Araba Alarmları

Araba Alarmları

Desi Alarm

Araba Alarmları nedir

Arabanızı ve içeride mülkünüzü korumak için, böyle bir araba alarmı gibi güvenilir bir koruma sistemi için tercih edilmelidir. Bir araba alarmı satın almadan önce, birçok modelleri farklıdır ve aynı korumaları sunmuyoruz olarak sunduğu korumayı bilmelidir. En iyi korumaya sahip emin olmak için, çeşitli işlevleri birleştiren bir model seçmek için tavsiye edilir.

çevre koruma

çevre sensörleri aracın tüm açıklıkları izlemek için. Alarm devreye, bunlar bir kapı, kaput veya bagaj açıldığında ise bir uyarı sinyali yayar. Çeşitli sensörler kategori cihaz koruması ayrılır:

dedektör anti ayaklanması: o hırsızlık ve araba çekme karşı tekerlekleri korunmasına yardımcı olur. Elektronik karşıtı asansör dedektörleri, alarm devreye girdiğinde aracın tam konumunu kaydetmek ve araç pozisyonunu değiştirirse bir uyarı sinyali yayar.

şok sensörü: vücutta ve pencere üzerindeki etkisini tespit ederek darbe ve kırık cam aracın korur.

ön alarm ile şok algılayıcı: Araç, bir küçük şok ve genellikle bir alarm sistemi olduğunu uyarmak için bir bip sesi neden olan bir sinyal önceden bir uyarı alarmı, gönderir. Daha şiddetli bir şok ve alarm hemen sireni tetikler.Cam kırılması dedektörü: modern cam kırılması dedektör ses frekansı ve araba pencere bozuldu oluşturulan basınç algılar.

volumetrik koruma

hacimsel sensörleri aracın içini ve dışını izlemek için. Gerektiğinde çeşitli teknolojiler mevcuttur:

Ultrasonik hareket dedektörü: aracın içine dahil kapalı bir hacim içinde herhangi bir hareket algılar.

hava basıncı ile hareket sensörü: hava basınç farkı ile kapalı bir hacim içinde hareket algılar.

Hareket sensörü mikrodalga: havanın hareketine duyarsız, o da aracın içini ve dışını izleyebilir. Yumuşak üst çekyatlar için idealdir.

Hareket sensörü, mikrodalga iki bölgeleri hava hareketine karşı duyarsız ve iki alanda bir algılama ile donatılmış, sensör araç ve çevresinin iç izleyebilir. Yumuşak üst çekyatlar için idealdir.

Anti araba hırsızlığı koruması

Anti-araba hırsızlığı sistem trafikte hareket hırsızlara karşı korur. Bu hırsızlar tehdit ve aracı çalma gibi özel amaçlarla otomobilin sürücüsünü çıkarmak.

Bir anti araba hırsızlığı cihaz parsatellite kontrol edilir ve çalındığını sonra bile, her yerde araç belirleyebilir. Bu sistemin en büyük avantajı biri uzaktan kumandalı araç hareketsiz hale getirebilir en güçlü sistemleri de aracın hızını kontrol olanağı sağladığını yatar.

Özet
Makale adı
araba alarmları
Açıklama
Araba AlarmlarArabanızı ve içeride mülkünüzü korumak için, böyle bir araba alarmı gibi güvenilir bir koruma sistemi için tercih edilmelidir. Bir araba alarmı satın almadan önce, birçok modelleri farklıdır ve aynı korumaları sunmuyoruz olarak sunduğu korumayı bilmelidir. En iyi korumaya sahip emin olmak için, çeşitli işlevleri birleştiren bir model seçmek için tavsiye edilir.
Yazar
Yayıncı Adı
Desi Alarm Ve Güvenlik
Yayıncı Logosu
Önceki yazı
Desi Uzaktan izleme
Sonraki yazı
Sevdiklerini Korumak İçin Alarm Sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü