Ev ya da iş yerlerinin hırsızlık gibi olaylara karşı korunabilmesi için alarm sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Sultanbeyli alarm sistemlerine ihtiyaç duyulduğunda öncelikle desi alarm sistemleri tercih edilir. Kolay kurulum özelliği olan desi alarm sistemleri ile eviniz ve işyeriniz 7/24 güvenlik altına alınmaktadır.

Genellikle kapı alarmı olarak kurulumu yapılır ve kapı ya da pencereler, zorlama ile açılmaya çalışıldığında hemen devreye girerek, yüksek siren sesi ile çevreyi uyarmaya başlar. Kapı sistemlerine her hangi bir zarar vermeden monte edilmektedir.

Güvenlik İçin Alarm Sistemleri

İnsanlar yaşamlarının her anında güvenlik gereksinimi duymaktadır. Yaşam alanları olan evlerin daha güvenli hale getirilmesi için alarm sistemlerine ihtiyaç duyulur. Sultanbeyli desi alarm sistemleri, hırsızlık gibi güvenlik risk oluşturan durumları erken haber vermekte ve önleyici özelliğe sahip olmaktadır.

Güvenlik için kurulumu yapılan alarm ve kamera sistemlerinin dışarıdan görülmesi sağlanır. Bunun amacı ise hırsızlık gibi eylemlerde bulunacak kişinin, güvenlik sistemini görerek, eyleminden vazgeçmesini sağlamaktır.

Sultanbeyli Alarm ve Kamera Sistemleri

Hırsızlık olayları, büyük ve küçük her türlü işletmelerde, evlerde meydana gelebiliyor. Alarm ve kamera güvenlik sistemi olmayan yerlerde, hırsızlık girişimleri daha fazla olmaktadır. Soygun gibi durumlarda kamera sistemi çoğu zaman tek başına yeterli gelmiyor. Bunun için alarm ve kamera sisteminin birlikte kurulması önemlidir.

Hırsızlar, kameradan yüzlerini gizleyerek eylemde bulunabilir, ancak alarm sistemi çalışmaya başladığında, çıkartılan siren sesi ile olay çevreye hemen bilgi verir. Alarm sistemleri, uzaktan takip sistemi ile ev ya da iş yeri sahibinin cep telefonuna da anlık bilgi göndermektedir.

Desi Alarm Kurulumu

Desi alarm sistemleri, piyasada kullanılan en kaliteli ve güvenilir ürünlerden birisidir. Sultanbeyli desi alarm kurulumları, uzman elemanlar tarafından yapılmakta kurulumlar kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Desi alarm sistemleri, kapı ya da pencerelere yapılmaktadır.

Kapı kilidi alarm sistemi, kapıya herhangi bir zarar vermeden kurulabilmekte ve kurulum sonrasında kapılar otomatik olarak kilitlenmektedir. Kapılar açılmak istenildiğinde, darbe uygulandığı anda alarm uyarı sistemi devreye girecek ve uyarı sisteminin devreye girmesiyle hırsız kaçacaktır.

sultanbeyli-desi-alarm-sistemi
sultanbeyli-desi-alarm-sistemi

Ev Ve İş Yeri Alarmları

Sultanbeyli alarm sistemleri taleplerinde, ev ve iş yeri alarm ürünleri olarak desi markasının tüm seçenekleri kullanılabiliyor.

Desi ev ve iş yeri alarm ürünlerinden bazıları şunlardır;

  • Desi smartline IOT Akıllı alarm sistemi,
  • Metaline wks,
  • Metaline wtks
  • Proline wks
  • Ecoline ws
  • Midline ws kumandalı,
  • Kablosuz manyetik kontak,
  • Kablosuz darbe sensörü,

Desi markasına ait alarm sistemi ürün sayısı 34 ve daha fazladır. Kurulum yapılacak yerin özellikleri, güvenlik risk durumu gibi etkenlere göre uygun alarm sistemleri seçilir.

Desi Alarm Sistemi Özellikleri

Desi alarm sisteminin özellikleri, her türlü risk durumuna göre kullanım seçeneklerinin sunulabilmesidir. Alarm sistemleri, hırsız alarmı, yangın alarmı, gaz kaçağı alarm sistemleri gibi farklı tür ve özelliklere sahiptir. Güvenlik sistemi olmayan yerlerde hırsızlık ya da diğer durumların riski daha fazladır.

