.

Desi alarm kaliteli çözümler sunar

Ev ve işyeri alarm sistemi için Desi tarafından geliştirilen ürünleri kullanabilirsiniz. Güçlü tasarımları sayesinde hırsızlara karşı caydırıcı bir nitelik taşıyan Desi alarmlar birinci sınıf işçilik ürünüdür. Avrupa standartlarında geliştirilen alarmlar ev ve işyerinizi korumak için ideal bir performans sağlar. Uygun fiyatları ve kolay ödeme yöntemleriyle evleriniz, ofisleriniz ve dükkanlarınız için gelişmiş özelliklere sahip Desi alarm sistemine sahip olabilirsiniz.

İthal ürün olmayıp, tamamen yerli imkanlarla üretilmiş olması Desi alarm sistemlerinin önemli bir avantajıdır. Ülkemizin şartlarına uygun tasarlanan ve geliştirilen alarmlar sayesinde hırsızları dükkan ve evinizden uzak tutmak mümkün olacak. Birbirinden farklı özelliklere sahip Desi alarmlardan hangisinin sizin için doğru sistem olduğunu merak edebilirsiniz. Bunun için uzman ekibimizden yardım alabilir, en uygun çözümün montaj işlemlerinin yapılması adına işlem başlatabilirsiniz.

Kendi Alarmınızı, Kendiniz Tasarlayın.

Formu doldurarak fiyat öğrenebilirsiniz. Alarm sistemini kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir ve anında ortalama bir maliyet hesabı yapabilen bir form doldurmaktasınız. Formda gördüğünüz fiyat ortalama bir fiyattır tekrar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlayalım

0$

Teşekkürler, yakında sizinle iletişim kuracağız

Panel Tipini Seçiniz

Aramasız Ekonomik

Aramasız Profesyonel

Sabit Hattan Aramalı

Gsm Hattından Aramalı

Akıllı Alarm Sistemi

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Kurulum İstiyor Musunuz?
Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Alarm Sistemi

Evime Alarm istiyorum

İşyerimize alarm istiyorum

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Sistem Tercihiniz

Tercihinize göre Kablolu veya Kablolsuz dedektör seçimi yapabilirsiniz.

Kablolu Sistem

Kablosuz Sistem

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablosuz Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablolu Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Ekstra Kumanda İster Misiniz?Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Nihai maliyet

Nihai tahmini fiyat:


Teklif Listesi

Açıklama Bilgi Miktar Fiyat
İndirim :
Toplam :

Sipariş Ver

Menü