Desi alarm İstanbul’un her ilçesinde verdiği başarılı hizmetiyle büyümeye devam ediyor. Bahçelievler Desi alarm imkanlarından yararlanarak, bu ilçedeki tüm dükkan ve evler için caydırıcı özelliği bakımından yüksek performans sağlayan alarm sistemlerine sahip olabilirsiniz. Ev ve işyerleri için güvenlik tedbirleri açısından önemli bir aşamayı ifade eden alarmlar, Desi tarafından Avrupa standartlarında geliştirilerek piyasaya sürülmüştür.

Neden bir alarm sistemine ihtiyacınız var?

Alarm sistemleri hırsızlardan korunmak için kamera sistemlerinden çok daha elverişlidir. Bahçelievler’de bulunan dükkan ve eviniz için güvenlik tedbiri almak istiyorsanız, kamera sisteminden önce alarm sistemlerini kullanmanızı tavsiye ederiz. Artık hırsızlar kamera sistemlerinden de kurtulmanın yolunu bulmuştur. Yüzlerine geçirdikleri kar maskesi sayesinde kameralar tarafından tanınmadan emellerini gerçekleştirebiliyorlar.

Alarm sistemleri için ise böyle bir durum söz konusu değildir. Hırsızlık girişimin ilk aşaması olan kapı zorlama anında çıkacak yüksek desibel sesle beraber şok ve paniğe giren hırsızlar olay yerinden hemen uzaklaşırlar. Bu sebeple hırsızlıktan korunma tedbirleri olarak emniyet tarafından yapılan açıklamalarda alarm sistemlerinin bu etkinse vurgu yapılır. Desi alarm firması, yüzde yüz yerli üretim ürünü olan ev ve işyeri alarm sistemlerini uygun fiyata sunarak, yüksek caydırıcılık imkanından faydalanmanızı sağlamaktadır.

En uygun fiyata Desi alarm sistemlerine

Desi alarm sistemleri yerli ürünlerdir. Dolayısıyla ithal edilen ürünler gibi pahalı değildir. Kalite açısından da ithal ürünlerden çok daha iyidir. Servis gibi imkanların da Desi alarm tarafından kurulan servis ağı tarafından sağlandığını ifade edebiliriz. Satıştan, montaj ve servisine kadar Desi alarm firması tarafından izlenen süreçler, kusursuz olarak gerçekleşiyor. Bu da, Desi alarm ürünlerini çok daha avantajlı kılıyor.

Desi alarm firması tarafından sağlanılan avantajlar da var. Kampanya, indirim ve diğer fırsatlarla bütçenize uygun bir alarm sistemini alarak, ev veya işyerinizi hırsızlardan korumanız mümkün hale gelecektir. Desi alarm tarafından yerli imkanlarla geliştirilen ürünlerin CE kalite belgesine de sahip olduğunu ifade edelim. İthal ürünlerden çok daha kaliteli olan ve servis imkanları bakımından hızlı çözümler sağlayan Desi alarmlarla işyerlerinizi ve evlerinizi korumak çok daha ucuz olacak.

İndirimli fiyatlardan yararlanmak ve doğru alarm sistemine sahip olabilmek için Desi alarm firmasıyla irtibata geçebilirsiniz.

KENDİ ALARMINIZI, KENDİNİZ TASARLAYIN.

Alarm sistemini kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir ve anında ortalama bir maliyet hesabı yapabilen bir form doldurmaktasınız. Formda gördüğünüz fiyat ortalama bir fiyattır siz yine bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlayalım

0$

Teşekkürler, yakında sizinle iletişim kuracağız

Alarm Sistemi

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Kurulum İstiyor Musunuz?
Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Sistem Tercihiniz

Tercihinize göre Kablolu veya Kablolsuz dedektör seçimi yapabilirsiniz.

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar Kablosuz

Kablosuz Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar Kablolu

Kablolu Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Ekstra Kumanda İster Misiniz?Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Nihai maliyet

Nihai tahmini fiyat:


Teklif Listesi

AçıklamaBilgiMiktarFiyat
İndirim :
Toplam :

Sipariş Ver