Desi alarm sistemi, günümüz de sıklıkla kullanılmaya başlanılan bir sistem olarak bilinmektedir. Firma olarak uzun yıllardır bu sektör içerisinde yer alarak sizlere güvenlik alanında en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız. Vermekte olduğumuz hizmetlerden biri de dak alarm sistemidir. Bu sistem sayesinde evinizin veya işyerinizin güvenliğini 7/24 sağlayabilmek mümkündür. Sizlere sunduğumuz bu hizmet sayesinde kapıların izinsiz açılması halinde uyarı alabilmektesiniz.Sultanbeyli Desi alarm sistemi, kullanılmakta olan kapı alarmlarının yeni versiyonu olarak bilinmektedir. Kurulumunun ve kullanımının oldukça kolay olması, kısa sürede kullanımınıza sunulmasını sağlamaktadır. Ancak bu tür alarm sistemlerini sorunsuz olarak kullanmak istiyorsanız sisteminin kurulumunu bu alanda profesyonel olan kişilere yaptırmanız gerekmektedir. Bizler firma yönetimi olarak profesyonel ekibimizi sizlerin hizmetine sunmaktayız ve bu hizmeti kusursuz olarak sizlere sağlamaktayız.

 Desi alarm sisteminin kurulumu kapılara yapılmaktadır. Sistemin monte edilmesi sırasında kapıya herhangi bir zarar verilmemesi en büyük avantajlardan biridir. Güvenliğinizi sağlayacak olan bu sistemin kurulumu sonrasında kapı kilidi alarm sistemi ile bağlantılı olarak işlevini sürdürmektedir. Kullanılmakta olan alarm sistemi aktifleştirilirken otomatik olarak kapınız da kitlenebilmektedir. Kurulan alarm sayesinde kapılara herhangi bir darbe gelmesi durumunda uyarı mekanizması devreye girerek çevreye ikaz verebilmektedir. Ayrıca sisteme bağlantısı sağlanan telefon hattı sayesinde bu uyarıların cep telefonunuza da verilebilmesi sağlanabilmektedir. En önemlisi de, sistemin uyarı mekanizması devreye girdiği an çevreye verilen ikaz sayesinde hırsız hemen oradan kaçmak durumunda kalacaktır ve soyulma durumunuz ortadan kalkacaktır.

Desi Sultanbeyli alarm sisteminin en önemli avantajı, kapı kilidini değiştirir gibi sistemin rahatlıkla monte edilmesidir. Sisteme sahip olabilmek için bizimle iletişime geçtiğiniz zaman ilgili birimimiz hemen harekete geçerek sistemi kullanacağınız yerde gerekli incelemeler yapmaktadır. Yapılan incelemelerin ardından gerekli adımlar izlenerek montaj işlemi yapılmaktadır. Böylece ev ve işyerlerinize izinsiz olarak giriş yapmak isteyenleri önlemiş olursunuz. İşyerinizi akşam kapatıp evinize gittiğiniz zaman işyerinize herhangi bir hırsızının giriş yapabilmesi kullanmakta olduğunuz sistem sayesinde oldukça güçtür. Böylece içiniz oldukça rahat edecektir ve gözünüz arkada kalmadan evinize doğru gidebileceksiniz.

işinize ve evinize güvenlik çözümleri sunar

1991 yılında kurulmuş ve merkezi türkiyede bulunan Desi Elektronik Sistemleri, hibrid kablolu ve kablosuz saldırıya karşı alarm sistemlerinin lider üreticisi ve üreticisidir.

Herhangi bir güvenlik ihtiyacı var. Geniş ürün portföyümüz, ister ticari isterse konut olsun, her boyutta ve müşteri türünün güvenlik ihtiyaçlarını desteklemektedir. Desi’nin sistemleri, çok çeşitli kablolu ve kablosuz aksesuarları içerir ve müşterinin güvenlik ihtiyaçlarının yanında büyümek için kolayca genişletilebilir.

İleri teknoloji takip eden desi, SMS, GSM, GPRS, TCP / IP ve Uzun menzilli Radyo gibi en yeni teknolojileri kullanamaya başladı, Ar-Ge ekibimiz, çözümlerimizi sürekli olarak Desi’nın teknolojisi , sezgisel kontrol panelleri ve çoklu iletişim seçenekleri ile sektörün ön planına itiyor .

Montajcı dostu olan. Alarm sistemlerimiz, kurulumcuların ve son kullanıcıların gereksinimlerini göz önüne alarak hızlandırılmış sistem kurulumu ve az miktarda devam eden bakım sunarak tasarlanmıştır.

Bizim güvenliğiz

30 yıllık sanayi tecrübesi ve dünya çapında yarım milyon kurulumdan ötürü güvenlik alarm sistemlerini anlıyoruz. Sistemlerimiz güvenilirliği, esnekliği ve kullanım kolaylığı ile bilinir ve 50’den fazla ülkede distribütörler ağı ve satış temsilcilerimiz aracılığıyla satılmaktadır.

KENDİ ALARMINIZI, KENDİNİZ TASARLAYIN.

Formu doldurarak fiyat öğrenebilirsiniz. Alarm sistemini kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilir ve anında ortalama bir maliyet hesabı yapabilen bir form doldurmaktasınız. Formda gördüğünüz fiyat ortalama bir fiyattır tekrar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlayalım

0$

Teşekkürler, yakında sizinle iletişim kuracağız

Panel Tipini Seçiniz

Aramasız Ekonomik

Aramasız Profesyonel

Sabit Hattan Aramalı

Gsm Hattından Aramalı

Akıllı Alarm Sistemi

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Kurulum İstiyor Musunuz?
Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Alarm Sistemi

Evime Alarm istiyorum

İşyerimize alarm istiyorum

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Sistem Tercihiniz

Tercihinize göre Kablolu veya Kablolsuz dedektör seçimi yapabilirsiniz.

Kablolu Sistem

Kablosuz Sistem

Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablosuz Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Tehlikeli Alanlar

Kablolu Bölge SayısıDevam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Ekstra Kumanda İster Misiniz?Devam etmek için bir öğe seçmelisiniz

SONRAKİ ADIM

Nihai maliyet

Nihai tahmini fiyat:


Teklif Listesi

Açıklama Bilgi Miktar Fiyat
İndirim :
Toplam :

Sipariş Ver

Menü