Alarm şirketleri arasında istanbul da en iyi tercihi olup, mülkünüzün korunması için tasarlanmış endüstri lideri teknoloji kullanılarak oluşturulmuş ev güvenlik sistemlerine sahiptir . Evler kırıldığında, sevdiklerinin refahı tehlikede ailenize gece gündüz birinci sınıf ev güvenlik sistemleri sağlamayı taahhüt eder. Ev güvenlik sistemimizin ve güvenlik kameralarımızın bir kombinasyonunun kurulması, koruyucu önlemlerin bulunmadığı durumlara kıyasla kırılmanın kurbanı olma riskini 40 katına kadar düşürür. Alarm ev güvenlik sistemleri, yangın, taşkın, karbon monoksit zehirlenmesi ve tıbbi aciller tehlikelerine karşı da özelleştirilebilir.

Maliyet açısından etkili, ev güvenlik sistemlerimizson derece uygun ve değerlidir. Kesinleşen Kablosuz ve Kablolu ev güvenlik sistemleri, alarm kurulum maliyetlerini önemli ölçüde düşürür ve elektrik kesintileri sırasında bile çalışır. Birçok ev sigorta sağlayıcıları, korunan evler için% 20 gibi yüksek bir politika indirimi sunar. Alarm sistemleri ayrıca evlere finansal değer katar, genellikle gayrimenkul işlemleri için bir satış noktası olarak kullanılır. ev izleme çözümleri, müşterilerimize her gece rahatça uyku rahatlığı sunmak için 24 saat güvenlik sağlar.

Avcılar için Desi Alarm Sistemleri!

İstanbul Avcılar için ev ve işyerleri alarm sistemi çözümleri üreten Desi alarm firması, birbirinden farklı ürün yelpazesiyle hizmet veriyor. Birinci sınıf ürünlere sahip Desi alarm, Avcılar’daki ev ve işyerlerinize uygun çözümler sunuyor. Hırsızlar için caydırıcılığı yüksek alarm sistemlerini kullanarak, hırsızlık girişiminin ilk saniyelerinde devreye girecek ses sistemiyle hırsızları meskeninizden uzak tutmayı başarabilirsiniz.

Desi Alarm hakkında bilgi!

Desi alarm, diğer firmalardan çok daha farklı çözümler sunuyor. Öncelikle bu farkın sebebinin hizmet kalitesinde ve firmanın ürünlerini kendi tarafından üretiyor olmasından kaynaklandığını ifade edelim. Yüzde yüz yerli alarm sistemleri imal ederek, Türkiye’nin ihtiyaçlarına en iyi çözümleri Desi markası sunuyor. İthal ürünlerden çok daha kaliteli alarm sistemlerin Türkiye’ye kazandıran Desi, sunduğu birçok avantajla da rakiplerinden ayrılıyor.

Avcılar ev ve işyeri alarm sistemlerinde Desi markasını tercih ederek, birçok yönden fayda sağlayabilirler. Bütçenize çok uygun fiyata sahip olacağınız Desi alarm sistemlerini, kablosuz olarak da tercih edebilirsiniz. Caydırıcılığı yüksek sistemlerdeki haberleşme tasarımı sayesinde meskenlerinize gerçekleşecek hırsızlık girişiminden de haberdar olabileceksiniz.

Alarm sistemlerinin de kamera sistemlerinden çok daha caydırıcı olduğunu not edelim. Özellikle son zamanlarda gerçekleşen hırsızlık girişimlerinde kamera sistemlerinin de caydırıcı olmadığı görülüyor. Kar maskesi kullanarak kamera sistemlerini aşan hırsızlar için alarm sistemlerinin gerekliliği bir kez daha anlaşılıyor. Yüksek ses sistemi sayesinde hırsızlık girişimde aktif olarak, hırsızları panikleten ve korkutarak olay yerinden ayrılmalarına neden olan alarm sistemlerine Desi ile sahip olun!

avcilar desi alarm sistemleri - Avcılar için Desi Alarm Sistemleri!

İthal edilen ürünler

Ülkemize yurtdışından getirilen ürünler daha pahalıya satılarak, bütçenizi zorlar. Bu ürünlerle ilgili servis ağları da sorunlu olacağı için herhangi bir sorun karşısında sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Desi alarm sistemleri içinse böyle bir durum söz konusu değildir. Kendi servis ağıyla hizmet veren Desi alarm firması, sorunsuz şekilde teknik destek sağlayabileceğiniz bir firmadır.

Desi alarm fiyat avantajlarından faydalanın

İthal ürünlerin bir dezavantajı da, fiyatlarının yüksek olmasıdır. Bunun sebebi doların pahalılığıdır. Yerli üretim ise dışarıdan getirilen ürünlere karşı çok daha iyi bir alternatiftir. Kalitesi ve uygun fiyatları sebebiyle, yerli üretim Desi alarm sistemlerini tercih edebilirsiniz. Montaj ve teknik servis gibi destekler sunan Desi alarm, ödeme hususunda da kolaylıklar sağlıyor.

Şimdi kolay ödeme yöntemlerinden yararlanarak Avcılar da bulunan dükkan ofis isyeri  veya ev gibi meskenlerinizi hırsızlık gibi girişimlerden korumaya başlayın.

KENDİ ALARMINIZI, KENDİNİZ TASARLAYIN.

Formu doldurarak fiyat öğrenebilirsiniz. Alarm sistemini kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir ve anında ortalama bir maliyet hesabı yapabilen bir form doldurmaktasınız. Formda gördüğünüz fiyat ortalama bir fiyattır tekrar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlayalım

0$

Teşekkürler, yakında sizinle iletişim kuracağız

Panel Tipini Seçiniz

aramasiz - Avcılar için Desi Alarm Sistemleri!

Aramasız Ekonomik

aramasiz - Avcılar için Desi Alarm Sistemleri!

Aramasız Profesyonel

aramali - Avcılar için Desi Alarm Sistemleri!

Sabit Hattan Aramalı

gsm aramali - Avcılar için Desi Alarm Sistemleri!

Gsm Hattından Aramalı

akilli alarm - Avcılar için Desi Alarm Sistemleri!

Akıllı Alarm Sistemi

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Kurulum İstiyor Musunuz?
Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Alarm Sistemi

ev alarm sistemi - Avcılar için Desi Alarm Sistemleri!

Evime Alarm istiyorum

isyeri alarm sistemi - Avcılar için Desi Alarm Sistemleri!

İşyerimize alarm istiyorum

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Sistem Tercihiniz

Tercihinize göre Kablolu veya Kablolsuz dedektör seçimi yapabilirsiniz.

kablolu sistem - Avcılar için Desi Alarm Sistemleri!

Kablolu Sistem

kablosuz sistem - Avcılar için Desi Alarm Sistemleri!

Kablosuz Sistem

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablosuz Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablolu Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Ekstra Kumanda İster Misiniz?Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Nihai maliyet

Nihai tahmini fiyat:


Teklif Listesi

Açıklama Bilgi Miktar Fiyat
İndirim :
Toplam :

Sipariş Ver

Menü