Ucuz Ev Alarm Sistemleri

Ucuz Ev Alarm Sistemleri

En Uygun Ev Alarm Sistemleri

İnsanlar evlerinin güvenli olmasını istemekte ve ev alırken zeminden yüksek katlardaki evleri tercih etmektedir. Ayrıca evlerinin giriş kapılarını, çelik kapı olarak değiştirmektedir. Ancak hırsızlar, yüksek katlardaki ve çelik kapılı evlere bile girebilmektedir. En iyi korunma yöntemlerinden birisi ev alarm sistemlerinin kullanılmasıdır. Firmamız, evinizin konumuna göre en iyi projelendirmeyi yaparak en uygun ev alarm sistemleri kurulumlarını yapmaktadır. Kurulumunu yaptığımız alarm sistemleri ile hem evinizi hem de sizlerin can güvenliğini koruma altına almış oluyoruz.

Hırsız Alarmı

Yaşanılan bölgelerde, nüfus artışı ile birlikte hırsızlık olayları da artmaya başlamaktadır. Hırsızlık olaylarının önlenmesi ve evlerin güvenli olabilmesi için evinize hırsız alarm sistemlerini kuruyoruz. Hırsız alarm sistemleri hem caydırıcı özelliğe hem de eve izinsiz giriş yapılmak istenildiğinde uyarı alarm özelliğine sahiptir. Evinizin kapı ya da penceresi, alarm sistemi aktifken zorlanarak açılmak istenildiğinde sesli uyarı sistemi ile evde olanları ve dış çevreyi hemen uyaracaktır. Alarm sisteminin çıkarttığı ses hem bilgilendirme hem de caydırıcı işlemi yapmış olacaktır.

 

Yangın Alarmı

Evlerin ve evlerde yaşayan tüm insanların mal ve can güvenlikleri her şeyden önemlidir. Evinize kuracağımız yangın alarm sistemi ile yangın riskini ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. En uygun ev alarm sistemleri kurum çeşitlerimiz arasında yangın alarm sistemleri bulunmaktadır. Evin farklı yerlerine yerleştireceğimiz duman sensörleri, siz evinizde uyurken ya da evinizde yokken bile oluşabilecek olan en küçük dumanı hemen algılayabilecek ve yangın alarm sistemini devreye sokacaktır. Alarm sistemlerini cep telefonlarınıza tanımlıyoruz ve alarm çalmaya başladığında evinizde olmasanız bile size hemen mesaj geliyor. Ayrıca izleme merkezine yönlendirme yaptığımız sistemler ilgili birimlerin harekete geçmesini sağlıyor.

Ev Alarm Çeşitleri

Alarm sistemleri sektöründe vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler nedeniyle birçok ev ve iş yerinin her türlü güvenliğini sağlamaya çalışıyoruz. Ev alarm çeşitleri olarak, hırsız, yangın, gaz kaçağı, su baskını, tıbbi müdahale, panik butonu alarm sistemlerinin kurulumlarını yapıyoruz. Alarm çeşitleri, alarm izleme merkezine entegre edilmekte ve evinizden alarm sinyali alındığında, sorunu tespit etmek için kullanıcı ile irtibat kurulmasını sağlıyoruz.

Önceki yazı
Elektronik Güvenlik Sistemleri Nelerdir?
Sonraki yazı
Desi Haraket Dedektörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü