Sistemi satın almanız durumunda, donanım için yapmanız gereken yüklü bir yatırım maliyetiniz olacaktır. Ayrıca Alarm Merkezi bağlantısı için her ay ücret ödenmesi, sistemi satın almanız durumunda da geçerli olacaktır. 2 yıllık sistem garanti süresi sonrasında ortaya çıkması muhtemel arızaların giderilmesi ücrete tabi olacaktır. En önemlisi, sistemden memnun kalmamanız durumunda iade şansınız bulunmayacaktır.

Sistemi satın alırım, neden abonelik sistemini kullanayım?
Sistemi satın almanız durumunda; donanım için yapmanız gereken yüklü bir yatırım maliyetiniz olacaktır. Ayrıca Alarm Merkezi bağlantısı için her ay ücret ödenmesi, sistemi satın almanız durumunda da geçerli olacaktır. 2 yıllık sistem garanti süresi sonrasında ortaya çıkması muhtemel arızaların giderilmesi ücrete tâbi olacaktır. En önemlisi, sistemden memnun kalmamanız durumunda iade şansınız bulunmayacaktır.

 

Aşağıdakiler de dahil olmak üzere, bir ev alarm sistemi satın alabileceğiniz bir çok sayıda yer vardır:
1.Güvenlik ekipmanları satıcısından doğrudan alabilirsiniz
2.İnternet ortamında satış sitelerinden
3.data güvenlik gibi çevrimiçi perakendecilerden

Tabii ki, bu perakende caddelerinin hepsini takip etmek iyi bir fikir değildir. Doğal olarak, güvenlik sisteminizi ticari siteler gibi bir siteden satın almak akılsızca yapılır. Kullanılmış sistemler hasar görebilir veya tamamen etkisiz olabilir. Bu sadece sizin için bir para kaybı değil, aynı zamanda zaman ve güvenlik kaygısı da sunar.
Benzer şekilde, üçüncü taraf satıcıların e ticaret gibi sitelerinde dolandırıcılıklar olabilir. büyük satış siteleri ve e ticaret gibi sitelerde bile, daha makul bir fiyata doğrudan üreticiden doğrudan satın alınabilecek güvenlik sistemi overpricing olabilir. Bu nedenle, genel olarak, sisteminizi satın alırken doğrudan güvenlik şirketine gitmek en iyisidir.
Neden bir Ev Alarm Sistemi Satın Almalısınız?

evisyerialarm 300x180 - Sistemi satın alırım, neden abonelik sistemini kullanayım?
Neden olmaz bir ev alarm sistemi satın alıyor?
Eviniz için yüksek kaliteli bir alarm sistemine sahip olmanın sağladığı avantajlar, maliyet ve bakımdan çok daha ağır basmaktadır. İşte ev alarm sisteminizden elde edeceğiniz avantajlardan sadece birkaçı:
* Siz ve aileniz için bir emniyet garantisi
* Barış aklınızı geçirin, böylece geceleyin uykuya dalabilirsiniz
*Eviniz, mallarınız, eşyalarınız ve varlıklarınız için güvenlik Mülkünüz için güvenlik
Hukuka aykırı davalar, avukatlık ücretleri ve polisin müdahale veya hırsızlık durumunda dahil olmasını önleme
Evden uzaktayken evinizin ve eşyaların güvenliği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.