Akıllı Alarm Sistemleri Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Modern teknolojiler ile dizayn edilen akıllı alarm sistemleri, ev, iş yeri ve tüm yaşamsal alanlarda can ve mal güvenliğinin tahsis edilmesi için imal edilen ürünlerdir. Akıllı alarm sistemlerinde kullanılan teknolojiler, parmak izi sistemleri ve mobil sistemler olarak değerlendirilebilir. İnternet teknolojileri ile kontrol sağlayan ve üst seviye programlama opsiyonları ile konforlu kullanım sağlayan mobil sistemler, istenilen tüm alana kurulum edilebilen ürün seçimleridir.

Akıllı Ev Otomasyon Sistemleri

Parmak izi teknolojileri ile dizayn edilen ve kolay geçişi sağlayan ev alarm sistemleri, tüm kapı türlerine uyum sağlayabilen ve güvenliğin sadece izin verilen kişilere giriş sağlayabilmesine olanak sunan sistemlerdir. Kolay kullanılabilir ve kolay yönetilebilir sistem panelleri ve nitelikle yazılım edilen mekanizma özelliklerine göre ev otomasyon sistemleri, pek çok alanda tercih edilen ürünlerdir. Dokunmatik butonlar ve dijital gösterge panelleri ile kullanılan parmak izi sistemleri, aynı zamanda anahtarla kullanım özelliği sağlar. Alkaline pillerle kolay kullanım sağlayan ürünler, pil değiştirmeden 1500 üzerinde tam kilitleme ve tam açma fonksiyonları sağlar.

Eklenen özelliklere göre 100 farklı parmak izi eklenebilen ve geniş hafıza sistemiyle kablosuz haberleşme olanağı sağlayan akıllı ev sistemleri, entegre özellikleriyle konfor sağlar.

Akıllı Ev Güvenlik Sistemlerinin Özellikleri

Kapasitif parmak izi okuma teknolojileri ile imal edilen akıllı ev sistemleri, 500 dpi sensör hassasiyeti ile dizayn edilen ürünlerdir. Birinci sınıf ham maddeler ve yüksek kalitede imal edilen materyaller ile geliştirilen akıllı ev güvenlik sistemleri, alarm kurma fonksiyonları ve aynı zamanda kilitleme- açma opsiyonları ile işlevsellik sağlar.

Kolay montaj özellikleri ile kapı gövdesi değiştirir gibi kolaylıkla alarm sistemi kurulumu yapılır. Alarm güvenlik sistemleri, kablolu ve kablosuz olarak iki farklı tasarımda sunuluyor. Dedektörleri ve harici ekipmanlarına göre kombine edilen sistemler, teknik kapasitelerine göre donanım edilir.

Tuş panelleri, kamera donanımları, gaz- su- ısı- hırsızlık sensörleri ve yazılımlarına göre her ürün farklı özellik sunar. Akıllı ev teknolojileri dahilinde geliştirilen iş yeri ve ev alarm sistemleri, teknolojik ve dijital özelliklerine göre farklılık gösterir.

Özet
Akıllı Alarm Sistemleri Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Makale adı
Akıllı Alarm Sistemleri Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Yazar
Yayıncı Adı
Desi Alarm Ve Güvenlik
Yayıncı Logosu
Önceki yazı
Elektronik Güvenlik Sistemi Nedir?
Sonraki yazı
Alarm Kurma Ve Kapatma Nasıl Yapılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü