Şişli Desi Alarm Sistemlerine Neden İhtiyacınız Var?

İstanbul Şişli ilçesi kalabalık ve hırsızlıkla ilgili olayların fazla olduğu yerlerden birisidir. Şehirleşmeyle beraber ortaya çıkan birçok güvenlik açığı, hırsızlık gibi olayları da arttırıyor. Bu nedenle alarm gibi sistemlerin kullanılması önemli bir güvenlik tedbirini ifade ediyor. Ancak milletimiz tarafından bu gibi sistemlerin önemi pek de anlaşılabilmiş değildir. İnsan sirkülasyonunun fazla olduğu veya değer açısından çok fazla malın yer aldığı depo gibi yerlerde güvenlik sistemlerine verilen önem iyi durumda olsa da, mahiyeti açısından daha az önem arz edenler için bilinmiyor.

ev hirsizligi - Şişli Desi Alarm Sistemlerine Neden İhtiyacınız Var?

Hırsızlar yer seçiyor mu?

Her ne kadar küçük işletmeler tarafından alarm gibi sistemlere yönelik ilgi az olsa da, hırsızların bu tür işletmelere yönelik ilgileri az değildir. Özellikle hırsızlık olaylarının alarm ve kamera benzeri sistemlerin bulunduğu mekanlara yönelik gerçekleştirilmesi ne derece büyük bir hata yapıldığının işaretidir. Hatta hırsızlık olayları, kamera gibi sistemlerin olduğu alanlar da bile gerçekleşebiliyor. Bunun sebebi, alarm gibi sistemlerin caydırıcılığının es geçilmesidir. Kamera sistemlerini kapatarak, yönünü çevirerek veya yüzlerini kameradan saklayarak aşabilen hırsızlar, alarm ürünlerine yönelik bu tür yöntemleri kullanamıyor.

ev hirsiz alarmi eve hirsiz girmesin - Şişli Desi Alarm Sistemlerine Neden İhtiyacınız Var?

İşte bu yüzden ihtiyacımız var

Desi Alarm sistemleri, yüksek caydırıcılıkları sayesinde kamera sistemleriyle beraber kullanabiliyor. Böylece hırsızlar için amaçlarına ulaşmalarını engelleyecek önemli iki tedbir alınmış oluyor. Alarm ürünlerinin hırsızlık gibi durumlarda devreye girmesi, hırsızlar üzerinde panik ve şok yaratabiliyor. Bu durum hırsızların kaçmasına nende oluyor. Ayrıca haberleşme sistemi sayesinde dükkan sahibi ve polis de hırsızlık girişimlerinden haberdar olabiliyor.

Desi Alarm tarafından imal edilen alarm ürünleri yüzde yüz yerlidir. Bu nedenle dışarıdan ithal edilen alarm sistemlerine göre çok daha uygun fiyattan satılıyor. Kaliteli servis hizmeti, uygun fiyat ve ödeme gibi koşulların yanı sıra; uzun süre kullanıma uygun, yüksek standartlara sahip ve kaliteli işçilik kullanılarak tasarlanmıştır.

Alarm sistemleriyle ev veya dükkan gibi yerlerinizi koruyun! İçinizin rahat ve huzurlu olması için emeğinizin güvende olduğunu bilmeniz gerekir. Bunun için Desi Alarm ürünlerinden hemen faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.