Tatillerde, bayramlarda şifre verdiğim çalışanların evime girmesini istemiyorum. Bunu hangi metotlarla engelleyebilirim veya haberdar olabilirim?

Tatillerde, bayramlarda şifre verdiğim çalışanların evime girmesini istemiyorum. Bunu hangi metotlarla engelleyebilirim veya haberdar olabilirim?

Geçici olarak çalışanların şifresi iptal edilebilir. İptal etmek istemiyorsanız talebiniz Alarm Merkezi’ne iletilir, çalışanların şifresi ile sistem açıldığında da Alarm Merkezi size haber verir.

Tüm bunların yanında tatil yada işte olmadığınız zamanlarda bile alarm sisteminizi kullanabilirsiniz.ayarlanabilir bölgeler sayesinde gece siz dairenizdeyken kapı ve pencerelerin manyetik kontalarını ve darbe sensörlerini aktif hale getirerek güvenli bir şekilde kullanabilir.

Unutmayın gereksiz alarm siren sesinden apartman sakinleriniz rahatsız olabilir.

İstanbul avrupa bölgesinde apartman alarm sistemlerinde lütfen bizleri çekinmeden arayınız.

Yazlık depo iş yeri alarm sistemleri konusunda uzman ekip ve size özel seçilmiş alarm sistemleri aksesuarları ile alarm sistemleriniz montaj yapılır ve güvenliğiniz sağlanır.

sızlıkların her geçen gün arttığı ülkemizde; özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanların yaşam alanı olan evlerinin güvenliğinin sağlanması büyük önem arz etmektedir. Her ne kadar çelik kapı ve parmaklıklar ile bu güvenlik sağlanılmaya çalışılsa da yeterli olmamakta ve kişilere kendi evlerinde hapis hayatı yaşatmaktadır.
Secunet Elektronik ile sizlere daha konforlu ve güvenli bir hayatın kapılarını açıyor. Evinizde olduğunuz ya da olmadığınız zamanlarda hırsızlardan en üst seviyede korunmanın ve güven içerisinde yaşamanın bedeli Ayda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.