Desi alarm sistemi, günümüz de sıklıkla kullanılmaya başlanılan bir sistem olarak bilinmektedir. Firma olarak uzun yıllardır bu sektör içerisinde yer alarak sizlere güvenlik alanında en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız. Vermekte olduğumuz hizmetlerden biri de dak alarm sistemidir. Bu sistem sayesinde evinizin veya işyerinizin güvenliğini 7/24 sağlayabilmek mümkündür. Sizlere sunduğumuz bu hizmet sayesinde kapıların izinsiz açılması halinde uyarı alabilmektesiniz. Sultanbeyli Desi alarm sistemi, kullanılmakta olan kapı alarmlarının yeni versiyonu olarak bilinmektedir. Kurulumunun ve kullanımının oldukça kolay olması, kısa sürede kullanımınıza sunulmasını sağlamaktadır. Ancak bu tür alarm sistemlerini sorunsuz olarak kullanmak istiyorsanız sisteminin kurulumunu bu alanda profesyonel olan kişilere yaptırmanız gerekmektedir. Bizler firma yönetimi olarak profesyonel ekibimizi sizlerin hizmetine sunmaktayız ve bu hizmeti kusursuz olarak sizlere sağlamaktayız.

 Desi alarm sisteminin kurulumu kapılara yapılmaktadır. Sistemin monte edilmesi sırasında kapıya herhangi bir zarar verilmemesi en büyük avantajlardan biridir. Güvenliğinizi sağlayacak olan bu sistemin kurulumu sonrasında kapı kilidi alarm sistemi ile bağlantılı olarak işlevini sürdürmektedir. Kullanılmakta olan alarm sistemi aktifleştirilirken otomatik olarak kapınız da kitlenebilmektedir. Kurulan alarm sayesinde kapılara herhangi bir darbe gelmesi durumunda uyarı mekanizması devreye girerek çevreye ikaz verebilmektedir. Ayrıca sisteme bağlantısı sağlanan telefon hattı sayesinde bu uyarıların cep telefonunuza da verilebilmesi sağlanabilmektedir. En önemlisi de, sistemin uyarı mekanizması devreye girdiği an çevreye verilen ikaz sayesinde hırsız hemen oradan kaçmak durumunda kalacaktır ve soyulma durumunuz ortadan kalkacaktır.

Desi Sultanbeyli alarm sisteminin en önemli avantajı, kapı kilidini değiştirir gibi sistemin rahatlıkla monte edilmesidir. Sisteme sahip olabilmek için bizimle iletişime geçtiğiniz zaman ilgili birimimiz hemen harekete geçerek sistemi kullanacağınız yerde gerekli incelemeler yapmaktadır. Yapılan incelemelerin ardından gerekli adımlar izlenerek montaj işlemi yapılmaktadır. Böylece ev ve işyerlerinize izinsiz olarak giriş yapmak isteyenleri önlemiş olursunuz. İşyerinizi akşam kapatıp evinize gittiğiniz zaman işyerinize herhangi bir hırsızının giriş yapabilmesi kullanmakta olduğunuz sistem sayesinde oldukça güçtür. Böylece içiniz oldukça rahat edecektir ve gözünüz arkada kalmadan evinize doğru gidebileceksiniz.

Bizim güvenliğiz

30 yıllık sanayi tecrübesi ve dünya çapında yarım milyon kurulumdan ötürü güvenlik alarm sistemlerini anlıyoruz. Sistemlerimiz güvenilirliği, esnekliği ve kullanım kolaylığı ile bilinir ve 50’den fazla ülkede distribütörler ağı ve satış temsilcilerimiz aracılığıyla satılmaktadır.

Kendi Alarmınızı, Kendiniz Tasarlayın.

Formu doldurarak fiyat öğrenebilirsiniz. Alarm sistemini kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir ve anında ortalama bir maliyet hesabı yapabilen bir form doldurmaktasınız. Formda gördüğünüz fiyat ortalama bir fiyattır tekrar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlayalım

0$

Teşekkürler, yakında sizinle iletişim kuracağız

Panel Tipini Seçiniz

Aramasız Ekonomik

Aramasız Profesyonel

Sabit Hattan Aramalı

Gsm Hattından Aramalı

Akıllı Alarm Sistemi

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Kurulum İstiyor Musunuz?
Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Alarm Sistemi

Evime Alarm istiyorum

İşyerimize alarm istiyorum

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Sistem Tercihiniz

Tercihinize göre Kablolu veya Kablolsuz dedektör seçimi yapabilirsiniz.

Kablolu Sistem

Kablosuz Sistem

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablosuz Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablolu Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Ekstra Kumanda İster Misiniz?Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Nihai maliyet

Nihai tahmini fiyat:


Teklif Listesi

AçıklamaBilgiMiktarFiyat
İndirim :
Toplam :

Sipariş Ver

Menü