Alarm Fiyatları

Güvenlikteki  köklü firma olarak 1991 yıldan 2000’e kadar geriye gittik ve başlangıçta kapı alarm hizmetleri verdik. Bugünkü Fiyat Alarmları, İstanbul da çoğunda güvenlik için önde gelen seçenek ve yeni alanlara, yeni evlere ve iş alanlarına büyümek ve genişletmeye devam etmekteyiz. Fiyat Ailesi, halen kuruluşumuzun liderliğinde bugün dört kuşakta yer almaktadır. Konut veya ticari güvenlik, tıbbi alarm sistemleri, çevre alarmları, yangın ve asansör izleme veya güvenlik sistemleri tasarımı için hırsız alarmlarına ihtiyacınız olduğunda  Desi alarm doğru seçimdir.

İstanbul un çoğuna hizmet veren desi  Alarm, yerel halkın yerel servisi ile kaplamaktadır. Büyük İstanbul bölgesi tarafından da kapsanmaktadır ve büromuz heryere  kadar kapsamaktadır. güvenlik müşterilerini daha iyi desteklemek için data güvenlik adı altında 2011 başında güçleri birleştirdi.  Sınır Güvenliği’ndeki  İstanbul bölgesine hizmet eden en büyük ve en iyi ekiple bizi 39 semte  kadar 2014’da Güvenlik Alarmları  konusunda ilerleme kaydetti  müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için zengin deneyim, 80’den fazla çalışan ve müşteri güvenliği çözümü olan istanbulun  en eski güvenlik şirketidir. Alarm sistemlerinin ötesinde ev ve işyeri  alarmları, en yeni teknoloji erişim denetimi ve HD ve IP CCTV profesyonel güvenlik dereceli kamera çözümleri ve interkom sistemleri konusunda uzmanlaşmış kendi Sistem bölümünü de işletiyor.

Alarm Sistemleri: Günümüzde çok fazla hırsızlık, haneye tecavüz gibi ev saldırıları olmaktadır. Siz gece uyurken ya da evde yokken birileri evinize girebilir, sahip olduğunuz dükkân ya da fabrikanız hırsızların saldırısına uğrayabilir. Deprem olabilir. Ya da gangın çıkabilir, gaz kaçağı olabilir. Peki bu gibi durumlar için önlem almak istemez misiniz? Yapacağınız şey ise gayet basittir. Hemen bizi güvenlik şirketimizi arayarak işyerinize ya da evinize alarm sistemi taktırmak olmalıdır.

Alarm Güvenlik: İnsan her vakit evde oturamaz. Acil bir işi çıkabilir, tatile gitmek isteyebilir, işyerinde olabilir. Aynı şey sahip olduğunuz işyeri için de geçerlidir. Günün 24 saati işyerinizde kalıp işyerinizi koruyamazsınız. Bu yüzden yapacağınız en akıllıca şey alarm taktırmak olacaktır. Alarm güvenlik anlamına gelir. Hem hesaplı hem de güvenilir olan alarm sistemleri kablolu, kablosuz alarmların en büyük özelliklerinden biri de hareket sensörlerine sahip olmalarıdır. Bu sensörler oldukça hassastır ve sadece sizin bileceğiniz şifre ile açılıp kapanabilecektir. İsterseniz şifreye bile gerek kalmadan sadece bir uzaktan kumanda ile bile sensörü açıp katabilme özellikleri de vardır.

Alarm Sistemi: İnsanın uyurken evde yangın çıkma olasılığı ve deprem olma olasılığı vardır. Ayrıca siz işyerinizde yokken yangın çıkıp bunu sabah öğrenmek ve tüm varlığınızın yok olmasını da istemezsiniz kuşkusuz. Duman sensörleri sayesinde hemen yangına müdahale edebilecek ve var olacak insan ve mal kaybını önleyebileceksiniz. Ayrıca deprem sensörleri sayesinde de depremden önceden haberiniz olacak ve buna göre hareket edebileceksiniz. Peki ya evinizde gaz kaçağı varsa o zaman ne olacak. Siz ve ailenizin sağlığı ve hayatı için önemli bir durumdur ve yapmanız gereken geç olmadan önlem alarak bir alarm sistemi takmak olacaktır.

Hırsız Alarm Sistemleri: Şu ana büyük şirketlerin hepsi ya hırsızlık, ya yangın ya da diğer şeyler için takmış durumdalardır. Çünkü alarm sistemi sayesinde hem işyeriniz hem de eviniz daha güvende olacaktır. Bunlar özel ve devlet bankaları, küçük ya da büyük şirketler, villalar, apartman daireleri, müstakil evler ve benzeri yerlerdir. Bu gibi yerler alarm sistemleri sayesinde daha güvenilir bir yer olmayı başarmışlardır.

Güvenlik Alarmı: yararları o kadar çoktur ki siz, aileniz ve mallarınızı korumayı hedef alan alarm sistemleri sayesinde ev ve işyerinize hırsız girse bile hiçbir şey çalmadan hemen oradan uzaklaşacaktır. Çünkü yüksek ses veren alarm sistemi hırsız için bir uyarıcıdır ve hırsız bir yüzden hemen oradan uzaklaşmak isteyecektir. Alarmı alan polis ise çok yakında olay yerine gelerek olaya müdahale edeceğinden bu hırsız için tek fırsattır ve bu yüzden kaçarak hemen oradan uzaklaşacaktır.

Alarm Güvenlik Sistemleri: İster hırsızlar içi ister gaz kaçağı, deprem, yangın için olsun alarm sitemleri günümüzde güvenlik için olmazsa olmazlar arasındadır. Uzaktan kumanda sistemi ile de kontrol edebileceğiniz bu sistemler hem size kolaylık sağlayacak hem de daha güvenli olmanıza yardımcı olacaktır. Eğer sizde işyerinizi, evinizi ve ailenizi korumak istiyorsanız hemen bir alarm sistemi kurmanız gerekmektedir.

 

Önceki yazı
Bakıcı Kamera İzleme Sistemleri
Sonraki yazı
Desi Alarm Kumanda Çeşitleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü