Akıllı Alarm Sistemleri

Mobil uygulama ve Telefonların gelişmeye başlamasıyla beraber Akıllı Teknolojilere olan ilgi de arttı. Alarm ve Güvenlik sistemleri de bunlardan nasibini aldı diyebiliriz. Modern sistemler olarak piyasaya dağıtılan akıllı alarm ürünlerinin kurulumu ve yönetimi çok kolay ve basit bir hale geliyor. Ayrıca daha işlevsel bir şekle bürünüyor. Sadece mobil tablet veya akıllı telefon üzerinden alarmı yönetmek mümkün oluyor.

Akıllı alarm sistemleriyle beraber her nerede olursanız olun alarmı devre dışı bırakabilir veya devreye alabilirsiniz. İşletmeden çıktıktan sonra alarm sistemini devreye alıp almadığınız konusundaki kuşkularınızı gidermek için mobil uygulamanıza bakmanız yeterli olacak. Eğer almadıysanız, tek bir hareketle alarmın devreye alınmasını sağlayabileceksiniz. Akıllı sistemin sağladığı daha farklı özellikler de var. Alarm ürünlerine ek olarak verilen modüllerin de idaresini mobil uygulama üzerinden yapabilmeniz mümkün olacak.

 

Akıllı Alarm sistemleri neden gereklidir?

Akıllı sistemlerin işlevselliğin az çok bahsettikten sonra alarm sistemlerine neden ihtiyacınız olduğuna değinelim. Alarm sistemleri işletmelerin hırsızlık girişimlerinden korunabilmesini sağlıyor. Böylece de, mal güvenliğinin ve hırsızlık sonrasındaki kayıpların önüne geçiliyor. Hırsızların kamera sistemlerinin olduğu işletmeleri de hedef seçebilir hale gelmesi alarm sistemlerinin önemini daha da arttırdı. Bu nedenle her işletmenin mutlaka alarm sistemini de tedarik ederek geceleri gerçekleşecek olan hırsızlık gibi olaylardan korunmaları gerekiyor.

Akıllı Desi Alarm ürünleri

Akıllı alarm ürünlerini en uygun fiyat avantajlarıyla elde edebilmek için Desi Alarm ürünlerini inceleyebilirsiniz. Tamamen yerli üretim oldukları için ithal edilen alarm ürünlerine göre çok daha işlevsel ve uygun fiyatlıdır. Üstelik servis kalitesi konusunda da birçok markanın ürünlerine göre daha iyi hizmet sunmaktadır.

Desi Alarm ürünleri arasında akılı teknolojilerle beraber kablolu ve kablosuz olarak 3 sınıfa ayrılan ürünler yer alıyor. Ayrıca gelişmiş modül sistemleriyle işletme ihtiyacınızın her türlü güvenlik açığı kapatılabiliyor. Hem kaliteli hem uygun fiyatlı bir alarm sistemi alarak işletmenizin hırsızlık olaylarından korunmasını sağlayabilirsiniz.

Desi Alarm, yerli mühendisliğin en iyi örneklerini sizlere sunuyor. Ev veya işyeri için çeşitli alarm ürünlerini inceleyerek hangi ürünü alacağınızı daha iyi belirleyebilirsiniz.

Desi Akıllı Alarm Teknolojisini Ne kadar Tanıyorsun?

Akıllı desi smartline uygulaması ile neler yapabiliriz

alarm sistemimizi kurabilir iptal edebiliriz simkart üzerinden çalışabilir kablosuz internet wifi ile uzaktan tüm müdahaleyi yapabiliriz.

Cepten Özellikleri Nelerdir

ana ekran üzerinde kur butonu ile alarmı kurma

evi içi ikonu ile ev içinde kurma

gece modu ile gece alarmı yatarken kurma

Devre dışı tuşu ile alarmı iptal etme

cihazın üzerinde alarmın ne durumda olduğunu gösterge

CİHAZ AYARLARI MENÜSÜ

Kablolu alanlar: Kablolu dedektörleri yönete bilme özelliğine sahip

kablosuz alanlar: Kablosuz dedektörleri ayarlama yönetebilme özelliği

Kumanda Ayarları: Uzaktan kumandaları tanıtma ve tanılıma özelliği

Genel Ayarlar: Sistemin genel ayarlarını yönetebilme

Oto Kurulum: Alarmı otomatik kurma iptal etme işine yarar.

Gecikme Süreleri: Alarma girişte çıkışta zaman vermeye yarar.

Telefon Arama: Alarm anında sabit GSM üzerinden bildirim yapmaya yarar.

SMS Servisi: Alarm kurma iptal durumunda SMS atmasına yarar.

Haber Alma Merkezi(GSM): Haber alma merkezi  üzerine SIM kart üzerinden bildirim yapar.

Haber Alma Merkezi(Internet): Haber alma merkezine Internet üzerinden bilgi verir.

Uzaktan Erişim(GSM): SIM kart üzerinden cihaza ulaşmanızı sağlar.

Bildirimler: “Alarm çaldığında bildirim gönder, Alarm devreye alındığında bildirim gönder, WIFI bağlantısında oluşacak değişikliklerin bildirimini gönder. GPRS bağlantısında oluşacak değişiklerin bildirimini gönder. Güç girişinde kesinti vb. durumlarda bildirim gönder.” gibi seçenekler sunar.

Wifi Ayarları: Kablosuz ayarlarını değiştirmeye yarar.

GPRS Ayarları: GPRS ayarlarını değiştirmeye yarar.

Kullanıcılar: Kullanıcı eklemeye veya silmeye yarar.

Röle Ayarları: “Alarm durumunda röle çeksin, Alarm kurulduğunda röle çeksin, 5.Alan açıldığında röle çeksin, Belirlenen saatlerde röle çeksin ve bırakılsın.”gibi seçenekler sunar.

Zaman Ayarları: Cihaz tarih ve saatini ayarlamaya yarar.

Sistem Ayarları: Sistem ayarlarını değiştirmeye yarar.

Menü