Desi Alarm, İstanbul’un her ilçesine özel kampanya koşullarıyla müşteri memnuniyetini sağlayacak yeniliklere imza atıyor. Başakşehir için Desi alarm sistem tasarımları uygun fiyat ve kolay ödeme koşulları sunuyor. Hırsızları caydırıcı, mal ve mülkünüzü koruyucu alarm sistemleri sayesinde rahatça uyuyabilirsiniz.

Neden Desi alarm sistemleri?

Desi Alarm, yüzde yüz yerli imkanları kullanarak alarm çözümleri sunuyor. Ar-Ge çalışmaları sayesinde sürekli olarak gelişimine devam ettiği alarm sistemleri Türkiye ihtiyaçlarına uygunluğuyla ön plana çıkıyor. Avrupa standartlarına uyumlu Desi alarm sistemleri için Başakşehir Desi alarm ofislerini ziyaret etmeniz veya Desi alarm müşteri hattını aramanız yeterlidir.

Desi alarmla ilgili diğer ayrıcalıklar ise şu şekilde:

  1. Başakşehir desi ev alarm sistemleri hırsızlık olaylarından korunmak için ideal bir uygulamadır. Sadece evler için değil, ofis ve dükkan gibi yerlerde güvenlik önlemi olarak da kullanılabilecek standartlara sahiptir. Desi alarm, kablosuz özelliği sayesinde rakiplerinden öndedir.
  2. İthal edilen ürünlere göre çok daha uygun fiyatlıdır. Bununla beraber ithal ürünlerde yaşanılabilecek servis ve garanti gibi problemler Desi alarm sistemlerinde yaşanmaz.
  3. Desi alarm satış, montaj ve servis gibi hizmetlerini kendi yapmaktadır. Bunun için mevcut altyapısını sürekli geliştirerek, müşterilere daha iyi hizmet ulaştırmaktadır.

Başakşehir ‘de alarm sistemleri gerek yok mu?

“Neye ihtiyacımız var, neye yok?” bununla ilgili kararları doğru bir şekilde verebilmek için gazeteleri okumak ve televizyondan haberleri izlemek yeterli olacak. Hırsızlıkla ilgili gelişmelerin yaşanmadığı bir gün olmuyor desek yeridir. Özellikle İstanbul gibi metropoller de hırsızlıkla ilgili olaylar daha çok yaşanabiliyor. Dolayısıyla Başakşehir’de dükkan ve ofisi bulunan herkes için alarm sistemi şarttır diyebiliriz. Özellikle bununla ilgili mevzuatlar da alarm ve kamera sistemlerini kullanmayı zorunlu kılıyor.

Başakşehir Desi ev alarm sistemleri veya dükkanlar için geliştirilen alarmlarla güvenlik adına ilk ve büyük bir tedbiri almış olacaksınız. Desi alarm tarafından sunulan uygun fiyat ve kolay ödeme yöntemleriyle ev, işyeri veya ofisiniz için güvenlik tedbirini alabilirsiniz.

Desi alarm fiyat avantajları

Desi Alarm, ithal ürün olmadığı için daha uygun fiyattan alarm sistemleri elde edebileceğiniz markadır. Yerli imkanlarla geliştirilmesi ve yeni nesil teknolojinin kullanılması tercih edilebilirliğini arttırıyor. Çin’den veya yurtdışının herhangi bir noktasından getirilen alarm sistemleri, performans açısından Desi ile aynı performansı sunmaz. Bu nedenle Desi al, güvende kal diyoruz.

Kendi Alarmınızı, Kendiniz Tasarlayın.

Formu doldurarak fiyat öğrenebilirsiniz. Alarm sistemini kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir ve anında ortalama bir maliyet hesabı yapabilen bir form doldurmaktasınız. Formda gördüğünüz fiyat ortalama bir fiyattır tekrar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlayalım

0$

Teşekkürler, yakında sizinle iletişim kuracağız

Panel Tipini Seçiniz

Aramasız Ekonomik

Aramasız Profesyonel

Sabit Hattan Aramalı

Gsm Hattından Aramalı

Akıllı Alarm Sistemi

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Kurulum İstiyor Musunuz?
Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Alarm Sistemi

Evime Alarm istiyorum

İşyerimize alarm istiyorum

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Sistem Tercihiniz

Tercihinize göre Kablolu veya Kablolsuz dedektör seçimi yapabilirsiniz.

Kablolu Sistem

Kablosuz Sistem

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablosuz Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablolu Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Ekstra Kumanda İster Misiniz?Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Nihai maliyet

Nihai tahmini fiyat:


Teklif Listesi

Açıklama Bilgi Miktar Fiyat
İndirim :
Toplam :

Sipariş Ver

Menü